Statywy i głowice Triopo dostępne w Polsce

Krakowska firma Delta poinformowała o wprowadzeniu do ofertu sklepu foto-tip.pl statywów i głowic marki Triopo. Wśród nich znalazły się modele z włókna węglowego i aluminiowo-magnezowe. Wybierać można również spośród serii podróżniczych, ciekawych statywo-monopodów oraz różnych rodzajów głowic.

Oferta sklepu foto-tip.pl powiększyła się o statywy i głowice fotograficzne marki Triopo. Wśród nich znalazła się seria wykonana z włókna węglowego (oznaczenie G), podróżnicza (T), a także ciekawe połączenie statywu z monopodem (C). Nie brakuje też różnych typów głowic - od najprostszych kulowych, po potężne, o udźwigu nawet 20 kilogramów. Wszystkie produkty zostały objęte 2-letnią gwarancją. Już niedługo całą ofertę produktów marki Triopo będzie można oglądać w specjalnym serwisie www.triopo.pl.


Informacja prasowa:

Kraków 13.08.2010

POSTAW NA STABILNĄ MARKĘ

Statywy i głowice Triopo już dostępne w Polsce


Jest nam niezwykle miło poinformować o wprowadzeniu na polski rynek produktów marki Triopo. Firma ta do tej pory znana była głównie w zachodniej części Europy za sprawą szerokiej gamy statywów, głowic oraz akcesoriów do nich przeznaczonych. Od dnia dzisiejszego wszystkie te wyroby są już dostępne również w Polsce.

W ofercie produktów marki Triopo znajduje się kilka różnego rodzaju statywów, wykonanych przy zastosowaniu najnowszych technologii. Klienci którzy na pierwszym miejscu stawiają niską wagę statywu z pewnością docenią serię produktów wykonanych z najnowszej generacji, wielowarstwowego włókna węglowego - oznaczonych literką G w nazwie. Topowe produkty z tej serii cechują się wagą poniżej jednego kilograma przy jednoczesnym zachowaniu udźwigu 8 kilogramów. Konstrukcja innych statywów oparta jest na stopie aluminiowo magnezowym, lub aluminiowo tytanowym, które pozwalają na redukcję wagi o około 30% w porównaniu do statywów wykonanych z tradycyjnych materiałów, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej obciążalności.

Na szczególną uwagę zasługują statywy z serii Traveler (oznaczenie T), charakteryzujące się możliwością odwrócenia nóg o 180 stopni w czasie transportu. Pozwala to zmniejszyć długość przenoszonego statywu, dzięki temu produkty z tej serii doskonale nadają się do wszelkiego rodzaju wypraw. Produkty serii Traveler dostępne są zarówno w wersji aluminiowo magnezowej jak i karbonowej.

Kolejna serią zasługującą na specjalną uwagę są produkty oznaczone w nazwie literką C. Oznacza ona połączenie statywu z monopodem. Wystarczy odkręcić jedną z nóg statywu, zamocować do niej będącą częścią zestawu kolumnę z mocowaniem do głowicy i już możemy się cieszyć w pełni funkcjonalnym monopodem.

Warto podkreślić, że cechy tych serii można łączyć ze sobą. Możliwy jest więc zakup statywu serii Traveler, posiadającego jednocześnie funkcję monopodu.

Osobną grupą produktów są głowice przeznaczone do statywów fotograficznych. Szeroki ich wybór pozwala na dobranie odpowiedniej głowicy do każdego rodzaju zastosowań. Począwszy od najprostszych i atrakcyjnych cenowo głowic kulowych przeznaczonych dla amatorów, poprzez nieco bardziej zaawansowane konstrukcje, takie jak głowice kulowe z hydraulicznym systemem blokowania, czy specjalnie głowice przeznaczone do pracy z dużym obciążeniem do 20 kilogramów, aż na głowicach gimbalowych skończywszy.

Wszystkie produkty marki Triopo objęte są w Polsce 24 miesięczną gwarancją. Więcej informacji na temat konkretnych produktów oraz ich cen można znaleźć na stronie www.foto-tip.pl. Niebawem będzie też miała miejsce premiera serwisu internetowego www.triopo.pl
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Leica Q2 - pierwsze wrażenia [WIDEO]
22 Mar 2019
Matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia. O pracy z najnowszym pełnoklatkowym kompaktem opowiada Michał Massa Mąsior.
0
Leica Q2 - zdjęcia przykładowe
20 Mar 2019
Nowa pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia - zobaczcie na co stać drugą generację kompaktu Leiki.
0
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4