Statywy i głowice Triopo dostępne w Polsce

Krakowska firma Delta poinformowała o wprowadzeniu do ofertu sklepu foto-tip.pl statywów i głowic marki Triopo. Wśród nich znalazły się modele z włókna węglowego i aluminiowo-magnezowe. Wybierać można również spośród serii podróżniczych, ciekawych statywo-monopodów oraz różnych rodzajów głowic.

Oferta sklepu foto-tip.pl powiększyła się o statywy i głowice fotograficzne marki Triopo. Wśród nich znalazła się seria wykonana z włókna węglowego (oznaczenie G), podróżnicza (T), a także ciekawe połączenie statywu z monopodem (C). Nie brakuje też różnych typów głowic - od najprostszych kulowych, po potężne, o udźwigu nawet 20 kilogramów. Wszystkie produkty zostały objęte 2-letnią gwarancją. Już niedługo całą ofertę produktów marki Triopo będzie można oglądać w specjalnym serwisie www.triopo.pl.


Informacja prasowa:

Kraków 13.08.2010

POSTAW NA STABILNĄ MARKĘ

Statywy i głowice Triopo już dostępne w Polsce


Jest nam niezwykle miło poinformować o wprowadzeniu na polski rynek produktów marki Triopo. Firma ta do tej pory znana była głównie w zachodniej części Europy za sprawą szerokiej gamy statywów, głowic oraz akcesoriów do nich przeznaczonych. Od dnia dzisiejszego wszystkie te wyroby są już dostępne również w Polsce.

W ofercie produktów marki Triopo znajduje się kilka różnego rodzaju statywów, wykonanych przy zastosowaniu najnowszych technologii. Klienci którzy na pierwszym miejscu stawiają niską wagę statywu z pewnością docenią serię produktów wykonanych z najnowszej generacji, wielowarstwowego włókna węglowego - oznaczonych literką G w nazwie. Topowe produkty z tej serii cechują się wagą poniżej jednego kilograma przy jednoczesnym zachowaniu udźwigu 8 kilogramów. Konstrukcja innych statywów oparta jest na stopie aluminiowo magnezowym, lub aluminiowo tytanowym, które pozwalają na redukcję wagi o około 30% w porównaniu do statywów wykonanych z tradycyjnych materiałów, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej obciążalności.

Na szczególną uwagę zasługują statywy z serii Traveler (oznaczenie T), charakteryzujące się możliwością odwrócenia nóg o 180 stopni w czasie transportu. Pozwala to zmniejszyć długość przenoszonego statywu, dzięki temu produkty z tej serii doskonale nadają się do wszelkiego rodzaju wypraw. Produkty serii Traveler dostępne są zarówno w wersji aluminiowo magnezowej jak i karbonowej.

Kolejna serią zasługującą na specjalną uwagę są produkty oznaczone w nazwie literką C. Oznacza ona połączenie statywu z monopodem. Wystarczy odkręcić jedną z nóg statywu, zamocować do niej będącą częścią zestawu kolumnę z mocowaniem do głowicy i już możemy się cieszyć w pełni funkcjonalnym monopodem.

Warto podkreślić, że cechy tych serii można łączyć ze sobą. Możliwy jest więc zakup statywu serii Traveler, posiadającego jednocześnie funkcję monopodu.

Osobną grupą produktów są głowice przeznaczone do statywów fotograficznych. Szeroki ich wybór pozwala na dobranie odpowiedniej głowicy do każdego rodzaju zastosowań. Począwszy od najprostszych i atrakcyjnych cenowo głowic kulowych przeznaczonych dla amatorów, poprzez nieco bardziej zaawansowane konstrukcje, takie jak głowice kulowe z hydraulicznym systemem blokowania, czy specjalnie głowice przeznaczone do pracy z dużym obciążeniem do 20 kilogramów, aż na głowicach gimbalowych skończywszy.

Wszystkie produkty marki Triopo objęte są w Polsce 24 miesięczną gwarancją. Więcej informacji na temat konkretnych produktów oraz ich cen można znaleźć na stronie www.foto-tip.pl. Niebawem będzie też miała miejsce premiera serwisu internetowego www.triopo.pl
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13