XII Ogólnopolski konkurs Fotografii Studenckiej

Trwa XII Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej. Prace w trzech kategoriach można przesyłać do 5 marca.
Życie studentów w XXI wieku przepełnione jest licznymi obowiązkami, pogonią za wiedzą i sukcesem, ale także głośnymi i hucznymi imprezami. Czy w takich okolicznościach student jest w stanie zatrzymać się w tej pędzącej machinie, dostrzec piękno ukryte pod osłoną codziennych sytuacji, zwykłych otaczających go ludzi i architektury, usłyszeć wciąż cichnące modlitwy sztuki? - pytają organizatorzy.

Odpowiedzią ma być XII Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów SGH. Do 5 marca studenci z całej Polski będą mieli okazje przesyłać swoje fotografie z uwzględnieniem tegorocznych kategorii, którymi są:
  • Spowiedź Fotografa
  • Białe na białym
  • Architektura
Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody: 2-letnie stypendium na Wydziale Fotografii w Warszawskiej Szkole Filmowej, Warsztaty Fotografii i Cyfrowej Obróbki Obrazu w Akademii Fotografii, Kurs Fotografii Cyfrowej w Akademii Fotografii oraz aparaty Olympus, zestawy baterii GP Batteries i książki wydawnictwa Arkady.

W skład jury oceniającego fotografie wchodzić będą profesjonaliści. Wydarzeniu towarzyszy "Pstrykaliada", czyli wystawy nadesłanych prac na 20 renomowanych uczelniach, interesujące cykle warsztatów, projekcje i wykłady prowadzone przez znakomitych fotografów, którzy zarażą studentów swoją pasją oraz odkryją przed nimi tajniki sztuki fotografowania. 

Kończącym momentem tego fotograficznego przedsięwzięcia będzie uroczysta Gala Finałowa, podczas której zaprezentowani zostaną laureaci konkursu wraz z ich pracami, sponsorzy i patroni OKFS.

Więcej informacji zanjdziemy na stronie: www.okfs.art.pl.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Umbrill Active Pack - plecak fotograficzny z poduszką powietrzną
12 Gru 2018
Jeśli nosicie sprzęt w plecaku na pewno nie raz zdarzyło się wam go upuścić, lub o coś mocno uderzyć. W przypadku dobrego insertu, nie powoduje to dużych szkód, ale bezpieczeństwa nigdy za wiele. Dlatego twórcy plecaka Umbrill postawili na rozwiązanie, które od lat sprawdza się na rynku przesyłek.
0
Fotopro X-go Predator i Chameleon - nowa seria statywów podróżnych łączy funkcjonalność z przystępną ceną
12 Gru 2018
Predator i Chameleon to dwa nowe lekkie i kompaktowe statywy z głowicą kulową, stworzone z myślą o podróżnikach i fotografach krajobrazu, zarówno tych korzystających z lekkich bezlusterkowców, jak i użytkowników ciężkich lustrzanek i kamer. Obydwa charakteryzują się bardzo przystępną ceną.
0
Dominik Tarabański w Leica 6x7 Gallery Warszawa. “Pamiętam kto dał mi wiarę, że wszystko jest możliwe”
12 Gru 2018
Już w najbliższy piątek w warszawskiej Leica 6x7 Gallery wernisaż najnowszej wystawy Dominika Tarabańskiego. Osobisty projekt  “Roses fot Mother” to osobliwe kompozycje roślinne tworzone z myślą o bliskiej osobie.
0
Ekosystem Lightrooma doczekał się kolejnej aktualizacji. Wraz z nią otrzymujemy jeszcze większą funkcjonalność i nowe rozwiązania
12 Gru 2018
Adobe udostępniło aktualizacje Lightrooma Classic CC i Lightrooma CC, które zawierają wiele ulepszeń opartych na propozycjach przedstawionych przez fotografów, a także usprawnienia interfejsu i wsparcie dla nowych aparatów i obiektywów.
1