XII Ogólnopolski konkurs Fotografii Studenckiej

Trwa XII Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej. Prace w trzech kategoriach można przesyłać do 5 marca.
Życie studentów w XXI wieku przepełnione jest licznymi obowiązkami, pogonią za wiedzą i sukcesem, ale także głośnymi i hucznymi imprezami. Czy w takich okolicznościach student jest w stanie zatrzymać się w tej pędzącej machinie, dostrzec piękno ukryte pod osłoną codziennych sytuacji, zwykłych otaczających go ludzi i architektury, usłyszeć wciąż cichnące modlitwy sztuki? - pytają organizatorzy.

Odpowiedzią ma być XII Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów SGH. Do 5 marca studenci z całej Polski będą mieli okazje przesyłać swoje fotografie z uwzględnieniem tegorocznych kategorii, którymi są:
  • Spowiedź Fotografa
  • Białe na białym
  • Architektura
Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody: 2-letnie stypendium na Wydziale Fotografii w Warszawskiej Szkole Filmowej, Warsztaty Fotografii i Cyfrowej Obróbki Obrazu w Akademii Fotografii, Kurs Fotografii Cyfrowej w Akademii Fotografii oraz aparaty Olympus, zestawy baterii GP Batteries i książki wydawnictwa Arkady.

W skład jury oceniającego fotografie wchodzić będą profesjonaliści. Wydarzeniu towarzyszy "Pstrykaliada", czyli wystawy nadesłanych prac na 20 renomowanych uczelniach, interesujące cykle warsztatów, projekcje i wykłady prowadzone przez znakomitych fotografów, którzy zarażą studentów swoją pasją oraz odkryją przed nimi tajniki sztuki fotografowania. 

Kończącym momentem tego fotograficznego przedsięwzięcia będzie uroczysta Gala Finałowa, podczas której zaprezentowani zostaną laureaci konkursu wraz z ich pracami, sponsorzy i patroni OKFS.

Więcej informacji zanjdziemy na stronie: www.okfs.art.pl.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Nowa linia Samsung Galaxy S10 - więcej aparatów, większy ekran i jeszcze większa wydajność
21 Lut 2019
Podczas corocznej konferencji firma Samsung zaprezentowała najnowsze flagowce z rodziny Galaxy: S10, S10+, S10e oraz S10 5G. Każdy z tych modeli swoją specyfikacją powinien zainteresować różnego odbiorcę, jednak wspólnym mianownikiem jest „przekroczenie kolejnych barier w zakresie obrazowania“.
0
Tamron zapowiada nowe szkła - 35-150 mm f/2.8-4, 35 mm f/1.4 i 17-28 mm f/2.8 III. Dostawy w połowie roku
20 Lut 2019
Przed rozpoczynającymi się za tydzień targami CP+ Tamron zapowiedział plany produkcyjne na najbliższe miesiące. Już w połowie roku zobaczymy 3 nowe ciekawe szkła. Coś dla siebie znajdą tu zarówno użytkownicy lustrzanek jak i bezlusterkowców.
0
„Bezsenna” Darka Szubińskiego to opowieść o poświęceniu i pracy dla innych. Już jutro wernisaż wystawy i premiera albumu
20 Lut 2019
„Bezsenna” to fotograficzny zapis pracy Zofii Kobus, która od ponad 18 lat sama co noc wypieka chleb dla mieszkańców Garwolina. Poświęcenie ponad 70-letniej kobiety dostrzegł i uwiecznił na zdjęciach fotograf Darek Szubiński.
1
Kolejna aktualizacja Luminara. Tym razem producent skupił się na poprawie wydajności
20 Lut 2019
Udostępniona aktualizacja Luminara stawia przede wszystkim na poprawę wydajności i szybkości, wprowadza także kilka nowości oraz zapewnia wsparcie dla kolejnych modeli aparatów.
0