XII Ogólnopolski konkurs Fotografii Studenckiej

Trwa XII Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej. Prace w trzech kategoriach można przesyłać do 5 marca.
Życie studentów w XXI wieku przepełnione jest licznymi obowiązkami, pogonią za wiedzą i sukcesem, ale także głośnymi i hucznymi imprezami. Czy w takich okolicznościach student jest w stanie zatrzymać się w tej pędzącej machinie, dostrzec piękno ukryte pod osłoną codziennych sytuacji, zwykłych otaczających go ludzi i architektury, usłyszeć wciąż cichnące modlitwy sztuki? - pytają organizatorzy.

Odpowiedzią ma być XII Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów SGH. Do 5 marca studenci z całej Polski będą mieli okazje przesyłać swoje fotografie z uwzględnieniem tegorocznych kategorii, którymi są:
  • Spowiedź Fotografa
  • Białe na białym
  • Architektura
Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody: 2-letnie stypendium na Wydziale Fotografii w Warszawskiej Szkole Filmowej, Warsztaty Fotografii i Cyfrowej Obróbki Obrazu w Akademii Fotografii, Kurs Fotografii Cyfrowej w Akademii Fotografii oraz aparaty Olympus, zestawy baterii GP Batteries i książki wydawnictwa Arkady.

W skład jury oceniającego fotografie wchodzić będą profesjonaliści. Wydarzeniu towarzyszy "Pstrykaliada", czyli wystawy nadesłanych prac na 20 renomowanych uczelniach, interesujące cykle warsztatów, projekcje i wykłady prowadzone przez znakomitych fotografów, którzy zarażą studentów swoją pasją oraz odkryją przed nimi tajniki sztuki fotografowania. 

Kończącym momentem tego fotograficznego przedsięwzięcia będzie uroczysta Gala Finałowa, podczas której zaprezentowani zostaną laureaci konkursu wraz z ich pracami, sponsorzy i patroni OKFS.

Więcej informacji zanjdziemy na stronie: www.okfs.art.pl.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Leica M10-P - flagowiec w dyskretnym wydaniu
21 Sie 2018
Najnowsza konstrukcja Leiki zamyka funkcjonalność modelu M10 w nieco mniej rzucającej się w oczy obudowie, bez słynnej czerwonej kropki. Jednak wygląd to nie jedyna zmiana jaką dostrzeżemy w modelu M10-P.
0
Stań przed obiektywem Magdy Wunsche i Agnieszki Samsel - trwa nabór do ostatniej sesji w ramach projektu Portret Osobisty
21 Sie 2018
Do 4 września możecie zgłaszać chęć udziału w sesji, która stanie się częścią 2. edycji projektu “Portret osobisty, czyli bliskie spotkanie z…”. Spośród zgłoszeń zostanie wybranych 7 osób.
0
Ruszył Wyjątkowy Konkurs Fotograficzny National Geographic. Do wygrania aparaty, kamery sportowe i publikacja w kalendarzu
21 Sie 2018
Właśnie ruszyła 8. edycja Wyjątkowego Konkursu Fotograficznego, organizowanego przez National Geographic i Cyfrowy Polsat. Na uczestników czekają cztery kategorie i wiele ciekawych nagród. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 września 2018 roku.
0
Yongnuo YN 50 mm f/1.4N E - nowy jasny standard do systemu Nikona
21 Sie 2018
Nikoniarze mają się z czego cieszyć. Po wczorajszej premierze szerokokątnego Samyanga, otrzymują kolejny ciekawy obiektyw, który nie nadszarpnie ich budżetu. Oto jasny standard Yongnuo w wersji z bagnetem Nikon F.
1