I Fotograficzny Konkurs Kreatywnych

Akademia Fotografii właśnie ogłosiła I edycję Fotograficznego Konkursu dla Kreatywnych. Chętni udziału w konkursie mogą nadsyłać swoje prace w trzech kategoriach tematycznych: antymoda, kreacja i reportaż. Nagrodami są zaawansowane warsztat z Photoshopa, organizowane przez Akademię Fotografii.

Regulamin Konkursu Akademii Fotografii "Pierwszego Fotograficznego Konkursu Kreatywnych"
podając swoje dane osobowe w postaci: imienia i nazwiska, dokładnego adresu zamieszkania, numeru telefonu kontaktowego, daty urodzenia, adresu e-mail oraz wyrażając zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu przeprowadzenia Konkursu.;
Każda osoba może wziąć udział w konkursie tylko z jednego konta internetowego, niezależnie od tego, ile kont posiada. W przypadku wysłania zdjęcia przez jednego uczestnika z więcej niż jednego konta, uwzględnione zostaną wyłącznie zdjęcia, które zostały zarejestrowane w systemie jako te z pierwszego podanego konta.;
W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie.;
Uczestnicy konkursu mogą przysyłać swoje zdjęcia w trzech kategoriach:
  • Antymoda
  • Kreacja
  • Reportaż - ale organizatorzy zastrzegają, że mogą być to tylko fotoreportaże z: krakowskiej Nowej Huty, warszawskiej Pragi lub dzielnicy Szopienice w Katowicach.
]Zdjęcia konkursowe należy wysyłać do do 29 sierpnia 2008 roku.

Prace oceniać będzie jury w składzie: Andrzej Zygmuntowicz - fotograf, przewodniczący Rady Programowej Akademii Fotografii (AF), Sylwia Sobiesiak - Zastępca Dyrektora Programowego Antyradia, Kasia Majak - artystka multimedialna, wykładowca AF, Tomasz Kasprzyk - Dyrektor Programowy Antyradia i Piotr Janowczyk - historyk sztuki, grafik, wykładowca AF.

Nagrodami w konkursie są:
  • W kategorii "Reportaż": udział w "Zaawansowanym Kursie Photoshopa", organizowanym przez Akademię Fotografii, w edycji wrześniowej lub październikowej w 2008 roku, w filiach w Krakowie lub w Warszawie.Akces do kursu należy zgłosić do Akademii Fotografii w Warszawie do dnia 3 października 2008 r. Wartość kursu wynosi 720 zł.
  • W kategorii "Anty-Moda": udział w "Zaawansowanym Kursie Photoshopa", organizowanym przez Akademię Fotografii, w edycji wrześniowej lub październikowej w 2008 roku, w filiach w Krakowie lub w Warszawie.Akces do kursu należy zgłosić do Akademii Fotografii w Warszawie do dnia 3 października 2008r. Wartość kursu wynosi 720 zł.
  • W kategorii "Kreacja": udział w "Zaawansowanym Kursie Photoshopa", organizowanym przez Akademię Fotografii, w edycji wrześniowej lub październikowej w 2008 roku, w filiach w Krakowie lub w Warszawie.Akces do kursu należy zgłosić do Akademii Fotografii w Warszawie do dnia 3 października 2008r. Wartość kursu wynosi 720 zł.

Ogłoszenie wyników nastąpi 5 września 2008 roku, a najlepsze prace zostaną pokazane na wystawie w jednej z warszawskich galerii handlowych.

Organizatorem Konkursu jest Akademia Fotografii, a Partnerami - Antyradio i portal Wirtualna Polska.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Warsztaty fotografii podróżniczej z Marcinem Dobasem w Pieninach. Rabat dla czytelników Fotopolis
21 Wrz 2018
Fotograf National Geographic Marcin Dobas zaprasza na 4-dniowe październikowe warsztaty fotografii podróżniczej. Omówiony zostanie komplet zagadnień, od przygotowań, przez efektywną pracę aż po obróbkę zdjęć z podróży. Będzie też można przetestować sprzęt Eizo, Epson, Olympus i Wacom.
0
Samsung Galaxy A7 (2018) - potrójny aparat w smartfonie ze średniej półki
21 Wrz 2018
Wygląda na to, że już niedługo potrójny aparat w smartfonie stanie się standardem. Po Huaweiu, podobne rozwiązanie implementuje Samsung. Co ciekawe, w modelu ze średniego segmentu cenowego.
0
W poniedziałek ostatnie spotkanie naborowe do Studium Fotografii ZPAF
21 Wrz 2018
Jeżeli zastanawialiście się nad podjęciem nauki w Studium Fotografii ZPAF, w poniedziałek będziecie mieć ostatnią w tym roku okazję na bliższe zapoznanie się z ofertą studium i przedstawienia portfolio w celu rozpoczęcia od roku warsztatowego.
0
Irix Dragonfly - nowy obiektyw już za kilka dni
21 Wrz 2018
Dwa lata temu Irix odważnie wkroczył na rynek obiektywów szerokokątnych. Do tej pory w ofercie pojawiły się jednak tylko dwa obiektywy. Kolejny mamy zobaczyć już za kilka dni, podczas targów Photokina 2018. Czego się spodziewać?
0