I Fotograficzny Konkurs Kreatywnych

Akademia Fotografii właśnie ogłosiła I edycję Fotograficznego Konkursu dla Kreatywnych. Chętni udziału w konkursie mogą nadsyłać swoje prace w trzech kategoriach tematycznych: antymoda, kreacja i reportaż. Nagrodami są zaawansowane warsztat z Photoshopa, organizowane przez Akademię Fotografii.

Regulamin Konkursu Akademii Fotografii "Pierwszego Fotograficznego Konkursu Kreatywnych"
podając swoje dane osobowe w postaci: imienia i nazwiska, dokładnego adresu zamieszkania, numeru telefonu kontaktowego, daty urodzenia, adresu e-mail oraz wyrażając zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu przeprowadzenia Konkursu.;
Każda osoba może wziąć udział w konkursie tylko z jednego konta internetowego, niezależnie od tego, ile kont posiada. W przypadku wysłania zdjęcia przez jednego uczestnika z więcej niż jednego konta, uwzględnione zostaną wyłącznie zdjęcia, które zostały zarejestrowane w systemie jako te z pierwszego podanego konta.;
W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie.;
Uczestnicy konkursu mogą przysyłać swoje zdjęcia w trzech kategoriach:
  • Antymoda
  • Kreacja
  • Reportaż - ale organizatorzy zastrzegają, że mogą być to tylko fotoreportaże z: krakowskiej Nowej Huty, warszawskiej Pragi lub dzielnicy Szopienice w Katowicach.
]Zdjęcia konkursowe należy wysyłać do do 29 sierpnia 2008 roku.

Prace oceniać będzie jury w składzie: Andrzej Zygmuntowicz - fotograf, przewodniczący Rady Programowej Akademii Fotografii (AF), Sylwia Sobiesiak - Zastępca Dyrektora Programowego Antyradia, Kasia Majak - artystka multimedialna, wykładowca AF, Tomasz Kasprzyk - Dyrektor Programowy Antyradia i Piotr Janowczyk - historyk sztuki, grafik, wykładowca AF.

Nagrodami w konkursie są:
  • W kategorii "Reportaż": udział w "Zaawansowanym Kursie Photoshopa", organizowanym przez Akademię Fotografii, w edycji wrześniowej lub październikowej w 2008 roku, w filiach w Krakowie lub w Warszawie.Akces do kursu należy zgłosić do Akademii Fotografii w Warszawie do dnia 3 października 2008 r. Wartość kursu wynosi 720 zł.
  • W kategorii "Anty-Moda": udział w "Zaawansowanym Kursie Photoshopa", organizowanym przez Akademię Fotografii, w edycji wrześniowej lub październikowej w 2008 roku, w filiach w Krakowie lub w Warszawie.Akces do kursu należy zgłosić do Akademii Fotografii w Warszawie do dnia 3 października 2008r. Wartość kursu wynosi 720 zł.
  • W kategorii "Kreacja": udział w "Zaawansowanym Kursie Photoshopa", organizowanym przez Akademię Fotografii, w edycji wrześniowej lub październikowej w 2008 roku, w filiach w Krakowie lub w Warszawie.Akces do kursu należy zgłosić do Akademii Fotografii w Warszawie do dnia 3 października 2008r. Wartość kursu wynosi 720 zł.

Ogłoszenie wyników nastąpi 5 września 2008 roku, a najlepsze prace zostaną pokazane na wystawie w jednej z warszawskich galerii handlowych.

Organizatorem Konkursu jest Akademia Fotografii, a Partnerami - Antyradio i portal Wirtualna Polska.
 
Komentarze
Polecane artykuły
RAW Power 2.0 - niedroga alternatywa dla Lightrooma na Mac OS i iOS
20 Lis 2018
Po tym jak w 2015 roku Apple wycofało program Aperture z App Store’a, jego główny programista Nik Bhatt zaprezentował program RAW Power. Właśnie debiutuje jego najnowsza wersja.
0
Leica D-Lux 7 - uniwersalny kompakt w ekskluzywnym wydaniu
20 Lis 2018
Leica zaprezentowała dziś nowy model z serii kompaktów D-Lux. Czy konstrukcja ta czegoś Wam nie przypomina?
0
Zhiyun Crane 3 LAB i WeeBill LAB - stabilizatory, które na nowo definiować mają pracę z gimbalem
20 Lis 2018
Gimbale to dziś dla większości filmujących już chleb powszedni, a z roku na rok na rynku pojawiają się coraz doskonalsze konstrukcje. Jak do tej pory trudno było jednak o produkt doskonały. O takie miano chcą powalczyć nowe flagowe urządzenia z oferty Zhiyun Tech.
0
Aktualizacje obiektywów Tamron. Wraz z nowym softem otrzymamy kompatybilność z bezlusterkowym systemem Nikon Z
20 Lis 2018
SP 70-200 mm f/2.8 Di VC USD G2, SP 150-600mm f/5-6.3 VC USD G2 i 17-35 mm f/2.8-4 Di OSD to trzy obiektywy Tamrona, które po zaktualizowaniu będą kompatybilne z Nikonem Z6 i Z7 oraz adapterem FTZ.
0