I Fotograficzny Konkurs Kreatywnych

Akademia Fotografii właśnie ogłosiła I edycję Fotograficznego Konkursu dla Kreatywnych. Chętni udziału w konkursie mogą nadsyłać swoje prace w trzech kategoriach tematycznych: antymoda, kreacja i reportaż. Nagrodami są zaawansowane warsztat z Photoshopa, organizowane przez Akademię Fotografii.

Regulamin Konkursu Akademii Fotografii "Pierwszego Fotograficznego Konkursu Kreatywnych"
podając swoje dane osobowe w postaci: imienia i nazwiska, dokładnego adresu zamieszkania, numeru telefonu kontaktowego, daty urodzenia, adresu e-mail oraz wyrażając zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu przeprowadzenia Konkursu.;
Każda osoba może wziąć udział w konkursie tylko z jednego konta internetowego, niezależnie od tego, ile kont posiada. W przypadku wysłania zdjęcia przez jednego uczestnika z więcej niż jednego konta, uwzględnione zostaną wyłącznie zdjęcia, które zostały zarejestrowane w systemie jako te z pierwszego podanego konta.;
W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie.;
Uczestnicy konkursu mogą przysyłać swoje zdjęcia w trzech kategoriach:
  • Antymoda
  • Kreacja
  • Reportaż - ale organizatorzy zastrzegają, że mogą być to tylko fotoreportaże z: krakowskiej Nowej Huty, warszawskiej Pragi lub dzielnicy Szopienice w Katowicach.
]Zdjęcia konkursowe należy wysyłać do do 29 sierpnia 2008 roku.

Prace oceniać będzie jury w składzie: Andrzej Zygmuntowicz - fotograf, przewodniczący Rady Programowej Akademii Fotografii (AF), Sylwia Sobiesiak - Zastępca Dyrektora Programowego Antyradia, Kasia Majak - artystka multimedialna, wykładowca AF, Tomasz Kasprzyk - Dyrektor Programowy Antyradia i Piotr Janowczyk - historyk sztuki, grafik, wykładowca AF.

Nagrodami w konkursie są:
  • W kategorii "Reportaż": udział w "Zaawansowanym Kursie Photoshopa", organizowanym przez Akademię Fotografii, w edycji wrześniowej lub październikowej w 2008 roku, w filiach w Krakowie lub w Warszawie.Akces do kursu należy zgłosić do Akademii Fotografii w Warszawie do dnia 3 października 2008 r. Wartość kursu wynosi 720 zł.
  • W kategorii "Anty-Moda": udział w "Zaawansowanym Kursie Photoshopa", organizowanym przez Akademię Fotografii, w edycji wrześniowej lub październikowej w 2008 roku, w filiach w Krakowie lub w Warszawie.Akces do kursu należy zgłosić do Akademii Fotografii w Warszawie do dnia 3 października 2008r. Wartość kursu wynosi 720 zł.
  • W kategorii "Kreacja": udział w "Zaawansowanym Kursie Photoshopa", organizowanym przez Akademię Fotografii, w edycji wrześniowej lub październikowej w 2008 roku, w filiach w Krakowie lub w Warszawie.Akces do kursu należy zgłosić do Akademii Fotografii w Warszawie do dnia 3 października 2008r. Wartość kursu wynosi 720 zł.

Ogłoszenie wyników nastąpi 5 września 2008 roku, a najlepsze prace zostaną pokazane na wystawie w jednej z warszawskich galerii handlowych.

Organizatorem Konkursu jest Akademia Fotografii, a Partnerami - Antyradio i portal Wirtualna Polska.
Komentarze
Polecane artykuły
Tamron zapowiada nowe szkła - 35-150 mm f/2.8-4, 35 mm f/1.4 i 17-28 mm f/2.8 III. Dostawy w połowie roku
20 Lut 2019
Przed rozpoczynającymi się za tydzień targami CP+ Tamron zapowiedział plany produkcyjne na najbliższe miesiące. Już w połowie roku zobaczymy 3 nowe ciekawe szkła. Coś dla siebie znajdą tu zarówno użytkownicy lustrzanek jak i bezlusterkowców.
0
„Bezsenna” Darka Szubińskiego to opowieść o poświęceniu i pracy dla innych. Już jutro wernisaż wystawy i premiera albumu
20 Lut 2019
„Bezsenna” to fotograficzny zapis pracy Zofii Kobus, która od ponad 18 lat sama co noc wypieka chleb dla mieszkańców Garwolina. Poświęcenie ponad 70-letniej kobiety dostrzegł i uwiecznił na zdjęciach fotograf Darek Szubiński.
0
Kolejna aktualizacja Luminara. Tym razem producent skupił się na poprawie wydajności
20 Lut 2019
Udostępniona aktualizacja Luminara stawia przede wszystkim na poprawę wydajności i szybkości, wprowadza także kilka nowości oraz zapewnia wsparcie dla kolejnych modeli aparatów.
0
Oto „Zimna Wojna“ jakiej nie znasz. Zobacz kulisy planu filmowego na wyjątkowej wystawie zdjęć Łukasza Bąka
19 Lut 2019
W czasie, kiedy za oceanem ekipa filmowa będzie się przygotowywać do gali w Dolby Theatre, na trzecim piętrze Domu Towarowego Mysia 3 w Warszawie, zostanie otwarta wystawa zdjęć Łukasza Bąka „Zimna Wojna - Fotografie”. Wernisaż już 24 lutego.
0