I Fotograficzny Konkurs Kreatywnych

Akademia Fotografii właśnie ogłosiła I edycję Fotograficznego Konkursu dla Kreatywnych. Chętni udziału w konkursie mogą nadsyłać swoje prace w trzech kategoriach tematycznych: antymoda, kreacja i reportaż. Nagrodami są zaawansowane warsztat z Photoshopa, organizowane przez Akademię Fotografii.
0
Marta Sinior
23 Lipiec 2008
Artykuł na: 4-5 minut

Regulamin Konkursu Akademii Fotografii "Pierwszego Fotograficznego Konkursu Kreatywnych"
podając swoje dane osobowe w postaci: imienia i nazwiska, dokładnego adresu zamieszkania, numeru telefonu kontaktowego, daty urodzenia, adresu e-mail oraz wyrażając zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu przeprowadzenia Konkursu.;
Każda osoba może wziąć udział w konkursie tylko z jednego konta internetowego, niezależnie od tego, ile kont posiada. W przypadku wysłania zdjęcia przez jednego uczestnika z więcej niż jednego konta, uwzględnione zostaną wyłącznie zdjęcia, które zostały zarejestrowane w systemie jako te z pierwszego podanego konta.;
W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie.;
Uczestnicy konkursu mogą przysyłać swoje zdjęcia w trzech kategoriach:
  • Antymoda
  • Kreacja
  • Reportaż - ale organizatorzy zastrzegają, że mogą być to tylko fotoreportaże z: krakowskiej Nowej Huty, warszawskiej Pragi lub dzielnicy Szopienice w Katowicach.
]Zdjęcia konkursowe należy wysyłać do do 29 sierpnia 2008 roku.

Prace oceniać będzie jury w składzie: Andrzej Zygmuntowicz - fotograf, przewodniczący Rady Programowej Akademii Fotografii (AF), Sylwia Sobiesiak - Zastępca Dyrektora Programowego Antyradia, Kasia Majak - artystka multimedialna, wykładowca AF, Tomasz Kasprzyk - Dyrektor Programowy Antyradia i Piotr Janowczyk - historyk sztuki, grafik, wykładowca AF.

Nagrodami w konkursie są:
  • W kategorii "Reportaż": udział w "Zaawansowanym Kursie Photoshopa", organizowanym przez Akademię Fotografii, w edycji wrześniowej lub październikowej w 2008 roku, w filiach w Krakowie lub w Warszawie.Akces do kursu należy zgłosić do Akademii Fotografii w Warszawie do dnia 3 października 2008 r. Wartość kursu wynosi 720 zł.
  • W kategorii "Anty-Moda": udział w "Zaawansowanym Kursie Photoshopa", organizowanym przez Akademię Fotografii, w edycji wrześniowej lub październikowej w 2008 roku, w filiach w Krakowie lub w Warszawie.Akces do kursu należy zgłosić do Akademii Fotografii w Warszawie do dnia 3 października 2008r. Wartość kursu wynosi 720 zł.
  • W kategorii "Kreacja": udział w "Zaawansowanym Kursie Photoshopa", organizowanym przez Akademię Fotografii, w edycji wrześniowej lub październikowej w 2008 roku, w filiach w Krakowie lub w Warszawie.Akces do kursu należy zgłosić do Akademii Fotografii w Warszawie do dnia 3 października 2008r. Wartość kursu wynosi 720 zł.

Ogłoszenie wyników nastąpi 5 września 2008 roku, a najlepsze prace zostaną pokazane na wystawie w jednej z warszawskich galerii handlowych.

Organizatorem Konkursu jest Akademia Fotografii, a Partnerami - Antyradio i portal Wirtualna Polska.
Komentarze
Więcej w kategorii: Galerie
Audubon Photography Awards 2019 - wyniki
Audubon Photography Awards 2019 - wyniki
Zobacz wyjątkowy świat ptaków na zdjęciach laureatów jubileuszowej, dziesiątej edycji Audubon Photography Awards.
0
1
Jacek Deneka Fotografem Roku konkursu Drone Awards 2019
Jacek Deneka Fotografem Roku konkursu Drone Awards 2019
Jacek Deneka został laureatem Drone Awards 2019. Jednak ta edycja konkursu okazała się wyjątkowo udana dla Polaków. W kategorii „Nature“ zwyciężył Jeremiasz Gądek, a...
454
1
Alexis Goodwin: „Może powstać niezwykły uliczny kadr, gdy zostanie potraktowany jak kampania reklamowa“
Alexis Goodwin: „Może powstać niezwykły uliczny kadr, gdy zostanie potraktowany jak kampania...
Co się dzieje gdy profesjonalny retuszer i ilustrator sięga po fotografię jako środek wyrazu? Seria Alexisa Goodwina pod tytułem „Shanghai Dreams“ proponuje nam...
23
2