I Fotograficzny Konkurs Kreatywnych

Akademia Fotografii właśnie ogłosiła I edycję Fotograficznego Konkursu dla Kreatywnych. Chętni udziału w konkursie mogą nadsyłać swoje prace w trzech kategoriach tematycznych: antymoda, kreacja i reportaż. Nagrodami są zaawansowane warsztat z Photoshopa, organizowane przez Akademię Fotografii.

Regulamin Konkursu Akademii Fotografii "Pierwszego Fotograficznego Konkursu Kreatywnych"
podając swoje dane osobowe w postaci: imienia i nazwiska, dokładnego adresu zamieszkania, numeru telefonu kontaktowego, daty urodzenia, adresu e-mail oraz wyrażając zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu przeprowadzenia Konkursu.;
Każda osoba może wziąć udział w konkursie tylko z jednego konta internetowego, niezależnie od tego, ile kont posiada. W przypadku wysłania zdjęcia przez jednego uczestnika z więcej niż jednego konta, uwzględnione zostaną wyłącznie zdjęcia, które zostały zarejestrowane w systemie jako te z pierwszego podanego konta.;
W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie.;
Uczestnicy konkursu mogą przysyłać swoje zdjęcia w trzech kategoriach:
  • Antymoda
  • Kreacja
  • Reportaż - ale organizatorzy zastrzegają, że mogą być to tylko fotoreportaże z: krakowskiej Nowej Huty, warszawskiej Pragi lub dzielnicy Szopienice w Katowicach.
]Zdjęcia konkursowe należy wysyłać do do 29 sierpnia 2008 roku.

Prace oceniać będzie jury w składzie: Andrzej Zygmuntowicz - fotograf, przewodniczący Rady Programowej Akademii Fotografii (AF), Sylwia Sobiesiak - Zastępca Dyrektora Programowego Antyradia, Kasia Majak - artystka multimedialna, wykładowca AF, Tomasz Kasprzyk - Dyrektor Programowy Antyradia i Piotr Janowczyk - historyk sztuki, grafik, wykładowca AF.

Nagrodami w konkursie są:
  • W kategorii "Reportaż": udział w "Zaawansowanym Kursie Photoshopa", organizowanym przez Akademię Fotografii, w edycji wrześniowej lub październikowej w 2008 roku, w filiach w Krakowie lub w Warszawie.Akces do kursu należy zgłosić do Akademii Fotografii w Warszawie do dnia 3 października 2008 r. Wartość kursu wynosi 720 zł.
  • W kategorii "Anty-Moda": udział w "Zaawansowanym Kursie Photoshopa", organizowanym przez Akademię Fotografii, w edycji wrześniowej lub październikowej w 2008 roku, w filiach w Krakowie lub w Warszawie.Akces do kursu należy zgłosić do Akademii Fotografii w Warszawie do dnia 3 października 2008r. Wartość kursu wynosi 720 zł.
  • W kategorii "Kreacja": udział w "Zaawansowanym Kursie Photoshopa", organizowanym przez Akademię Fotografii, w edycji wrześniowej lub październikowej w 2008 roku, w filiach w Krakowie lub w Warszawie.Akces do kursu należy zgłosić do Akademii Fotografii w Warszawie do dnia 3 października 2008r. Wartość kursu wynosi 720 zł.

Ogłoszenie wyników nastąpi 5 września 2008 roku, a najlepsze prace zostaną pokazane na wystawie w jednej z warszawskich galerii handlowych.

Organizatorem Konkursu jest Akademia Fotografii, a Partnerami - Antyradio i portal Wirtualna Polska.
Komentarze
Polecane artykuły
Monza AirCross 2, Mini-S I Slypod - rozwiązania dla entuzjastów filmowania
19 Kwi 2019
AirCross 2, gimbal do lustrzanek i bezlusterkowców, Mini-S, stabilizator do smartfonów i Slypod, zmotoryzowany monopod - oto trzy nowości firmy Gudsen, które poszerzają ofertę linii Moza.
0
Fotograficzna Publikacja Roku 2019 czeka na zgłoszenia
19 Kwi 2019
Trwa nabór do siódmej edycji konkursu na Fotograficzną Publikację Roku. Swoje propozycje tytułów, w których fotografia zajmuje centralne miejsce, możecie nadsyłać do 15 maja.
0
PHOTO-MATCH - rusza nabór do przeglądu portfolio w ramach Fotofestiwalu
19 Kwi 2019
To nietypowa, wciąż udoskonalana formuła przeglądu. Kładziemy w niej nacisk na networking, publiczne wystąpienia oraz równą rolę kuratorów i artystów” - mówią organizatorzy. Zgłoszenia do 17 maja.
0
Tokina FíRIN 100 mm f/2.8 FE AF Macro - do makro i do portretu. Niedroga alternatywa dla obiektywu Sony
19 Kwi 2019
Użytkownicy systemu Sony E mają powód do radości. Ofertę obiektywów wzbogacił właśnie wyjątkowo ciekawy i stosunkowo niedrogi obiektyw z linii FiRIN, który zachwycić ma zarówno portrecistów, jak i miłośników makro.
0