Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

To trzeba zobaczyć. Najlepsze podniebne zdjęcia 2016 roku wg Dronestagram

Miliony udostępnionych zdjęć, a spośród nich właśnie te. Koniecznie zobaczcie 20 najlepszych fotografii wykonanych dronami, które zostały wybrane spośród wszystkich zdjęć opublikowanych w serwisie Dronestagram w 2016 roku.

0

Autor: Michał Chrzanowski

20 Grudzień 2016
Artykuł na: 2-3 minuty

Choć wiele osób wciąż patrzy na zdjęcia wykonywane dronami z przymrużeniem oka, ta dziedzina fotografii zyskuje coraz większą popularność i rzeszę zwolenników. W efekcie co rusz powstają inicjatywy, wydarzenia i platformy zrzeszające społeczność użytkowników dronów. Jednym z takich serwisów jest Dronestagram, który jest kierowany do wszystkich entuzjastów fotografowania z lotu ptaka. Tradycją już jest, że każdego roku edytorzy platformy prezentują galerię podsumowującą dany rok. Tym razem otrzymujemy 20 wyjątkowych fotografii, które zostały pieczołowicie wyselekcjonowane spośród milionów zdjęć opublikowanych na łamach serwisu.

Wybrane zdjęcia podkreślają piękno fotografii lotniczej w kilku dziedzinach: sportu, podróży, krajobrazu, dziedzictwa kultury czy w końcu rolnictwa. W tym roku znowu byliśmy zaskoczeni jakością i tematyką przesyłanych zdjęć. W imieniu całego zespołu chcielibyśmy podziękować wszystkim fotografom za pokazanie światu potęgi jaką są drony - powiedzieli edytorzy serwisu Dronestagram.

Zobacz wszystkie zdjęcia (20)

Dronestagram to nie tylko serwis fotograficzny. Platforma jest także organizatorem konkursu International Drone Photography Contest, gdzie wybierane są najlepsze zdjęcia wykonane za pomocą dronów. Co więcej, zgłoszone fotografie ocenia jury składające się między innymi z dyrektorów i fotoedytorów magazynu National Geographic.

Jeśli więc interesują was zdjęcia wykonywane z powietrza, koniecznie odwiedźcie serwis Dronestagram. Codziennie znajdziecie tam informacje o konkursie jak również nowe, inspirujące zdjęcia z całego świata wykonane z podniebnej perspektywy.

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Galerie
ND Awards 2020 - Polacy na podium
ND Awards 2020 - Polacy na podium
Za nami kolejna edycja konkursu Neutral Density Photography Awards. Główną nagrodę zdobywa Natalie Lennard ze swoją naturalistyczną serią dotyczącą macierzyństwa. Na...
102
1
Leżały w szufladzie kilkadziesiąt lat  - powojenna Polska na zdjęciach Wojciecha Tuszko
Leżały w szufladzie kilkadziesiąt lat - powojenna Polska na zdjęciach Wojciecha Tuszko
Swoją pierwszą wystawę miał w wieku… 94 lat. Kuratorem był wnuk, z pomocą którego w tym roku Wojciech Tuszko wydał swój pierwszy album.
562
1
International Landscape Photographer of the Year 2020 - najlepsze zdjęcia krajobrazowe roku
International Landscape Photographer of the Year 2020 - najlepsze zdjęcia krajobrazowe roku
Oto najlepsze fotografie krajobrazu z tegorocznej odsłony konkursu ILPOTY. Wśród wyróżnionych znalazł się także Polak, Marek Biegalski.
18
0
Powiązane artykuły