PRZETESTUJ TABLET SAMSUNG GALAXY TAB S2 I WEŹ UDZIAŁ W SESJI MODOWEJ Z WOJTKIEM WOJTCZAKIEM

Jeszcze do północy możecie przesyłać zgłoszenia do konkursu, który przygotowaliśmy dla Was wspólnie z firmą Samsung. Zwycięzca będzie miał możliwość przetestowania najnowszego tabletu Samsung Galaxy Tab S2 oraz wzięcia udziału w sesji zdjęciowej prowadzonej przez fotografa Wojtka Wojtczaka.
0
Michał Chrzanowski
14 Październik 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
Aby wziąć udział w konkursie, należy za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego odpowiedzieć na pytanie: „Jak wykorzystałbyś tablet Samsung Galaxy Tab S2 w pracy fotografa?”. Zgłoszenia możecie przesyłać jeszcze dziś do północy (14 października 2015 roku). Przed wzięciem udziału w konkursie, nie zapomnijcie zapoznać się z jego regulaminem.
Zobacz wszystkie zdjęcia (1)

Zaprezentowany niedawno tablet Samsung Galaxy Tab S2 został wyposażony w 9,7-calowy wyświetlacz Super AMOLED o proporcjach 4:3 i rozdzielczości 2048 x 1536 pikseli, który został zoptymalizowany pod względem przeglądania treści multimedialnych i pokrywa 94% gamutu Adobe RGB. Duża rozdzielczość, wyrazistość i kontrast mają pozwolić na jak najbardziej wiarygodny podgląd zdjęć. Dodatkowo technologia Adaptive Display, automatycznie koryguje współczynnik gamma, nasycenie i ostrość w zależności od używanej aplikacji, temperatury barwowej, a także intensywności oświetlenia w otoczeniu. Dzięki temu nowy tablet Samsunga może być atrakcyjnym narzędziem dla fotografów.

Teraz macie szansę sami przetestować możliwości tabletu. Wspólnie z firmą Samsung przygotowaliśmy dla Was konkurs, którego laureat będzie miał okazję przez jeden tydzień testować tablet Galaxy Tab S2. Dodatkowo zwycięzca konkursu będzie miał możliwość wzięcia udziału w sesji z Wojtkiem Wojtczakiem, co będzie dobrą okazją do podejrzenia tajników pracy fotografa modowego i otrzymania cennych wskazówek.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Więcej w kategorii: Galerie
Maxim Korotchenko: “Zamykanie się w granicy jednego gatunku ogranicza kreatywność”
Maxim Korotchenko: “Zamykanie się w granicy jednego gatunku ogranicza kreatywność”
Fotografia Korotchenki to mieszanka streetu i dokumentu. Niektóre kadry są malarskie i symboliczne, inne pełne humoru. Wszystko zaczęło się dziesięć lat temu, gdy...
50
3
Kalendarz Lavazza 2020 i David LaChapelle, czyli stylistyczny powrót do przeszłości
Kalendarz Lavazza 2020 i David LaChapelle, czyli stylistyczny powrót do przeszłości
Nową odsłonę popularnego kalendarza przygotował nie kto inny jak David LaChapelle. Nasze oczy cieszą charakterystyczne dla fotografa rozbuchane stylizacje, a sam...
23
0
Zobacz najlepsze polskie zdjęcia sportowe ostatniego roku. Wyniki VI edycji Polskiego Konkursu Fotografii Sportowej
Zobacz najlepsze polskie zdjęcia sportowe ostatniego roku. Wyniki VI edycji Polskiego Konkursu...
Dobiegła końca 6. edycja Polskiego Konkursu Fotografii Prasowej. Oto galeria...
184
0