Wacław Wantuch - fotografie niepublikowane

Po zakończeniu wywiadu z Wacławem Wantuchem poprosiliśmy o pokazanie fotografii, które nie były dotąd publikowane. Otrzymaliśmy zgodę na prezentacje tych zdjęć w Galerii Fotopolis.
Podczas jednej sesji Wacław Wantuch robi kilkaset zdjęć. Wybiera kilkanaście prac, w których dostrzega harmonię. Po kilku latach intensywnej pracy przy projekcie Akt, powstało wiele interesujących zdjęć. Nie wszystkie można oglądać w wydanym niedawno albumie. W Galerii Fotopolis przezentujemy nie publikowane dotąd fotografie Wacława Wantucha.

fot. W. Wantuch


Przeczytaj wywiad z Wacławem Wantuchem w dziale ludzie
Przeczytaj relację z wystawy Akt w dziale recenzje
Przeczytaj relację z warsztatów prowadzonych przez Wacława Wantucha
Zobacz wszystkie zdjęcia (16)
Komentarze
Polecane artykuły
Ważna aktualizacja platformy Phase One IQ4 Infinity. Wraz z nią otrzymamy m.in wieloklatkowy zapis RAW
26 Cze 2019
Tryb Automated Frame Averaging łączący wiele zdjęć w jeden plik RAW o lepszej jakości i szczegółowości obrazu - to największa nowość jaka w przyszłym tygodniu ma zostać wprowadzona do średnioformatowego systemu Phase One IQ4 Infinity.
0
Rusza Kino Letnie WJF VOL. 5. Pierwszy pokaz filmowy już najbliższy czwartek
26 Cze 2019
Kino Letnie WJF to cykl pokazów skierowany do miłośników fotografii. W ramach piątej edycji zostaną pokazane cztery filmy. Pierwszy seans już w najbliższy czwartek (27 czerwca).
0
„Do broni“ Agnieszki Rayss - wernisaż już dziś w Poznaniu
26 Cze 2019
W projekcie „Do broni” Agnieszka Rayss odwołuje się do rekonstrukcji historycznych, szczególnie rekonstrukcji XX-wiecznych wojen, które ze zjawiska niszowego stały się w ostatnich latach nowym modelem zachowań kulturowych. Wernisaż już dziś w poznańskiej Centrali.
0
Vintage Grand Prix - konkurs fotografii analogowej czeka na Twoje zgłoszenia
25 Cze 2019
Jeszcze do 10 lipca możecie nadsyłać swoje projekty do konkursu Vintage Grand Prix. Za zwycięzcę czeka 2500 zł oraz prezentacja swoich prac w formie wystawy w ramach V Międzynarodowego Festiwalu Miłośników Fotografii Analogowej Vintage Photo Festival.
0