Galeria Bezdomna cz. 2

Prezentujemy drugą część fotografii uczestników ekspozycji Galerii Bezdomnej na ulicy Złotej w Warszawie.
Prezentujemy drugą część fotografii uczestników ekspozycji Galerii Bezdomnej na ulicy Złotej w Warszawie. Zdjęciom wystawianym towarzyszą fotografie Agnieszki Rasińskiej, która dokumentowała to, co działo się w przeznaczonym do remontu budynku warszawskiego banku. Już za trzy tygodnie następna wielka wystawa - tym razem w Stoczni Gdańskiej.

fot. A. Rasińska

GALERIA BEZDOMNA jest w założeniu inicjatorów pomysłu - Tomka Sikory i Andrzeja Świetlika, otwarta dla wszystkich fotografujących. Jest jeszcze dość czasu, żeby zaplanować kilkudniowy pobyt w Gdańsku, namówić znajomych i, co nie mniej ważne, przygotować powiększenia ulubionych fotografii. Zainteresowanych prezentacją swoich zdjęć w Stoczni prosimy o kontakt z Jakubem Winiarskim via e-mail jakubwiniarski@poczta.onet.pl lub pod numerem telefonu 0 602 418 831. Fotografie powinny być w formacie .jpg, a ich dłuższy bok nie powinien być większy niż 600 pikseli.

fot. A. Rasińska

Przypominamy, że każdy ze 176 uczestników ekspozycji na Złotej wybiera jedno, jego zdaniem najlepsze zdjęcie i wysyła je na adres bezdomna@fotopolis.pl z dopiskiem WARSZAWA-ZŁOTA. W dziale Galeria prezentujemy nadesłane fotografie w kilku częsciach, które publikujemy co kilka dni.
Po zaprezentowaniu fotografii wszystkich uczestników wystawy na Złotej, zostanie przygotowany internetowy katalog ze wszystkimi zdjęciami, który będzie można ściągnąć ze strony, oglądać w programie QuickTime i wypalić na CD-romie. Katalog będzie dostępny na początku sierpnia, tuż przed otwarciem kolejnej wystawy BEZDOMNEJ. Po zakończeniu ekspozycji w Stoczni Gdańskiej będziemy w podobny sposób prezentować fotografie uczestników tej wystawy.


fot. A. Rasińska

Zapraszamy do przeczytania artykułów o GALERII BEZDOMNEJ opublikowanych do tej pory w Fotopolis:
Artykuł o idei GALERII BEZDOMNEJ
Artykul i fotograficzna relacja z wystawy w budynku przy ulicy Złotej
Artykuł o patronacie internetowym Fotopolis
Fotograficzna relacja i opis Stoczni Gdańskiej
Wszystkie niezbędne informacje o wystawie w Stoczni: jak dotrzeć, co ze sobą zabrać etc., 30.07.2002
Relacja z wernisażu Galerii Bezdomnej w Stoczni, 5.08.2002

Zobacz też część 2 i część 3 fotografii ze Złotej.

Ściągnij elektroniczny katalog z wystaw Galerii Bezdomnej w formie filmu QuickTime (.mov)
Warszawa, Złota, maj 2002
Gdańsk, Stocznia, sierpień 2002
Katowice, Szyb Wilson, październik - listopad 2002

Zobacz wszystkie zdjęcia (14)
 
Komentarze
Polecane artykuły
Nowości Lowepro na polskim rynku - 6 nowych plecaków i pokrowce na akcesoria
14 Gru 2018
Lowepro wprowadza na rynek nowe generacje lubianych plecaków ProTactic i Whistler. Ponadto nowe modele Freeline i Powder, a także etui na filtry i karty.
0
Konsola Loupedeck+ teraz także ze wsparciem dla Photoshopa. Pobierz najnowsze oprogramowanie
14 Gru 2018
Producent konsoli Loupedeck udostępnił aktualizację oprogramowania, która pozwala na korzystanie z funkcji urządzenia także w programie Photoshop.
0
Warsztaty Creative Masterclass - zapisy tylko do poniedziałku
14 Gru 2018
Creative Masterclass to wyjątkowe warsztaty oświetleniowe, prowadzone przez Emila Bilińskiego i Piotra Wernera. 19 grudnia w Krakowie zaprezentują swój system pracy i pokażą jak efektywnie pracować z oświetleniem na planie zdjęciowym.
0
Na święta w komplecie: kup wybrane modele Sony w atrakcyjnych fotograficznych zestawach
14 Gru 2018
Firma Fotojoker przygotowała specjalną ofertę na aparaty Sony z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Tylko w tym okresie dostępne będą różne zestawy fotograficzne w promocyjnych cenach, np. A7 II, A7R III czy A6300 w pakiecie z kartą pamięci oraz dodatkową gwarancją. Co więcej, wybrane modele Sony objęte są trwającymi nadal dodatkowymi promocjami, które łączą się ze sobą!
0