Galeria Bezdomna cz. 2

Prezentujemy drugą część fotografii uczestników ekspozycji Galerii Bezdomnej na ulicy Złotej w Warszawie.
Prezentujemy drugą część fotografii uczestników ekspozycji Galerii Bezdomnej na ulicy Złotej w Warszawie. Zdjęciom wystawianym towarzyszą fotografie Agnieszki Rasińskiej, która dokumentowała to, co działo się w przeznaczonym do remontu budynku warszawskiego banku. Już za trzy tygodnie następna wielka wystawa - tym razem w Stoczni Gdańskiej.

fot. A. Rasińska

GALERIA BEZDOMNA jest w założeniu inicjatorów pomysłu - Tomka Sikory i Andrzeja Świetlika, otwarta dla wszystkich fotografujących. Jest jeszcze dość czasu, żeby zaplanować kilkudniowy pobyt w Gdańsku, namówić znajomych i, co nie mniej ważne, przygotować powiększenia ulubionych fotografii. Zainteresowanych prezentacją swoich zdjęć w Stoczni prosimy o kontakt z Jakubem Winiarskim via e-mail jakubwiniarski@poczta.onet.pl lub pod numerem telefonu 0 602 418 831. Fotografie powinny być w formacie .jpg, a ich dłuższy bok nie powinien być większy niż 600 pikseli.

fot. A. Rasińska

Przypominamy, że każdy ze 176 uczestników ekspozycji na Złotej wybiera jedno, jego zdaniem najlepsze zdjęcie i wysyła je na adres bezdomna@fotopolis.pl z dopiskiem WARSZAWA-ZŁOTA. W dziale Galeria prezentujemy nadesłane fotografie w kilku częsciach, które publikujemy co kilka dni.
Po zaprezentowaniu fotografii wszystkich uczestników wystawy na Złotej, zostanie przygotowany internetowy katalog ze wszystkimi zdjęciami, który będzie można ściągnąć ze strony, oglądać w programie QuickTime i wypalić na CD-romie. Katalog będzie dostępny na początku sierpnia, tuż przed otwarciem kolejnej wystawy BEZDOMNEJ. Po zakończeniu ekspozycji w Stoczni Gdańskiej będziemy w podobny sposób prezentować fotografie uczestników tej wystawy.


fot. A. Rasińska

Zapraszamy do przeczytania artykułów o GALERII BEZDOMNEJ opublikowanych do tej pory w Fotopolis:
Artykuł o idei GALERII BEZDOMNEJ
Artykul i fotograficzna relacja z wystawy w budynku przy ulicy Złotej
Artykuł o patronacie internetowym Fotopolis
Fotograficzna relacja i opis Stoczni Gdańskiej
Wszystkie niezbędne informacje o wystawie w Stoczni: jak dotrzeć, co ze sobą zabrać etc., 30.07.2002
Relacja z wernisażu Galerii Bezdomnej w Stoczni, 5.08.2002

Zobacz też część 2 i część 3 fotografii ze Złotej.

Ściągnij elektroniczny katalog z wystaw Galerii Bezdomnej w formie filmu QuickTime (.mov)
Warszawa, Złota, maj 2002
Gdańsk, Stocznia, sierpień 2002
Katowice, Szyb Wilson, październik - listopad 2002

Zobacz wszystkie zdjęcia (14)
 
Komentarze
Polecane artykuły
KiiPix - kolejna analogowa drukarka do instaksów. Jeszcze tańsza od wersji Holgi
18 Paź 2018
Kilka dni temu informowaliśmy Was o kickstarterowej kampanii przenośnej drukarki Holga Printer, którą obsłużymy bez jakiegokolwiek źródła prądu. Na tej samej zasadzie bazuje bliźniaczo podobne urządzenie KiiPix, a do tego jest już dostępne na rynku.
0
Upadłość producenta szkieł Meyer Optik Görlitz
18 Paź 2018
W sierpniu informowaliśmy Was o problemach finansowych firmy Net SE, która w ostatnim czasie przywróciła zza grobu takie marki jak Meyer Optik Gorlitz, Schacht czy Oprema Jena. Firma przechodzi proces upadłościowy, a osoby, które zainwestowały w sprzęt prawdopodobnie nie zobaczą ani obiektywów, ani pieniędzy.
0
Fotograficzna kapsuła czasu zakopana w Warszawie. Wiadomość do przyszłych pokoleń zostanie odkryta w 2118 roku
18 Paź 2018
Kapsuły czasu to świetna zabawa, ale i gratka dla przyszłych historyków. Jedna z nich, przy wsparciu Domu Spotkań z Historią, Fujifilm i AD Studio została właśnie zakopana w Warszawie z okazji obchodów 100-lecia wolności Polski.
0
Na pierwszej linii - spotkanie z Michałem Dyjukiem w Muzeum Powstania Warszawskiego
18 Paź 2018
Po wakacyjnej przerwie, gościem spotkania z cyklu „Na pierwszej linii” będzie fotoreporter Michał Dyjuk, który dokumentował m.in. sytuację represjonowanej mniejszości muzułmańskiej Rohingya oraz uchodźców u wybrzeży Libii, a także starcia towarzyszące szczytowi G20.
0