Galeria Bezdomna cz. 2

Prezentujemy drugą część fotografii uczestników ekspozycji Galerii Bezdomnej na ulicy Złotej w Warszawie.
Prezentujemy drugą część fotografii uczestników ekspozycji Galerii Bezdomnej na ulicy Złotej w Warszawie. Zdjęciom wystawianym towarzyszą fotografie Agnieszki Rasińskiej, która dokumentowała to, co działo się w przeznaczonym do remontu budynku warszawskiego banku. Już za trzy tygodnie następna wielka wystawa - tym razem w Stoczni Gdańskiej.

fot. A. Rasińska

GALERIA BEZDOMNA jest w założeniu inicjatorów pomysłu - Tomka Sikory i Andrzeja Świetlika, otwarta dla wszystkich fotografujących. Jest jeszcze dość czasu, żeby zaplanować kilkudniowy pobyt w Gdańsku, namówić znajomych i, co nie mniej ważne, przygotować powiększenia ulubionych fotografii. Zainteresowanych prezentacją swoich zdjęć w Stoczni prosimy o kontakt z Jakubem Winiarskim via e-mail jakubwiniarski@poczta.onet.pl lub pod numerem telefonu 0 602 418 831. Fotografie powinny być w formacie .jpg, a ich dłuższy bok nie powinien być większy niż 600 pikseli.

fot. A. Rasińska

Przypominamy, że każdy ze 176 uczestników ekspozycji na Złotej wybiera jedno, jego zdaniem najlepsze zdjęcie i wysyła je na adres bezdomna@fotopolis.pl z dopiskiem WARSZAWA-ZŁOTA. W dziale Galeria prezentujemy nadesłane fotografie w kilku częsciach, które publikujemy co kilka dni.
Po zaprezentowaniu fotografii wszystkich uczestników wystawy na Złotej, zostanie przygotowany internetowy katalog ze wszystkimi zdjęciami, który będzie można ściągnąć ze strony, oglądać w programie QuickTime i wypalić na CD-romie. Katalog będzie dostępny na początku sierpnia, tuż przed otwarciem kolejnej wystawy BEZDOMNEJ. Po zakończeniu ekspozycji w Stoczni Gdańskiej będziemy w podobny sposób prezentować fotografie uczestników tej wystawy.


fot. A. Rasińska

Zapraszamy do przeczytania artykułów o GALERII BEZDOMNEJ opublikowanych do tej pory w Fotopolis:
Artykuł o idei GALERII BEZDOMNEJ
Artykul i fotograficzna relacja z wystawy w budynku przy ulicy Złotej
Artykuł o patronacie internetowym Fotopolis
Fotograficzna relacja i opis Stoczni Gdańskiej
Wszystkie niezbędne informacje o wystawie w Stoczni: jak dotrzeć, co ze sobą zabrać etc., 30.07.2002
Relacja z wernisażu Galerii Bezdomnej w Stoczni, 5.08.2002

Zobacz też część 2 i część 3 fotografii ze Złotej.

Ściągnij elektroniczny katalog z wystaw Galerii Bezdomnej w formie filmu QuickTime (.mov)
Warszawa, Złota, maj 2002
Gdańsk, Stocznia, sierpień 2002
Katowice, Szyb Wilson, październik - listopad 2002

Zobacz wszystkie zdjęcia (14)
 
Komentarze
Polecane artykuły
Leica M10-P - flagowiec w dyskretnym wydaniu
21 Sie 2018
Najnowsza konstrukcja Leiki zamyka funkcjonalność modelu M10 w nieco mniej rzucającej się w oczy obudowie, bez słynnej czerwonej kropki. Jednak wygląd to nie jedyna zmiana jaką dostrzeżemy w modelu M10-P.
0
Stań przed obiektywem Magdy Wunsche i Agnieszki Samsel - trwa nabór do ostatniej sesji w ramach projektu Portret Osobisty
21 Sie 2018
Do 4 września możecie zgłaszać chęć udziału w sesji, która stanie się częścią 2. edycji projektu “Portret osobisty, czyli bliskie spotkanie z…”. Spośród zgłoszeń zostanie wybranych 7 osób.
0
Ruszył Wyjątkowy Konkurs Fotograficzny National Geographic. Do wygrania aparaty, kamery sportowe i publikacja w kalendarzu
21 Sie 2018
Właśnie ruszyła 8. edycja Wyjątkowego Konkursu Fotograficznego, organizowanego przez National Geographic i Cyfrowy Polsat. Na uczestników czekają cztery kategorie i wiele ciekawych nagród. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 września 2018 roku.
0
Yongnuo YN 50 mm f/1.4N E - nowy jasny standard do systemu Nikona
21 Sie 2018
Nikoniarze mają się z czego cieszyć. Po wczorajszej premierze szerokokątnego Samyanga, otrzymują kolejny ciekawy obiektyw, który nie nadszarpnie ich budżetu. Oto jasny standard Yongnuo w wersji z bagnetem Nikon F.
1