Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Nikon Photo Contest 2012-2013

1 grudnia rusza Nikon Photo Contest 2012-2013. To już 34. edycja prestiżowego konkursu skierowanego zarówno do profesjonalistów, jak i amatorów. Prace w czterech kategoriach można przesyłać do 28 lutego 2013.
0

Autor: Marcin Grabowiecki

30 Listopad 2012
Artykuł na: 2-3 minuty

Nikon Photo Contest (NPC) to nowa nazwa konkursu fotograficznego Nikon Photo Contest International organizowanego od 1969 r. W konkursie mogą brać udział zarówno profesjonaliści, jak i początkujący miłośnicy fotografii z całego świata.

W tym roku prace będą oceniane w czterech kategoriach:

Zdjęcie pojedyncze

Fotoreportaż

Krótki film

Ruchome zdjęcia

Spośród nadesłanych prac, międzynarodowe jury, w skład którego wejdą m.in. uznani fotografowie, wyłoni 64 finalistów. W każdej z kategorii zostaną przyznane nagrody za pierwsze, drugie i trzecie miejsce. Jury wybierze również laureata Nagrody Głównej dla najlepszej pracy w całym konkursie. Dodatkowo, osoby biorące udział w konkursie przyznają własną nagrodę dla najciekawszego zdjęcia lub filmu.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone latem 2013 r.

Zwycięzcy tegorocznej edycji Nikon Photo Contest otrzymają nagrody pieniężne przeznaczone na zakup sprzętu fotograficznego firmy Nikon o wartości od 970 do 9700 euro.

Dodatkowe informacje na temat konkursu Nikon Photo Contest 2012-2013 można znaleźć na stronie: www.nikon-photocontest.com.

Komentarze
Więcej w kategorii: Galerie
Konkurs im. Krzysztofa Millera 2020 - zobacz najlepsze fotoreportaże roku
Konkurs im. Krzysztofa Millera 2020 - zobacz najlepsze fotoreportaże roku
Właśnie poznaliśmy wyniki konkursu im. Krzysztofa Millera „Odwaga patrzenia”. Główną nagrodę zdobywa projekt z jednej strony aktualny, a z drugiej uniwersalny, ale...
21
1
„Cicha mantra" - fotograficzna opowieść Jakuba Śliwy o Małym Tybecie
„Cicha mantra" - fotograficzna opowieść Jakuba Śliwy o Małym Tybecie
Niegdyś jeden z najbardziej odosobnionych ośrodków buddyzmu tybetańskiego, dziś jest sezonową atrakcją turystyczną. O regionie Ladakhu opowiada Jakub Śliwa w książce „Cicha mantra"
15
0
ND Awards 2020 - Polacy na podium
ND Awards 2020 - Polacy na podium
Za nami kolejna edycja konkursu Neutral Density Photography Awards. Główną nagrodę zdobywa Natalie Lennard ze swoją naturalistyczną serią dotyczącą macierzyństwa. Na...
114
1
Powiązane artykuły