Pięć minut stąd - konkurs i album holga.pl

"Pięć minut stąd" to temat drugiego konkursu zaproponowanego przez serwis holga.pl. Najciekawsze zdjęcia mają szansę znaleźć się w albumie.
0
Marcin Grabowiecki
25 Październik 2012
Artykuł na: 2-3 minuty

Serwis Holga.pl ponownie zaprasza wszystkich fotografujących aparatami takimi jak: holga, diana, supersampler, spinner, zenit, łomo, lubitel, druh, ami do wspólnego tworzenia albumu, który jest jednocześnie swojego rodzaju konkursem.

Każdy album stanowić będzie zbiorową, wielogłosową opowieść, której narratorami są autorzy nadesłanych fotografii, w którym zdjęcia nie toną, lecz wzmacniają nawzajem, uzupełniają. W ten sposób subiektywne zapisy spotkania ze światem (lub jego wycinkami) utworzą jego obraz. Będzie on obiektywny, bowiem złożony ze strumienia subiektywnych fotografii.

Poza narzędziem i tematem nie ma żadnych ograniczeń. Z nadesłanych zdjęć powstanie album fotograficzny, który ukaże się w wersji cyfrowej (Issuu) a docelowo zostanie wydany w wersji papierowej.

Wszystkie albumy tworzone w ramach tej inicjatywy są niezależnymi i niekomercyjnymi wydawnictwami.

Zainteresowani udziałem w najnowszym albumie powinni przesyłać zdjęcia do 18 listopada 2012 roku na adres: holga.pl@gmail.com.

Autor zdjęcia, które zostanie wybrane na okładkę albumu zostanie nagrodzony aparatem Holga 120 GCFN.

Z pierwszym albumem "Patrzenie nigdy nie jest niewinne..." w wersji elektronicznej można się zapoznać stronie: holga.pl.

Szczegółowe informacje na stronie: www.holga.pl.

Facebook: facebook.com/holgaPL.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Galerie
Mirosław Pieślak Fotoreporeterem Roku 2019
Mirosław Pieślak Fotoreporeterem Roku 2019
Stowarzyszenie Fotoreporterów już po raz piąty przyznaje nagrody najlepszym polskim fotografom prasowym. W tym roku zaszczytny tytuł Fotoreportera Roku przypadł...
56
7
Znamy finalistów Sony World Photography Awards 2020. Zobacz fantastyczne fotografie z całego świata
Znamy finalistów Sony World Photography Awards 2020. Zobacz fantastyczne fotografie z całego świata
Konkurs SWPA już po raz 13 wyłania najlepszych fotografów z różnych zakątków świata i dziedzin. Właśnie poznaliśmy nazwiska laureatów, którzy w kwietniu powalczą o...
22
0
International Landscape Photographer of the Year 2019 - dowiedz się, jak powstały wyróżnione zdjęcia Polaków
International Landscape Photographer of the Year 2019 - dowiedz się, jak powstały wyróżnione...
Konkurs fotograficzny ILPOTY to bez wątpienia najważniejsze laury dla każdego fana krajobrazu. W tegorocznej edycji wyróżniono kadry aż trzech Polaków. Oto historia...
117
0
Powiązane artykuły