Pięć minut stąd - konkurs i album holga.pl

"Pięć minut stąd" to temat drugiego konkursu zaproponowanego przez serwis holga.pl. Najciekawsze zdjęcia mają szansę znaleźć się w albumie.
0
Marcin Grabowiecki
25 Październik 2012
Artykuł na: 2-3 minuty


Serwis Holga.pl ponownie zaprasza wszystkich fotografujących aparatami takimi jak: holga, diana, supersampler, spinner, zenit, łomo, lubitel, druh, ami do wspólnego tworzenia albumu, który jest jednocześnie swojego rodzaju konkursem.

Każdy album stanowić będzie zbiorową, wielogłosową opowieść, której narratorami są autorzy nadesłanych fotografii, w którym zdjęcia nie toną, lecz wzmacniają nawzajem, uzupełniają. W ten sposób subiektywne zapisy spotkania ze światem (lub jego wycinkami) utworzą jego obraz. Będzie on obiektywny, bowiem złożony ze strumienia subiektywnych fotografii.

Poza narzędziem i tematem nie ma żadnych ograniczeń. Z nadesłanych zdjęć powstanie album fotograficzny, który ukaże się w wersji cyfrowej (Issuu) a docelowo zostanie wydany w wersji papierowej.

Wszystkie albumy tworzone w ramach tej inicjatywy są niezależnymi i niekomercyjnymi wydawnictwami.

Zainteresowani udziałem w najnowszym albumie powinni przesyłać zdjęcia do 18 listopada 2012 roku na adres: holga.pl@gmail.com.

Autor zdjęcia, które zostanie wybrane na okładkę albumu zostanie nagrodzony aparatem Holga 120 GCFN.

Z pierwszym albumem "Patrzenie nigdy nie jest niewinne..." w wersji elektronicznej można się zapoznać stronie: holga.pl.

Szczegółowe informacje na stronie: www.holga.pl.

Facebook: facebook.com/holgaPL.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Galerie
Piotrek Deska w półfinale Red Bull Illume 2019
Piotrek Deska w półfinale Red Bull Illume 2019
Największy konkursu fotografii sportów ekstremalnych powoli dobiega końca. Miło nam poinformować, że o główną nagrodę walczy Polak, Piotrek Deska, którego zdjęcie...
16
0
Luca Vasconi: „Dobre zdjęcie musi pokazywać emocje między fotografem, a fotografowanym”
Luca Vasconi: „Dobre zdjęcie musi pokazywać emocje między fotografem, a fotografowanym”
Absolwent politologii po kilku latach pracy biurowej zdecydował się porzucić pracę, rutynę i wygody i wyruszyć w podróż - początkowo bez aparatu. Dziś Luca Vasconi...
23
1
Siena International Photo Awards 2019 - kilkoro Polaków z wyróżnieniami
Siena International Photo Awards 2019 - kilkoro Polaków z wyróżnieniami
Główną nagrodę w piątej edycji konkursu zdobył Brytyjczyk Jonathan Banks za zdjęcie “A Boy in the Crowd”, które okazało się najlepsze spośród fotografii zgłoszonych przez autorów ze 161...
87
1
Powiązane artykuły