Pięć minut stąd - konkurs i album holga.pl

"Pięć minut stąd" to temat drugiego konkursu zaproponowanego przez serwis holga.pl. Najciekawsze zdjęcia mają szansę znaleźć się w albumie.

Autor: Marcin Grabowiecki

25 Październik 2012
Artykuł na: 2-3 minuty

Serwis Holga.pl ponownie zaprasza wszystkich fotografujących aparatami takimi jak: holga, diana, supersampler, spinner, zenit, łomo, lubitel, druh, ami do wspólnego tworzenia albumu, który jest jednocześnie swojego rodzaju konkursem.

Każdy album stanowić będzie zbiorową, wielogłosową opowieść, której narratorami są autorzy nadesłanych fotografii, w którym zdjęcia nie toną, lecz wzmacniają nawzajem, uzupełniają. W ten sposób subiektywne zapisy spotkania ze światem (lub jego wycinkami) utworzą jego obraz. Będzie on obiektywny, bowiem złożony ze strumienia subiektywnych fotografii.

Poza narzędziem i tematem nie ma żadnych ograniczeń. Z nadesłanych zdjęć powstanie album fotograficzny, który ukaże się w wersji cyfrowej (Issuu) a docelowo zostanie wydany w wersji papierowej.

Wszystkie albumy tworzone w ramach tej inicjatywy są niezależnymi i niekomercyjnymi wydawnictwami.

Zainteresowani udziałem w najnowszym albumie powinni przesyłać zdjęcia do 18 listopada 2012 roku na adres: holga.pl@gmail.com.

Autor zdjęcia, które zostanie wybrane na okładkę albumu zostanie nagrodzony aparatem Holga 120 GCFN.

Z pierwszym albumem "Patrzenie nigdy nie jest niewinne..." w wersji elektronicznej można się zapoznać stronie: holga.pl.

Szczegółowe informacje na stronie: www.holga.pl.

Facebook: facebook.com/holgaPL.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Galerie
Przegląd Fotografii Dokumentalnej Tychy Press Photo 2024 - wyniki konkursu i pokaz specjalny Rafała Klimkiewicza
Przegląd Fotografii Dokumentalnej Tychy Press Photo 2024 - wyniki konkursu i pokaz specjalny...
Za nami kolejna edycja konkursu fotografii Prasowej Tychy Press Photo. Zobaczcie najlepsze zdjęcia dokumentalne wykonane przez fotografów z Tych. Na wystawie pokonkursowej zobaczymy...
6
Hasselblad Masters 2023 - wyniki prestiżowego konkursu fotografii artystycznej
Hasselblad Masters 2023 - wyniki prestiżowego konkursu fotografii artystycznej
Za nami kolejna edycja jednego z najbardziej prestiżowych konkursów fotograficznych na świecie. Organizowany co 3 lata, prezentuje jedynie kilka projektów odznaczających się...
22
World Sports Photography Awards 2024 - zobacz najlepsze zdjęcia sportowe ostatniego roku
World Sports Photography Awards 2024 - zobacz najlepsze zdjęcia sportowe ostatniego roku
Za nami 5. edycja WSPA - jedynego skupiającego się w całości na fotografii sportowej konkursu o międzynarodowym zasięgu. Oto galeria najlepszych zdjęć sportowych minionego roku.
14
Powiązane artykuły