Holga

Wszystkie artykuły z tagiem: "Holga" w serwisie fotopolis.pl:
Holga Printer - tania drukarka do instaksów, która nie potrzebuje zasilania
Chyba trudno o osobę, której nie świecą się oczy na widok zdjęć natychmiastowych. W dobie smartfonów, coraz większą popularnością cieszą się drukarki, które pozwalają w ten sposób drukować zdjęcia z telefonu. Zwykle jednak nie należą one do tanich.
16 Paź 2018
Maciej Luśtyk
0
Holga 120N powraca
Dla wszystkich fanów tego kultowego amatorskiego aparatu średnioformatowego mamy dobrą wiadomość. Produkcja modelu Holga 120N zostanie wznowiona, a aparat trafi na rynek już w lipcu tego roku.
17 Mar 2017
Maciej Luśtyk
1
Aparaty Holga – koniec pewnej historii
Mamy złe wieści dla wszystkich miłośników Holgi. Po ponad trzydziestu latach amatorskie aparaty średnioformatowe nie będą dalej produkowane. Taka informację podał oficjalny dystrybutor na Stany Zjednoczone Freestyle Photographic Services.
30 Lis 2015
Michał Chrzanowski
0
Holga Digital - cyfrowe lomo
Analogowe aparaty Holga zyskały rzeszę zwolenników, dzięki prostocie i ciekawej plastyce zdjęć. Teraz, za sprawą kampanii w serwisie Kickstarter światło dzienne ujrzeć ma cyfrowa wersja aparatu.
31 Sie 2015
Maciej Luśtyk
0
"Koło filtrów" Holgi do lustrzanek
W niezastąpionym sklepie photojojo.com pojawiło się "koło filtrów" Holgi do lustrzanek z bagnetem Nikon F albo Canon EF. Dzięki temu gadżetowi można uzyskać osiemnaście różnych efektów i wykorzystać je również do filmowania.
13 Sie 2013
Michal Grzegorczyk
0
Album "Pięć minut stąd"
Ukazał się drugi album serwisu Holga.pl zatytułowany "Pięć minut stąd". W podzielonym na pięć rozdziałów wydawnictwie znajdziemy różnorodne tematycznie zdjęcia, których łącznikiem jest estetyka lo-fi. Publikacja dostępna jest w wersji cyfrowej.
7 Sty 2013
Marcin Grabowiecki
0
Pięć minut stąd - konkurs i album holga.pl
"Pięć minut stąd" to temat drugiego konkursu zaproponowanego przez serwis holga.pl. Najciekawsze zdjęcia mają szansę znaleźć się w albumie.
25 Paź 2012
Marcin Grabowiecki
0
Album "Patrzenie nigdy nie jest niewinne..."
Ukazało się wydawnictwo "Patrzenie nigdy nie jest niewinne..." To debiutancki albumu zrealizowany przez i dla ludzi zafascynowanych estetyką lo-fi. To efekt pracy serwisu Holga.pl i wszystkich tych, do których udało się im ze swoim pomysłem dotrzeć. Jednocześnie prowadzący serwis Holga.pl ogłaszają konkurs na najciekawszą recenzję albumu, w którym nagroda jest aparat Holga GCFN.
16 Lip 2012
Marcin Grabowiecki
0
Serwis holga.pl
Ruszył serwis holga.pl. To otwarty, niezależny i niekomercyjny projekt, który ma integrować osoby zafascynowane estetyką "lo-fi". Równocześnie rozpoczęły się prace nad albumem "Patrzenie nigdy nie jest niewinne..." Zainteresowani pokazaniem swoich zdjęć w albumie mogą je przesyłać do 31 maja 2012.
2 Kwi 2012
Marcin Grabowiecki
0