Czy sztuka jest wszędzie? - konkurs fotograficzny Zachęty

Zachęta Narodowa Galeria Sztuki zachęca do udziału w konkursie fotograficznym towarzyszącym wystawie "Sztuka wszędzie. Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie 1904-1944". Prace fotograficzne przedstawiające obiekty, których oryginały, kopie bądź modele znajdują się na wystawie można zgłaszać do 26 sierpnia 2012.
fot. Joanna Kinowska


Trwa konkurs "Czy sztuka jest wszędzie?", który towarzyszy wystawie "Sztuka wszędzie. Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie 1904-1944" prezentowanej w Zachęcie.

Konkurs polega na nadesłaniu na adres konkurs@zacheta.art.pl prac fotograficznych, przedstawiających obiekty, których oryginały, kopie bądź modele znajdują się na wystawie "Sztuka wszędzie". Patrz uważnie na pomniki i projekty architektoniczne - sugerują organizatorzy.

Prace można zgłaszać do 26 sierpnia 2012.

Najlepsze zdjęcie wybierze jury złożone z kuratorów Zachęty.

Do wygrania atrakcyjne nagrody: odtwarzacze MP3 i roczne karnety wstępu do różnych galerii na całym świecie.

Regulamin na stronie zacheta.art.pl.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fotografia uliczna w okresie okupacji? Darmowe warsztaty fotograficzne w Muzeum Powstania Warszawskiego
16 Lis 2018
„Portrety  miasta, czyli fotografuj, nie pstrykaj”, to nowy cykl warsztatowy poświęcony Warszawie i jej mieszkańcom. Najbliższe zajęcia już w niedzielę, 18 listopada.
0
Mistyczne Święto Jordanu - fotowyprawa z Tokiną na Ukrainę
16 Lis 2018
Święto Jordanu to jedno z największych świąt cerkiewnych, obchodzone na pamiątkę chrztu Jezusa. Uczestnicy fotowarsztatów w dniach 18-20 stycznia 2019 będą podglądać jak obchodzone jest na Ukrainie, odwiedzą też najciekawsze cerkwie.
0
Wystartowała 8. edycja Leica Street Photo - nowe zasady i aparat dla zwycięzcy
16 Lis 2018
Tegoroczna edycja konkursu odbywa się nieco później od poprzednich, ale, jak twierdzą organizatorzy będzie mocniejsza i ciekawsza. Zgłoszenia można nadsyłać do 23 listopada. Na zwycięzcę czeka Leica CL.
0
“Vivian Maier: The Color Work" - zobacz nieznane, kolorowe zdjęcia kultowej fotograf
16 Lis 2018
Postać Vivian Maier jest dzisiaj znana już chyba wszystkim zainteresowanym fotografią uliczną. Wiele z jej prac ciągle jeszcze jednak nie zostało pokazanych. Nieznane, kolorowe zdjęcia z lat 50-80. XX wieku można zobaczyć w nowej publikacji i na towarzyszącej jej wystawie.
0