Czy sztuka jest wszędzie? - konkurs fotograficzny Zachęty

Zachęta Narodowa Galeria Sztuki zachęca do udziału w konkursie fotograficznym towarzyszącym wystawie "Sztuka wszędzie. Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie 1904-1944". Prace fotograficzne przedstawiające obiekty, których oryginały, kopie bądź modele znajdują się na wystawie można zgłaszać do 26 sierpnia 2012.
fot. Joanna Kinowska


Trwa konkurs "Czy sztuka jest wszędzie?", który towarzyszy wystawie "Sztuka wszędzie. Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie 1904-1944" prezentowanej w Zachęcie.

Konkurs polega na nadesłaniu na adres konkurs@zacheta.art.pl prac fotograficznych, przedstawiających obiekty, których oryginały, kopie bądź modele znajdują się na wystawie "Sztuka wszędzie". Patrz uważnie na pomniki i projekty architektoniczne - sugerują organizatorzy.

Prace można zgłaszać do 26 sierpnia 2012.

Najlepsze zdjęcie wybierze jury złożone z kuratorów Zachęty.

Do wygrania atrakcyjne nagrody: odtwarzacze MP3 i roczne karnety wstępu do różnych galerii na całym świecie.

Regulamin na stronie zacheta.art.pl.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Warsztaty fotografii podróżniczej z Marcinem Dobasem w Pieninach. Rabat dla czytelników Fotopolis
21 Wrz 2018
Fotograf National Geographic Marcin Dobas zaprasza na 4-dniowe październikowe warsztaty fotografii podróżniczej. Omówiony zostanie komplet zagadnień, od przygotowań, przez efektywną pracę aż po obróbkę zdjęć z podróży. Będzie też można przetestować sprzęt Eizo, Epson, Olympus i Wacom.
0
Samsung Galaxy A7 (2018) - potrójny aparat w smartfonie ze średniej półki
21 Wrz 2018
Wygląda na to, że już niedługo potrójny aparat w smartfonie stanie się standardem. Po Huaweiu, podobne rozwiązanie implementuje Samsung. Co ciekawe, w modelu ze średniego segmentu cenowego.
0
W poniedziałek ostatnie spotkanie naborowe do Studium Fotografii ZPAF
21 Wrz 2018
Jeżeli zastanawialiście się nad podjęciem nauki w Studium Fotografii ZPAF, w poniedziałek będziecie mieć ostatnią w tym roku okazję na bliższe zapoznanie się z ofertą studium i przedstawienia portfolio w celu rozpoczęcia od roku warsztatowego.
0
Irix Dragonfly - nowy obiektyw już za kilka dni
21 Wrz 2018
Dwa lata temu Irix odważnie wkroczył na rynek obiektywów szerokokątnych. Do tej pory w ofercie pojawiły się jednak tylko dwa obiektywy. Kolejny mamy zobaczyć już za kilka dni, podczas targów Photokina 2018. Czego się spodziewać?
0