Czy sztuka jest wszędzie? - konkurs fotograficzny Zachęty

Zachęta Narodowa Galeria Sztuki zachęca do udziału w konkursie fotograficznym towarzyszącym wystawie "Sztuka wszędzie. Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie 1904-1944". Prace fotograficzne przedstawiające obiekty, których oryginały, kopie bądź modele znajdują się na wystawie można zgłaszać do 26 sierpnia 2012.
fot. Joanna Kinowska


Trwa konkurs "Czy sztuka jest wszędzie?", który towarzyszy wystawie "Sztuka wszędzie. Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie 1904-1944" prezentowanej w Zachęcie.

Konkurs polega na nadesłaniu na adres konkurs@zacheta.art.pl prac fotograficznych, przedstawiających obiekty, których oryginały, kopie bądź modele znajdują się na wystawie "Sztuka wszędzie". Patrz uważnie na pomniki i projekty architektoniczne - sugerują organizatorzy.

Prace można zgłaszać do 26 sierpnia 2012.

Najlepsze zdjęcie wybierze jury złożone z kuratorów Zachęty.

Do wygrania atrakcyjne nagrody: odtwarzacze MP3 i roczne karnety wstępu do różnych galerii na całym świecie.

Regulamin na stronie zacheta.art.pl.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Wrocław przez najbliższe tygodnie będzie stolicą fotografii. Rusza Olympus Perspective Playground
15 Lut 2019
Ponad 2000 m2 atrakcji dla każdego, kto lubi fotografię. Inspirujące instalacje, wartościowe wykłady, praktyczne warsztaty. Możliwość przetestowania aparatów. A na koniec - darmowa karta pamięci. Oto Olympus Perspective Playground.
0
Kodak Mobile / Mini Digital Film Scanner - niedrogie i szybkie “skanowanie” negatywów
15 Lut 2019
Szukasz sposobu by szybko i tanio zdigitalizować swoje negatywy. Być może coś dla was ma Kodak. Mobile Film Scanner i Mini Digital Film Scanner to dwa budżetowe urządzenia, które w szybki sposób pozwolą podzielić się  analogowymi zdjęciami w internecie.
0
Rusza Grand Press Photo 2019 - największy polski konkurs fotografii prasowej
15 Lut 2019
Magazyn Press rusza z kolejną, 15. już edycją konkursu kierowanego do osób zajmujących się zawodowo fotografią prasową. Z okrągłej rocznicy pierwszych “wolnych” wyborów w 1989 roku przewidziano dodatkową nagrodę za Zdjęcie 30-lecia. Zdjęcia można nadsyłać do 3 kwietnia.
0
Wystaw swoje zdjęcia w Centrum Sztuki Współczesnej! Nabór startuje 1 marca
15 Lut 2019
Toruńskie CSW startuje z 7. edycją konkursu Wystaw się w CSW, którego laureaci będą mieli okazję zaprezentować swoje prace szerszej publiczności na wystawie zbiorowej. Zgłoszenia możecie nadsyłać przez cały marzec.
0