Sekcja "Debiuty 2012" TIFF

Rusza nabór do Sekcji "Debiuty 2012". To propozycja skierowana do debiutujących twórców, którzy pragną zaprezentować swoją twórczość szerokiej publiczności podczas Trochę Innego Festiwalu Fotografii, który odbędzie się w dniach 26 października - 30 listopada 2012 we Wrocławiu. Nabór trwa do 30 lipca 2012 roku.

Rozpoczął się nabór do Sekcji "Debiuty 2012", organizowanej w ramach tegorocznej edycji Trochę Innego Festiwalu Fotografii, który odbędzie się w terminie 26.10-30.11.2012 w Browarze Mieszczańskim we Wrocławiu. Skierowany jest on do debiutujących twórców, którzy pragną zaprezentować swoją twórczość szerokiej publiczności.

Nabór trwa do 30 lipca 2012 roku. Do tego dnia należy nadsyłać prace ułożone w cykl/cykle fotograficzne, wykonane w dowolnej technice, zgodnie z parametrami opisanymi w regulaminie, wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym, dostępnym na stronie: www.tiff.wroc.pl.

Z nadesłanych projektów Jury powołane przez Organizatora wyłoni 4 Laureatów, którym zorganizowana zostanie pokonkursowa, zbiorowa wystawa. W ramach Sekcji "Debiuty 2012" odbędą się również pokazy slideshow oraz spotkania autorskie z wyróżnionymi Laureatami.

Nazwiska Laureatów ogłoszone zostaną 15 sierpnia 2012.

Organizatorem TIFF - Trochę Innego Festiwalu Fotografii jest Fundacja BLIK.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Leica M10-P - flagowiec w dyskretnym wydaniu
21 Sie 2018
Najnowsza konstrukcja Leiki zamyka funkcjonalność modelu M10 w nieco mniej rzucającej się w oczy obudowie, bez słynnej czerwonej kropki. Jednak wygląd to nie jedyna zmiana jaką dostrzeżemy w modelu M10-P.
0
Stań przed obiektywem Magdy Wunsche i Agnieszki Samsel - trwa nabór do ostatniej sesji w ramach projektu Portret Osobisty
21 Sie 2018
Do 4 września możecie zgłaszać chęć udziału w sesji, która stanie się częścią 2. edycji projektu “Portret osobisty, czyli bliskie spotkanie z…”. Spośród zgłoszeń zostanie wybranych 7 osób.
0
Ruszył Wyjątkowy Konkurs Fotograficzny National Geographic. Do wygrania aparaty, kamery sportowe i publikacja w kalendarzu
21 Sie 2018
Właśnie ruszyła 8. edycja Wyjątkowego Konkursu Fotograficznego, organizowanego przez National Geographic i Cyfrowy Polsat. Na uczestników czekają cztery kategorie i wiele ciekawych nagród. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 września 2018 roku.
0
Yongnuo YN 50 mm f/1.4N E - nowy jasny standard do systemu Nikona
21 Sie 2018
Nikoniarze mają się z czego cieszyć. Po wczorajszej premierze szerokokątnego Samyanga, otrzymują kolejny ciekawy obiektyw, który nie nadszarpnie ich budżetu. Oto jasny standard Yongnuo w wersji z bagnetem Nikon F.
1