Sekcja "Debiuty 2012" TIFF

Rusza nabór do Sekcji "Debiuty 2012". To propozycja skierowana do debiutujących twórców, którzy pragną zaprezentować swoją twórczość szerokiej publiczności podczas Trochę Innego Festiwalu Fotografii, który odbędzie się w dniach 26 października - 30 listopada 2012 we Wrocławiu. Nabór trwa do 30 lipca 2012 roku.

Rozpoczął się nabór do Sekcji "Debiuty 2012", organizowanej w ramach tegorocznej edycji Trochę Innego Festiwalu Fotografii, który odbędzie się w terminie 26.10-30.11.2012 w Browarze Mieszczańskim we Wrocławiu. Skierowany jest on do debiutujących twórców, którzy pragną zaprezentować swoją twórczość szerokiej publiczności.

Nabór trwa do 30 lipca 2012 roku. Do tego dnia należy nadsyłać prace ułożone w cykl/cykle fotograficzne, wykonane w dowolnej technice, zgodnie z parametrami opisanymi w regulaminie, wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym, dostępnym na stronie: www.tiff.wroc.pl.

Z nadesłanych projektów Jury powołane przez Organizatora wyłoni 4 Laureatów, którym zorganizowana zostanie pokonkursowa, zbiorowa wystawa. W ramach Sekcji "Debiuty 2012" odbędą się również pokazy slideshow oraz spotkania autorskie z wyróżnionymi Laureatami.

Nazwiska Laureatów ogłoszone zostaną 15 sierpnia 2012.

Organizatorem TIFF - Trochę Innego Festiwalu Fotografii jest Fundacja BLIK.
 
Komentarze
Polecane artykuły
To koniec pewnej ery. VSCO rezygnuje ze wsparcia dla Lightrooma i ACR
11 Gru 2018
Symulujące wygląd analogowych filmów Presety VSCO miały ogromny wpływ na kształtowanie się trendów wizualnych ostatnich lat i znajdują się w arsenale wielu fotografów. Teraz jednak firma odcina się od swoich korzeni i stawia wyłącznie na rynek mobile.
0
Colorado Tripod Company prezentuje superlekki i wytrzymały statyw z tytanu. Obiecuje też rewolucję w kwestii głowic
11 Gru 2018
Czy statywy mogą czymś jeszcze zaskoczyć? Pomysł na powiew świeżości ma firma Colorado Tripod Company, która właśnie zebrała środki na produkcję “pierwszego na świecie, tytanowego systemu statywów”.
1
Warsztaty Creative Masterclass - promocyjna cena tylko do jutra
11 Gru 2018
Creative Masterclass to wyjątkowe warsztaty oświetleniowe, prowadzone przez Emila Bilińskiego i Piotra Wernera. Zaprezentują swój system pracy i pokażą jak efektywnie pracować z oświetleniem na planie zdjęciowym. Start 19 grudnia w Krakowie.
0
Już w styczniu 12. edycja Profi Post Photo, jednych z najważniejszy warsztatów postprodukcji w naszym kraju
11 Gru 2018
Trwają zapisy do 12. edycji Profi Post Photo. Tomasz Kozakiewicz i Krzysztof Gadomski - założyciele studia House of Retouching - poprowadzą jedne z najlepszych warsztatów dotyczących obróbki zdjęć. Nie warto długo się zastanawiać. Miejsc zostało kilka, a warsztaty odbywają się niezwykle rzadko.
0