Sekcja "Debiuty 2012" TIFF

Rusza nabór do Sekcji "Debiuty 2012". To propozycja skierowana do debiutujących twórców, którzy pragną zaprezentować swoją twórczość szerokiej publiczności podczas Trochę Innego Festiwalu Fotografii, który odbędzie się w dniach 26 października - 30 listopada 2012 we Wrocławiu. Nabór trwa do 30 lipca 2012 roku.

Rozpoczął się nabór do Sekcji "Debiuty 2012", organizowanej w ramach tegorocznej edycji Trochę Innego Festiwalu Fotografii, który odbędzie się w terminie 26.10-30.11.2012 w Browarze Mieszczańskim we Wrocławiu. Skierowany jest on do debiutujących twórców, którzy pragną zaprezentować swoją twórczość szerokiej publiczności.

Nabór trwa do 30 lipca 2012 roku. Do tego dnia należy nadsyłać prace ułożone w cykl/cykle fotograficzne, wykonane w dowolnej technice, zgodnie z parametrami opisanymi w regulaminie, wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym, dostępnym na stronie: www.tiff.wroc.pl.

Z nadesłanych projektów Jury powołane przez Organizatora wyłoni 4 Laureatów, którym zorganizowana zostanie pokonkursowa, zbiorowa wystawa. W ramach Sekcji "Debiuty 2012" odbędą się również pokazy slideshow oraz spotkania autorskie z wyróżnionymi Laureatami.

Nazwiska Laureatów ogłoszone zostaną 15 sierpnia 2012.

Organizatorem TIFF - Trochę Innego Festiwalu Fotografii jest Fundacja BLIK.
Komentarze
Polecane artykuły
Wrocław przez najbliższe tygodnie będzie stolicą fotografii. Rusza Olympus Perspective Playground
15 Lut 2019
Ponad 2000 m2 atrakcji dla każdego, kto lubi fotografię. Inspirujące instalacje, wartościowe wykłady, praktyczne warsztaty. Możliwość przetestowania aparatów. A na koniec - darmowa karta pamięci. Oto Olympus Perspective Playground.
0
Kodak Mobile / Mini Digital Film Scanner - niedrogie i szybkie “skanowanie” negatywów
15 Lut 2019
Szukasz sposobu by szybko i tanio zdigitalizować swoje negatywy. Być może coś dla was ma Kodak. Mobile Film Scanner i Mini Digital Film Scanner to dwa budżetowe urządzenia, które w szybki sposób pozwolą podzielić się  analogowymi zdjęciami w internecie.
0
Rusza Grand Press Photo 2019 - największy polski konkurs fotografii prasowej
15 Lut 2019
Magazyn Press rusza z kolejną, 15. już edycją konkursu kierowanego do osób zajmujących się zawodowo fotografią prasową. Z okrągłej rocznicy pierwszych “wolnych” wyborów w 1989 roku przewidziano dodatkową nagrodę za Zdjęcie 30-lecia. Zdjęcia można nadsyłać do 3 kwietnia.
0
Wystaw swoje zdjęcia w Centrum Sztuki Współczesnej! Nabór startuje 1 marca
15 Lut 2019
Toruńskie CSW startuje z 7. edycją konkursu Wystaw się w CSW, którego laureaci będą mieli okazję zaprezentować swoje prace szerszej publiczności na wystawie zbiorowej. Zgłoszenia możecie nadsyłać przez cały marzec.
0