Sekcja "Debiuty 2012" TIFF

Rusza nabór do Sekcji "Debiuty 2012". To propozycja skierowana do debiutujących twórców, którzy pragną zaprezentować swoją twórczość szerokiej publiczności podczas Trochę Innego Festiwalu Fotografii, który odbędzie się w dniach 26 października - 30 listopada 2012 we Wrocławiu. Nabór trwa do 30 lipca 2012 roku.

Rozpoczął się nabór do Sekcji "Debiuty 2012", organizowanej w ramach tegorocznej edycji Trochę Innego Festiwalu Fotografii, który odbędzie się w terminie 26.10-30.11.2012 w Browarze Mieszczańskim we Wrocławiu. Skierowany jest on do debiutujących twórców, którzy pragną zaprezentować swoją twórczość szerokiej publiczności.

Nabór trwa do 30 lipca 2012 roku. Do tego dnia należy nadsyłać prace ułożone w cykl/cykle fotograficzne, wykonane w dowolnej technice, zgodnie z parametrami opisanymi w regulaminie, wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym, dostępnym na stronie: www.tiff.wroc.pl.

Z nadesłanych projektów Jury powołane przez Organizatora wyłoni 4 Laureatów, którym zorganizowana zostanie pokonkursowa, zbiorowa wystawa. W ramach Sekcji "Debiuty 2012" odbędą się również pokazy slideshow oraz spotkania autorskie z wyróżnionymi Laureatami.

Nazwiska Laureatów ogłoszone zostaną 15 sierpnia 2012.

Organizatorem TIFF - Trochę Innego Festiwalu Fotografii jest Fundacja BLIK.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Holga Printer - tania drukarka do instaksów, która nie potrzebuje zasilania
16 Paź 2018
Chyba trudno o osobę, której nie świecą się oczy na widok zdjęć natychmiastowych. W dobie smartfonów, coraz większą popularnością cieszą się drukarki, które pozwalają w ten sposób drukować zdjęcia z telefonu. Zwykle jednak nie należą one do tanich.
0
TourBox to niedroga konsola, która usprawni pracę w programach graficznych
16 Paź 2018
Choć może to brzmieć niewiarygodnie, często fotografowie spędzają znacznie więcej czasu na obróbce niż samym wykonywaniu zdjęć. Nic dziwnego, że wciąż powstają rozwiązania, które mają ten proces przyspieszyć. Twórcy konsoli TourBox obrali przy tym bardzo ciekawy kierunek.
0
Zeiss Batis 40 mm f/2 Close Focus - znamy polską cenę i dostępność
16 Paź 2018
Zeiss Batis 40 mm f / 2 CF to już piąty obiektyw z tej serii do pełnoklatkowych aparatów Sony. Kompaktowy odporny na warunki pogodowe, minimalistyczny design z charakterystycznym wbudowanym wyświetlaczem OLED oraz ponadprzeciętna optyka, uniwersalna ogniskowa i krótka minimalna odległość ostrzenia mają sprawić, że znajdzie się dla niego miejsce w arsenale wielu fotografów.
0
„Zbrodnia“ to pierwsza w Polsce indywidualna wystawa prac Mac'a Adamsa
16 Paź 2018
Już 25 października w przestrzeniach Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie odbędzie się wernisaż fotografii Maca Adamsa. „Zbrodnia“ to „sytuacje niejednoznaczne i równocześnie niepokojące, zdjęcia manipulujące percepcją widza“.
0