Polacy nagrodzeni w konkursie "The Best Of Photojournalism 2011"

W międzynarodowym konkursie "The Best Of Photojournalism 2011" nagrody zdobyło trzech Polaków: Maciek Nabrdalik, Tomasz Gudzowaty oraz Kuba Kamiński. Gratulujemy!
Tomasz Gudzowaty/Yours Gallery/Agentur Focus

NPPA (National Press Photographers Association) ogłosiło wyniki konkursu "The Best Of Photojournalism 2011". Cieszymy się, że wśród nagrodzonych znalazło się trzech Polaków.

Maciek Nabrdalik zdobył dwie pierwsze nagrody - za reportaż w kategorii "Road to Office" oraz za zdjęcie pojedyncze w tej samej kategorii. Tomasz Gudzowaty - pierwsze miejsce za zdjęcie pojedyncze w kategorii "Sport Feature", a Kuba Kamiński - trzecie miejsce za reportaż w kategorii "Best Published Story (smaller markets)". Prace Kamińskiego dostały również główną nagrodę w naszym konkursie na fotoreportaż.

Nagrodzone materiały możecie zobaczyć na stronie: bop.nppa.org.
Maciek Nabrdalik/VII Network

Jakub Kamiński/Rzeczpospolita
Komentarze
Polecane artykuły
Honor 20 Pro - sztuczna inteligencja i pięć aparatów, w tym jeden do makro
22 Maj 2019
Zaprezentowana seria smartfonów Honor to nie jeden a trzy modele z czego Honor 20 Pro pod względem fotograficznym to mocna specyfikacja i zaawansowane rozwiązania. Dostajemy aż pięć aparatów, w tym jeden do ujęć makro, AF z detekcją fazy ze wsparciem laserowym czy pomoc sztucznej inteligencji.
0
Olympus Tough TG-6 - twardziel powraca
22 Maj 2019
Flagowy „wszystkoodporny” kompakt Olympusa to jedna z najbardziej funkcjonalnych konstrukcji w segmencie aparatów do fotografowania pod wodą. Szósta generacja modelu Tough wprowadza kilka ciekawych nowości.
0
Loupedeck na targach Film Video Foto - duża dawka praktycznej wiedzy oraz promocja dla uczestników
21 Maj 2019
Warsztaty z postprodukcji zdjęć, które poprowadzi Kamil Głowacki, sprawdzenie możliwości Loupedeck+ w praktyce oraz specjalna oferta cenowa przy zakupie konsoli - to wszystko czeka na uczestników targów Film Video Foto, którzy odwiedzą stoisko Loupedeck.
0
Sony na targach Film Video Foto - testy sprzętu, prelekcje i wyjątkowe oferty
21 Maj 2019
Już w czwartek w Łodzi startują największe polskie targi sprzętu fotograficznego i filmowego. Nie zapomnijcie odwiedzić stoiska Sony, na którym czeka na Was wiele niespodzianek.
0