Zaczynamy konkurs "Znajdź swój punkt widzenia" - wygraj lustrzankę Canon EOS 60D

Zaczynamy nowy konkurs fotograficzny. Czekamy na niebanalne zdjęcia, które będą odpowiadały na hasło "Znajdź swój punkt widzenia". Jury z fotografem Adamem Lachem w składzie wybierze najciekawszą pracę, a jej autor otrzyma lustrzankę Canon EOS 60D. Zapraszamy!

Zaczynamy na łamach fotopolis.pl nowy konkurs fotograficzny. Czekamy na niebanalne zdjęcia prezentujące subiektywne podejście do wybranego tematu. Znajdźcie swój kąt, zmieńcie perspektywę, po prostu "Znajdźcie swój punkt widzenia"! Przyjmujemy zdjęcia pojedyncze oraz krótkie cykle. Każdy może przesłać nie więcej niż pięć fotografii. Codziennie będziemy prezentować na łamach fotopolis.pl Zdjęcie dnia.

Na prace czekamy do 15 grudnia 2010 roku. Po tej dacie zbierze się jury - redaktorzy fotopolis.pl oraz fotograf Adam Lach, z którym niedawno rozmawialiśmy o jego poszukiwaniach własnego punktu widzenia. Wyniki ogłosimy przed Świętami - 20 grudnia.

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu znajduje się na stronie eos60d.fotopolis.pl w zakładce "konkurs". Zapraszamy i życzymy powodzenia.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Nowa linia Samsung Galaxy S10 - więcej aparatów, większy ekran i jeszcze większa wydajność
21 Lut 2019
Podczas corocznej konferencji firma Samsung zaprezentowała najnowsze flagowce z rodziny Galaxy: S10, S10+, S10e oraz S10 5G. Każdy z tych modeli swoją specyfikacją powinien zainteresować różnego odbiorcę, jednak wspólnym mianownikiem jest „przekroczenie kolejnych barier w zakresie obrazowania“.
0
Tamron zapowiada nowe szkła - 35-150 mm f/2.8-4, 35 mm f/1.4 i 17-28 mm f/2.8 III. Dostawy w połowie roku
20 Lut 2019
Przed rozpoczynającymi się za tydzień targami CP+ Tamron zapowiedział plany produkcyjne na najbliższe miesiące. Już w połowie roku zobaczymy 3 nowe ciekawe szkła. Coś dla siebie znajdą tu zarówno użytkownicy lustrzanek jak i bezlusterkowców.
0
„Bezsenna” Darka Szubińskiego to opowieść o poświęceniu i pracy dla innych. Już jutro wernisaż wystawy i premiera albumu
20 Lut 2019
„Bezsenna” to fotograficzny zapis pracy Zofii Kobus, która od ponad 18 lat sama co noc wypieka chleb dla mieszkańców Garwolina. Poświęcenie ponad 70-letniej kobiety dostrzegł i uwiecznił na zdjęciach fotograf Darek Szubiński.
1
Kolejna aktualizacja Luminara. Tym razem producent skupił się na poprawie wydajności
20 Lut 2019
Udostępniona aktualizacja Luminara stawia przede wszystkim na poprawę wydajności i szybkości, wprowadza także kilka nowości oraz zapewnia wsparcie dla kolejnych modeli aparatów.
0