Zaczynamy konkurs "Znajdź swój punkt widzenia" - wygraj lustrzankę Canon EOS 60D

Zaczynamy nowy konkurs fotograficzny. Czekamy na niebanalne zdjęcia, które będą odpowiadały na hasło "Znajdź swój punkt widzenia". Jury z fotografem Adamem Lachem w składzie wybierze najciekawszą pracę, a jej autor otrzyma lustrzankę Canon EOS 60D. Zapraszamy!

Zaczynamy na łamach fotopolis.pl nowy konkurs fotograficzny. Czekamy na niebanalne zdjęcia prezentujące subiektywne podejście do wybranego tematu. Znajdźcie swój kąt, zmieńcie perspektywę, po prostu "Znajdźcie swój punkt widzenia"! Przyjmujemy zdjęcia pojedyncze oraz krótkie cykle. Każdy może przesłać nie więcej niż pięć fotografii. Codziennie będziemy prezentować na łamach fotopolis.pl Zdjęcie dnia.

Na prace czekamy do 15 grudnia 2010 roku. Po tej dacie zbierze się jury - redaktorzy fotopolis.pl oraz fotograf Adam Lach, z którym niedawno rozmawialiśmy o jego poszukiwaniach własnego punktu widzenia. Wyniki ogłosimy przed Świętami - 20 grudnia.

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu znajduje się na stronie eos60d.fotopolis.pl w zakładce "konkurs". Zapraszamy i życzymy powodzenia.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Holga Printer - tania drukarka do instaksów, która nie potrzebuje zasilania
16 Paź 2018
Chyba trudno o osobę, której nie świecą się oczy na widok zdjęć natychmiastowych. W dobie smartfonów, coraz większą popularnością cieszą się drukarki, które pozwalają w ten sposób drukować zdjęcia z telefonu. Zwykle jednak nie należą one do tanich.
0
TourBox to niedroga konsola, która usprawni pracę w programach graficznych
16 Paź 2018
Choć może to brzmieć niewiarygodnie, często fotografowie spędzają znacznie więcej czasu na obróbce niż samym wykonywaniu zdjęć. Nic dziwnego, że wciąż powstają rozwiązania, które mają ten proces przyspieszyć. Twórcy konsoli TourBox obrali przy tym bardzo ciekawy kierunek.
0
Zeiss Batis 40 mm f/2 Close Focus - znamy polską cenę i dostępność
16 Paź 2018
Zeiss Batis 40 mm f / 2 CF to już piąty obiektyw z tej serii do pełnoklatkowych aparatów Sony. Kompaktowy odporny na warunki pogodowe, minimalistyczny design z charakterystycznym wbudowanym wyświetlaczem OLED oraz ponadprzeciętna optyka, uniwersalna ogniskowa i krótka minimalna odległość ostrzenia mają sprawić, że znajdzie się dla niego miejsce w arsenale wielu fotografów.
0
„Zbrodnia“ to pierwsza w Polsce indywidualna wystawa prac Mac'a Adamsa
16 Paź 2018
Już 25 października w przestrzeniach Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie odbędzie się wernisaż fotografii Maca Adamsa. „Zbrodnia“ to „sytuacje niejednoznaczne i równocześnie niepokojące, zdjęcia manipulujące percepcją widza“.
0