Zaczynamy konkurs "Znajdź swój punkt widzenia" - wygraj lustrzankę Canon EOS 60D

Zaczynamy nowy konkurs fotograficzny. Czekamy na niebanalne zdjęcia, które będą odpowiadały na hasło "Znajdź swój punkt widzenia". Jury z fotografem Adamem Lachem w składzie wybierze najciekawszą pracę, a jej autor otrzyma lustrzankę Canon EOS 60D. Zapraszamy!

Zaczynamy na łamach fotopolis.pl nowy konkurs fotograficzny. Czekamy na niebanalne zdjęcia prezentujące subiektywne podejście do wybranego tematu. Znajdźcie swój kąt, zmieńcie perspektywę, po prostu "Znajdźcie swój punkt widzenia"! Przyjmujemy zdjęcia pojedyncze oraz krótkie cykle. Każdy może przesłać nie więcej niż pięć fotografii. Codziennie będziemy prezentować na łamach fotopolis.pl Zdjęcie dnia.

Na prace czekamy do 15 grudnia 2010 roku. Po tej dacie zbierze się jury - redaktorzy fotopolis.pl oraz fotograf Adam Lach, z którym niedawno rozmawialiśmy o jego poszukiwaniach własnego punktu widzenia. Wyniki ogłosimy przed Świętami - 20 grudnia.

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu znajduje się na stronie eos60d.fotopolis.pl w zakładce "konkurs". Zapraszamy i życzymy powodzenia.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Umbrill Active Pack - plecak fotograficzny z poduszką powietrzną
12 Gru 2018
Jeśli nosicie sprzęt w plecaku na pewno nie raz zdarzyło się wam go upuścić, lub o coś mocno uderzyć. W przypadku dobrego insertu, nie powoduje to dużych szkód, ale bezpieczeństwa nigdy za wiele. Dlatego twórcy plecaka Umbrill postawili na rozwiązanie, które od lat sprawdza się na rynku przesyłek.
0
Fotopro X-go Predator i Chameleon - nowa seria statywów podróżnych łączy funkcjonalność z przystępną ceną
12 Gru 2018
Predator i Chameleon to dwa nowe lekkie i kompaktowe statywy z głowicą kulową, stworzone z myślą o podróżnikach i fotografach krajobrazu, zarówno tych korzystających z lekkich bezlusterkowców, jak i użytkowników ciężkich lustrzanek i kamer. Obydwa charakteryzują się bardzo przystępną ceną.
0
Dominik Tarabański w Leica 6x7 Gallery Warszawa. “Pamiętam kto dał mi wiarę, że wszystko jest możliwe”
12 Gru 2018
Już w najbliższy piątek w warszawskiej Leica 6x7 Gallery wernisaż najnowszej wystawy Dominika Tarabańskiego. Osobisty projekt  “Roses fot Mother” to osobliwe kompozycje roślinne tworzone z myślą o bliskiej osobie.
0
Ekosystem Lightrooma doczekał się kolejnej aktualizacji. Wraz z nią otrzymujemy jeszcze większą funkcjonalność i nowe rozwiązania
12 Gru 2018
Adobe udostępniło aktualizacje Lightrooma Classic CC i Lightrooma CC, które zawierają wiele ulepszeń opartych na propozycjach przedstawionych przez fotografów, a także usprawnienia interfejsu i wsparcie dla nowych aparatów i obiektywów.
1