Zaczynamy konkurs "Znajdź swój punkt widzenia" - wygraj lustrzankę Canon EOS 60D

Zaczynamy nowy konkurs fotograficzny. Czekamy na niebanalne zdjęcia, które będą odpowiadały na hasło "Znajdź swój punkt widzenia". Jury z fotografem Adamem Lachem w składzie wybierze najciekawszą pracę, a jej autor otrzyma lustrzankę Canon EOS 60D. Zapraszamy!

Zaczynamy na łamach fotopolis.pl nowy konkurs fotograficzny. Czekamy na niebanalne zdjęcia prezentujące subiektywne podejście do wybranego tematu. Znajdźcie swój kąt, zmieńcie perspektywę, po prostu "Znajdźcie swój punkt widzenia"! Przyjmujemy zdjęcia pojedyncze oraz krótkie cykle. Każdy może przesłać nie więcej niż pięć fotografii. Codziennie będziemy prezentować na łamach fotopolis.pl Zdjęcie dnia.

Na prace czekamy do 15 grudnia 2010 roku. Po tej dacie zbierze się jury - redaktorzy fotopolis.pl oraz fotograf Adam Lach, z którym niedawno rozmawialiśmy o jego poszukiwaniach własnego punktu widzenia. Wyniki ogłosimy przed Świętami - 20 grudnia.

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu znajduje się na stronie eos60d.fotopolis.pl w zakładce "konkurs". Zapraszamy i życzymy powodzenia.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Leica M10-P - flagowiec w dyskretnym wydaniu
21 Sie 2018
Najnowsza konstrukcja Leiki zamyka funkcjonalność modelu M10 w nieco mniej rzucającej się w oczy obudowie, bez słynnej czerwonej kropki. Jednak wygląd to nie jedyna zmiana jaką dostrzeżemy w modelu M10-P.
0
Stań przed obiektywem Magdy Wunsche i Agnieszki Samsel - trwa nabór do ostatniej sesji w ramach projektu Portret Osobisty
21 Sie 2018
Do 4 września możecie zgłaszać chęć udziału w sesji, która stanie się częścią 2. edycji projektu “Portret osobisty, czyli bliskie spotkanie z…”. Spośród zgłoszeń zostanie wybranych 7 osób.
0
Ruszył Wyjątkowy Konkurs Fotograficzny National Geographic. Do wygrania aparaty, kamery sportowe i publikacja w kalendarzu
21 Sie 2018
Właśnie ruszyła 8. edycja Wyjątkowego Konkursu Fotograficznego, organizowanego przez National Geographic i Cyfrowy Polsat. Na uczestników czekają cztery kategorie i wiele ciekawych nagród. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 września 2018 roku.
0
Yongnuo YN 50 mm f/1.4N E - nowy jasny standard do systemu Nikona
21 Sie 2018
Nikoniarze mają się z czego cieszyć. Po wczorajszej premierze szerokokątnego Samyanga, otrzymują kolejny ciekawy obiektyw, który nie nadszarpnie ich budżetu. Oto jasny standard Yongnuo w wersji z bagnetem Nikon F.
1