"Digiscoping - przetestuj jak to działa"- wyniki konkursu

Rozstrzygnęliśmy konkurs "Digiscoping - przetestuj jak to działa". Czytelnikiem, który przetestuje zestaw składający się z lustrzanki Nikon D5000 oraz lunety Nikon EDG Fieldscope 85 jest Marcin Faber z Łodzi.
digi

Zgodnie z zapowiedziami rozstrzygnęliśmy dziś konkurs "Digiscoping - przetestuj jak to działa", w którym można było wygrać możliwość samodzielnego sprawdzenia zestawu do digiscopingu składającego się z lustrzanki Nikon D5000 oraz lunety Nikon EDG Fieldscope 85. Zwycięzcą został {BLD|Marcin Faber z Łodzi, który fotografuje ptaki i ma już trochę digiscopingowych doświadczeń (używa zestawu składającego się z lunety i aparatu kompaktowego). Uznaliśmy, że to jego opinia może najbardziej zainteresować wszystkich czytelników.

Dziękujemy za wszystkie dotychczasowe zgłoszenia. Już niedługo ogłosimy kolejne konkursy, w których będzie można przetestować inne digiscopingowe zestawy.]

słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Spotkanie z Batroszem Janiczkiem w ramach WroFoto to okazja, by przenieść się w czasie i przestrzeni
17 Gru 2018
Kolejnym gościem spotkań WroFoto będzie Bartosz Janiczek - fotograf dokumentujący rekonstrukcje historyczne. Już jutro będzie można „wsiąść w wehikuł czasu i przenieść się w czasie i przestrzeni do okresu wczesnego średniowiecza“. Start o 18:00.
0
Nowości Lowepro na polskim rynku - 6 nowych plecaków i pokrowce na akcesoria
14 Gru 2018
Lowepro wprowadza na rynek nowe generacje lubianych plecaków ProTactic i Whistler. Ponadto nowe modele Freeline i Powder, a także etui na filtry i karty.
0
Konsola Loupedeck+ teraz także ze wsparciem dla Photoshopa. Pobierz najnowsze oprogramowanie
14 Gru 2018
Producent konsoli Loupedeck udostępnił aktualizację oprogramowania, która pozwala na korzystanie z funkcji urządzenia także w programie Photoshop.
0
Warsztaty Creative Masterclass - zapisy tylko do poniedziałku
14 Gru 2018
Creative Masterclass to wyjątkowe warsztaty oświetleniowe, prowadzone przez Emila Bilińskiego i Piotra Wernera. 19 grudnia w Krakowie zaprezentują swój system pracy i pokażą jak efektywnie pracować z oświetleniem na planie zdjęciowym.
0