"Digiscoping - przetestuj jak to działa"- wyniki konkursu

Rozstrzygnęliśmy konkurs "Digiscoping - przetestuj jak to działa". Czytelnikiem, który przetestuje zestaw składający się z lustrzanki Nikon D5000 oraz lunety Nikon EDG Fieldscope 85 jest Marcin Faber z Łodzi.
digi

Zgodnie z zapowiedziami rozstrzygnęliśmy dziś konkurs "Digiscoping - przetestuj jak to działa", w którym można było wygrać możliwość samodzielnego sprawdzenia zestawu do digiscopingu składającego się z lustrzanki Nikon D5000 oraz lunety Nikon EDG Fieldscope 85. Zwycięzcą został {BLD|Marcin Faber z Łodzi, który fotografuje ptaki i ma już trochę digiscopingowych doświadczeń (używa zestawu składającego się z lunety i aparatu kompaktowego). Uznaliśmy, że to jego opinia może najbardziej zainteresować wszystkich czytelników.

Dziękujemy za wszystkie dotychczasowe zgłoszenia. Już niedługo ogłosimy kolejne konkursy, w których będzie można przetestować inne digiscopingowe zestawy.]

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Nadchodzi Photo Mechanic 6. Program do katalogowania zdjęć ma być jeszcze szybszy i wydajniejszy
19 Mar 2019
Nowy i bardziej intuicyjny interfejs, a także zwiększona wydajność i stabilność - to tylko niektóre z usprawnień, jakie mamy otrzymać w nadchodzącym Photo Mechanic 6. Premiera programu już 25 marca.
0
11. edycja spotkań „Wszyscy Jesteśmy Fotografami“ rusza już 25 marca
19 Mar 2019
Nadchodzi kolejna odsłona „Wszyscy Jesteśmy Fotografami“. W ramach 11. edycji odbędzie się siedem spotkań, których gośćmi będą: Tomasz Lazar, Wojtek Wieteska, Justyna Mielnikiewicz, Anna Brzezińska, Todd Hido, Michał Szlaga i Erik Kessels.
0
LEE100 - nowy system filtrów prostokątnych
18 Mar 2019
Po 25 latach, znany producent filtrów i akcesoriów odświeża znany i lubiany system filtrów prostokątnych. Uchwyt Lee 100 wprowadza szereg nowych funkcji i udogodnień.
0
Thingyfy Pinhole Pro X - pierwszy otworkowy zoom na świecie
18 Mar 2019
Podczas największych brytyjskich targów fotograficznych The Photography Show 2019, firma Thingyfy pokazała kolejny oryginalny “obiektyw” otworkowy. Co ciekawe, tym razem konstrukcja umożliwi nam regulację ogniskowej.
3