"Digiscoping - przetestuj jak to działa"- wyniki konkursu

Rozstrzygnęliśmy konkurs "Digiscoping - przetestuj jak to działa". Czytelnikiem, który przetestuje zestaw składający się z lustrzanki Nikon D5000 oraz lunety Nikon EDG Fieldscope 85 jest Marcin Faber z Łodzi.
digi

Zgodnie z zapowiedziami rozstrzygnęliśmy dziś konkurs "Digiscoping - przetestuj jak to działa", w którym można było wygrać możliwość samodzielnego sprawdzenia zestawu do digiscopingu składającego się z lustrzanki Nikon D5000 oraz lunety Nikon EDG Fieldscope 85. Zwycięzcą został {BLD|Marcin Faber z Łodzi, który fotografuje ptaki i ma już trochę digiscopingowych doświadczeń (używa zestawu składającego się z lunety i aparatu kompaktowego). Uznaliśmy, że to jego opinia może najbardziej zainteresować wszystkich czytelników.

Dziękujemy za wszystkie dotychczasowe zgłoszenia. Już niedługo ogłosimy kolejne konkursy, w których będzie można przetestować inne digiscopingowe zestawy.]

słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
BenQ PD2700U - niedrogi 27-calowy monitor 4K HDR ze 100-procentowym pokryciem sRGB
25 Wrz 2018
#Photokina 2018 BenQ zaprezentował nowy monitor, który spełnić ma oczekiwania grafików, projektantów i fotografów. Otrzymujemy m.in. ekran 4K HDR, 100-procentowe pokrycie gamutów sRGB i Rec. 709 i specjalny tryb Darkroom, który dostosowuje jasność i kontrast tak, by ułatwić prace przy precyzyjnej obróbce zdjęć.
0
Ricoh GR III - nowa matryca, stabilizacja, szybki AF i dotykowy ekran. Premiera w 2019 roku
25 Wrz 2018
#Photokina 2018 Ricoh zapowiedział dziś długo oczekiwaną aktualizację dla kultowej w niektórych kręgach serii GR. Trzecia generacja kompaktu APS-C wyposażona została m.in. w 24-milionową matrycę z systemem stabilizacji i pikselami detekcji fazy.
0
CineStill °Cs TCS-1000 wymiesza chemię i zapewni jej odpowiednią temperaturę podczas wywoływania filmów
24 Wrz 2018
Wywoływanie filmów w domu to duża oszczędność i możliwość wpływu na to, jak będzie prezentował się negatyw. Problemem może być utrzymanie odpowiedniej temperatury odczynników. Z odsieczą przychodzi nowe urządzenie firmy CineStill.
0
Venus Optics pokaże na Photokinie 12 nowych szkieł Laowa - od rybiego oka, przez szerokokątny zoom aż po obiektywy filmowe
24 Wrz 2018
Venus Optics w krótkim czasie wybił się na jednego z najprężniej działających producentów manualnej optyki. Na targach Photokina zobaczymy aż 7 nowych pozycji i 5 kolejnych wariantów znanych konstrukcji, w tym modele przeznaczone dla filmowców.
0