"Digiscoping - przetestuj jak to działa"- wyniki konkursu

Rozstrzygnęliśmy konkurs "Digiscoping - przetestuj jak to działa". Czytelnikiem, który przetestuje zestaw składający się z lustrzanki Nikon D5000 oraz lunety Nikon EDG Fieldscope 85 jest Marcin Faber z Łodzi.
digi

Zgodnie z zapowiedziami rozstrzygnęliśmy dziś konkurs "Digiscoping - przetestuj jak to działa", w którym można było wygrać możliwość samodzielnego sprawdzenia zestawu do digiscopingu składającego się z lustrzanki Nikon D5000 oraz lunety Nikon EDG Fieldscope 85. Zwycięzcą został {BLD|Marcin Faber z Łodzi, który fotografuje ptaki i ma już trochę digiscopingowych doświadczeń (używa zestawu składającego się z lunety i aparatu kompaktowego). Uznaliśmy, że to jego opinia może najbardziej zainteresować wszystkich czytelników.

Dziękujemy za wszystkie dotychczasowe zgłoszenia. Już niedługo ogłosimy kolejne konkursy, w których będzie można przetestować inne digiscopingowe zestawy.]

słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Bezpłatne warsztaty fotografii sensualnej z Arcadiusem Mauritzem
20 Lip 2018
Firma Quadralite, przy współpracy ze sklepem Foto-tip.pl, zapraszają na bezpłatne warsztaty fotografii sensualnej, które poprowadzi polski fotograf portretowy, Arcadius Mauritz.
0
Zostań bohaterem zdjęć Maćka Nabradlika
20 Lip 2018
Rozpoczął się nabór do trzeciej sesji w ramach projektu „Portret osobisty, czyli bliskie spotkanie z... vol. 2“. Tym razem możesz stanąć przed obiektywem Maćka Nabradlika. Zgłoszenia są przyjmowane do 4 sierpnia.
0
Fujifilm Fujinon XF 8-16 mm f/2.8 R LM WR - ultraszerokokątny zoom dla wymagających
20 Lip 2018
Ekwiwalent ogniskowych 12-24 mm i stała przysłona f/2.8, uszczelniona magnezowa konstrukcja i układ optyczny zapewniający nieprzeciętną jakość obrazu - to najważniejsze cechy zaprezentowanego dziś Fujinona XF 8-16 mm f/2.8 R LM WR
0
Fujifilm Fujinon XF 200 mm f/2 R LM OIS WR - pierwsze profesjonalne super-telefoto w systemie Fujifilm X
20 Lip 2018
Fotografowie sportu i dzikiej przyrody mogą mieć spore powody do radości. Fujifilm właśnie zaprezentowało Fujinon XF 200 mm f/2 R LM OIS WR - profesjonalne super-telefoto, które wraz z dedykowanym konwerterem da nam ekwiwalent ogniskowej 427 mm.
1