Przegląd portfolio na 19. Miesiącu Fotografii w Bratysławie

Dziewiętnasty Miedzynarodowy Festiwal Fotografii w Bratysławie zaprasza do udziału w Przeglądzie Portfolio 2009. Dziesiąte Międzynarodowe Spotkanie Fotografów odbędzie się w dniach 6-7 listopada.
Przegląd Portfolio jest jest jednym z ważniejszych i popularniejszych wydarzeń festiwalu. Podczas dwóch listopadowych dni fotografowie będą mieli niepowtarzalną okazję do pokazania swoich prac osobowościom ze świata fotografii. W jednym miejscu spotkamy fotografów, fotoedytorów, kuratorów, właścicieli galerii, reprezentantów agencji fotograficznych, kolekcjonerów i wydawców z całego świata. Nowym elementem przeglądu jest pokaz 15 najlepszych portfolio.

Korzyści jakie płyną z udziału w Przeglądzie Portfolio to: możliwość zaprezentowania swojego portfolio wybranym osobom, nawiązanie nowych znajomości z ludźmi z branży, szansa zdobycia nagrody dla najlepszego uczestnika i pokazania swoich prac podczas kolejego Miesiąca Fotografii w Bratysławie. Liczba uczestników jest ograniczona.

Lista recenzentów oraz szczegóły udziału w Przeglądzie Portfolio znajdziemy na stronie: sedf.sk. Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy: veronika.pastekova@gmail.com.

Przegląd Portfolio
Termin: 6-7.11

Bratysława

Komentarze
Polecane artykuły
Oto najlepsze zdjęcia nocnego nieba. Poznaliśmy finalistów konkursu Insight Astronomy Photographer of the Year 2019
18 Cze 2019
Insight Investment Astronomy Photographer of the Year już po raz jedenasty przyznaje nagrody za najlepsze zdjęcia nocnego nieba. Zobaczcie prace tegorocznych finalistów.
0
Nieznane światy na zdjęciach laureatów National Geographic Travel Photographer of the Year 2019
17 Cze 2019
Zobacz uroki najdalszych zakątków naszej planety na zdjęciach laureatów tegorocznego National Geographic Travel Photographer of the Year.
0
Ponad 20 tys. historycznych zdjęć Bliskiego Wschodu dostępnych do pobrania za darmo
4 Cze 2019
Dziś Bliski Wschód przede wszystkim kojarzy się z wojną. Zobaczcie, jak wyglądał w czasach swojej świetności. Arab Image Foundation udostępnia kilkadziesiąt tysięcy archiwalnych zdjęć z krajów arabskich, obejmujących okres od połowy XIX wieku, aż po czasy współczesne.
1
“Wszystko, co odbywa się na zewnątrz okrętu jest niebezpieczne”. O fotografowaniu Marynarki Wojennej rozmawiamy z Mikołajem Nowackim
3 Cze 2019
O nagrodzonym w tegorocznym konkursie Grand Press Photo projekcie „Gry wojenne: Bałtyk” rozmawiamy z jego autorem Mikołajem Nowackim, fotografem National Geographic i ambasadorem Panasonic Lumix .
3