Miesiąc Fotografii w Bratysławie

Wszystkie artykuły z tagiem: "Miesiąc Fotografii w Bratysławie" w serwisie fotopolis.pl:
Nagrody dla najlepszych książek opublikowanych w Europie Wschodniej
Organizatorzy Miesiąca Fotografii w Bratysławie zachęcają do przesyłania zgłoszeń w konkursie na najlepszą książkę fotograficzną opublikowaną w Europie Wschodniej w latach 2013-2014. Termin mija 10 października 2014.
12 Sie 2014
Marcin Grabowiecki
0
Sputnik doceniony w Bratysławie
Jan Brykczyński został zwycięzcą Przeglądu Portfolio na Miesiącu Fotografii w Bratysławie. W stolicy Słowacji doceniono także publikacje "Stand By" Sputnik Photos oraz "7 Rooms" Rafała Milacha, które zostały uznane za najlepsze współczesne książki fotograficzne regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Gratulujemy!
14 Lis 2012
Marcin Grabowiecki
0
Przegląd portfolio na 19. Miesiącu Fotografii w Bratysławie
Dziewiętnasty Miedzynarodowy Festiwal Fotografii w Bratysławie zaprasza do udziału w Przeglądzie Portfolio 2009. Dziesiąte Międzynarodowe Spotkanie Fotografów odbędzie się w dniach 6-7 listopada.
8 Paź 2009
Marcin Grabowiecki
0
Miesiąc Fotografii w Bratysławie 2004
Jak co roku w listopadzie w Bratysławie odbywa się najstarszy w Europie Środkowo-Wschodniej festiwal fotografii. Tegoroczna, 14. edycja Miesiąca to ponad 30 wystaw indywidualnych i zbiorowych, warsztaty, prelekcje oraz przegląd Porfolio Review. Prezentujemy obszerną relację z tego wydarzenia.
17 Lis 2004
Tomasz Gutkowski
0