Największy spacer fotograficzny w Polsce już jutro w Gliwicach

W ramach festiwalu "Ulicznicy" odbędzie się I Gliwicki PhotoWalk. O tym jak wygląda "spacer fotograficzny" będzie można się przekonać jutro o godz. 17.30 w gliwickim Parku Chopina.
Największy spacer fotograficzny w Polsce wystartuje 18 lipca o godz. 17.30 w Gliwicach w Parku Chopina.
 
18 lipca - tego samego dnia w 1026 miastach na całym świecie ponad 51 000 osób wyruszy na wspólny spacer i powalczy o bardzo atrakcyjne konkursowe nagrody. Worldwide Photo Walk to historyczne wydarzenie, organizowane przez Scotta Kelby'ego po raz drugi, lecz dopiero pierwszy raz w Gliwicach - zapewniają organizatorzy.
Miejsca konkursowe są już zajęte, ale nadal każdy może dołączyć do zabawy. Nie ma żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o miejsca dodatkowe. Różnica jest tylko taka, że osoby z poza listy nie będą brać udziału w oficjalnym konkursie. W sobotę, o 17.30 wszyscy wyruszą z aparatami w miasto. Specjalną atrakcją będzie pokaz "Fire Show" ("Sirion" z Krakowa), który odbędzie się na koniec spotkania.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, bez względu na poziom zaawansowania. Do wygrania książki oraz bony zniżkowe ufundowane przez Wydawnictwo Helion.
Dodatkowe informacje wraz z trasą spaceru pojawią się na stronie: ulicznicy.pl

I Gliwicki PhotoWalk
Termin: 18.07, godz. 17:30
Park Chopina
Gliwice
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Polacy wśród finalistów Urban Photo Awards 2018. Zobaczcie nagrodzone zdjęcia
20 Wrz 2018
Międzynarodowy konkurs fotografii miejskiej Urban 2018 wchodzi w fazę finałową. Poznaliśmy nagrodzone cykle i nazwiska finalistów sekcji pojedynczej. Wśród nich znalazło się aż 5 Polaków.
0
Leica Oskar Barnack Award 2018 - oto zwycięskie prace
18 Wrz 2018
Poznaliśmy wyniki jednego z najbardziej prestiżowych konkursów poświęconych fotografii dokumentalnej. Tegoroczną nagrodę główną Leica Oskar Barnack Award otrzymał belgijski fotograf Max Pinckers. Natomiast wyróżnienie dla wschodzącego talentu powędrowało w ręce pochodzącej z Rosji Mary Gelman. Niestety w tym roku na podium zabrakło Polaków.
1
Fotografia przyrodnicza na luzie. Oto najlepsze zdjęcia z konkursu Comedy Wildlife Photography Awards 2018
17 Wrz 2018
Naturze nie brakuje poczucia humoru! Jeśli nie wierzycie, zobaczcie zdjęcia finalistów konkursu Comedy Wildlife Photography Awards, który od 4 lat nagradza najzabawniejsze zdjęcia przyrodnicze.
1
Eduardo Asenjo Matus: “Na zdjęciach staram się pokazać swoją rzeczywistość”
12 Wrz 2018
Przed wejściem do świata fotografii Chilijczyk Eduardo Asenjo Matus zajmował się malarstwem, ale wkrótce w jego domu zaczęło brakować już ścian do powieszenia obrazów. Dziś jako fotograf mierzy się ze swoją chorobą, starając się opowiedzieć o niej za pomocą zdjęć.
0