Największy spacer fotograficzny w Polsce już jutro w Gliwicach

0
Marcin Grabowiecki
17 Lipiec 2009
Artykuł na: 2-3 minuty
W ramach festiwalu "Ulicznicy" odbędzie się I Gliwicki PhotoWalk. O tym jak wygląda "spacer fotograficzny" będzie można się przekonać jutro o godz. 17.30 w gliwickim Parku Chopina.
Największy spacer fotograficzny w Polsce wystartuje 18 lipca o godz. 17.30 w Gliwicach w Parku Chopina.
 
18 lipca - tego samego dnia w 1026 miastach na całym świecie ponad 51 000 osób wyruszy na wspólny spacer i powalczy o bardzo atrakcyjne konkursowe nagrody. Worldwide Photo Walk to historyczne wydarzenie, organizowane przez Scotta Kelby'ego po raz drugi, lecz dopiero pierwszy raz w Gliwicach - zapewniają organizatorzy.
Miejsca konkursowe są już zajęte, ale nadal każdy może dołączyć do zabawy. Nie ma żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o miejsca dodatkowe. Różnica jest tylko taka, że osoby z poza listy nie będą brać udziału w oficjalnym konkursie. W sobotę, o 17.30 wszyscy wyruszą z aparatami w miasto. Specjalną atrakcją będzie pokaz "Fire Show" ("Sirion" z Krakowa), który odbędzie się na koniec spotkania.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, bez względu na poziom zaawansowania. Do wygrania książki oraz bony zniżkowe ufundowane przez Wydawnictwo Helion.
Dodatkowe informacje wraz z trasą spaceru pojawią się na stronie: ulicznicy.pl

I Gliwicki PhotoWalk
Termin: 18.07, godz. 17:30
Park Chopina
Gliwice
Słowa kluczowe:
Komentarze
Powiązane artykuły
Więcej w kategorii: Poradniki
Jak robić dobre portrety zwierząt?
Jak robić dobre portrety zwierząt?
Zastanawialiście się kiedyś jak powstają studyjne portrety naszych czworonożnych przyjaciół? Zajrzyjcie za kulisy pracy Vincenta Lagrange’a, który opiera na nich swoja...
0
1
Jak budować fotograficzną markę we współczesnym świecie? Pomoże ci w tym ten darmowy poradnik
Jak budować fotograficzną markę we współczesnym świecie? Pomoże ci w tym ten darmowy poradnik
Dzisiejszy świat jest tak przesycony zdjęciami, a uwaga oglądających tak rozproszona, że wypromowanie własnego stylu może wydawać się niemożliwe. Na szczęście takie...
0
0
Jak fotografować wodospady? Przyglądamy się pracy zawodowego fotografa krajobrazu, Jima Cosseya
Jak fotografować wodospady? Przyglądamy się pracy zawodowego fotografa krajobrazu, Jima Cosseya
Nasza dziennikarka dołącza do Jima Cosseya, by w Parku Narodowym Brecon Beacons nauczyć się robić wspaniałe zdjęcia krajobrazowe.
21
1