Największy spacer fotograficzny w Polsce już jutro w Gliwicach

W ramach festiwalu "Ulicznicy" odbędzie się I Gliwicki PhotoWalk. O tym jak wygląda "spacer fotograficzny" będzie można się przekonać jutro o godz. 17.30 w gliwickim Parku Chopina.
Największy spacer fotograficzny w Polsce wystartuje 18 lipca o godz. 17.30 w Gliwicach w Parku Chopina.
 
18 lipca - tego samego dnia w 1026 miastach na całym świecie ponad 51 000 osób wyruszy na wspólny spacer i powalczy o bardzo atrakcyjne konkursowe nagrody. Worldwide Photo Walk to historyczne wydarzenie, organizowane przez Scotta Kelby'ego po raz drugi, lecz dopiero pierwszy raz w Gliwicach - zapewniają organizatorzy.
Miejsca konkursowe są już zajęte, ale nadal każdy może dołączyć do zabawy. Nie ma żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o miejsca dodatkowe. Różnica jest tylko taka, że osoby z poza listy nie będą brać udziału w oficjalnym konkursie. W sobotę, o 17.30 wszyscy wyruszą z aparatami w miasto. Specjalną atrakcją będzie pokaz "Fire Show" ("Sirion" z Krakowa), który odbędzie się na koniec spotkania.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, bez względu na poziom zaawansowania. Do wygrania książki oraz bony zniżkowe ufundowane przez Wydawnictwo Helion.
Dodatkowe informacje wraz z trasą spaceru pojawią się na stronie: ulicznicy.pl

I Gliwicki PhotoWalk
Termin: 18.07, godz. 17:30
Park Chopina
Gliwice
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Smartfonem też zrobisz świetne zdjęcie. Ponad 40 prac Polaków wyróżnionych w konkursie Mobile Photography Awards 2018
11 Lut 2019
Poznaliśmy wyniki ostatniej edycji największego konkursu fotografii mobilnej. Wśród wyróżnionych znalazło się wyjątkowo dużo Polaków. Mamy też 1 miejsce w kategorii Architektura
0
Mohammad Baghal Asghari: “Ludzie myślą, że fotografia to prosta, bezwartościowa sztuka”
8 Lut 2019
W fotografii najważniejszą rzeczą jest dla mnie odnajdywanie na co dzień ukrytych dla mnie rzeczy: zaznajamianie się z różnymi religiami, poznawanie historii ludzi. Często tych bardzo prostych, którzy są bohaterami naszego codziennego życia - opowiada nam irański fotograf Mohammad Baghal Asghari, autor projektu "Forgotten Dried Land"
0
Jak samouk bez szkoły stał się jednym z najważniejszych fotografów XX wieku? Poznajcie historię Gordona Parksa
7 Lut 2019
Filmowiec, kompozytor, pisarz i jeden z najbardziej rozpoznawalnych dokumentalistów XX wieku. Zobaczcie jak rozwijała się wyjątkowa kariera Gordona Parksa.
0
Jury konkursu Fotoreporter Roku 2018 nie przyznało głównej nagrody. Zobaczcie najlepsze zdjęcia z kategorii
4 Lut 2019
Jak co roku, na początku lutego Stowarzyszenie Fotoreporterów nagradza najlepszych polskich fotografów prasowych. Tym razem tytułu Fotoreportera Roku jednak nie przyznano.
0