Największy spacer fotograficzny w Polsce już jutro w Gliwicach

W ramach festiwalu "Ulicznicy" odbędzie się I Gliwicki PhotoWalk. O tym jak wygląda "spacer fotograficzny" będzie można się przekonać jutro o godz. 17.30 w gliwickim Parku Chopina.
Największy spacer fotograficzny w Polsce wystartuje 18 lipca o godz. 17.30 w Gliwicach w Parku Chopina.
 
18 lipca - tego samego dnia w 1026 miastach na całym świecie ponad 51 000 osób wyruszy na wspólny spacer i powalczy o bardzo atrakcyjne konkursowe nagrody. Worldwide Photo Walk to historyczne wydarzenie, organizowane przez Scotta Kelby'ego po raz drugi, lecz dopiero pierwszy raz w Gliwicach - zapewniają organizatorzy.
Miejsca konkursowe są już zajęte, ale nadal każdy może dołączyć do zabawy. Nie ma żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o miejsca dodatkowe. Różnica jest tylko taka, że osoby z poza listy nie będą brać udziału w oficjalnym konkursie. W sobotę, o 17.30 wszyscy wyruszą z aparatami w miasto. Specjalną atrakcją będzie pokaz "Fire Show" ("Sirion" z Krakowa), który odbędzie się na koniec spotkania.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, bez względu na poziom zaawansowania. Do wygrania książki oraz bony zniżkowe ufundowane przez Wydawnictwo Helion.
Dodatkowe informacje wraz z trasą spaceru pojawią się na stronie: ulicznicy.pl

I Gliwicki PhotoWalk
Termin: 18.07, godz. 17:30
Park Chopina
Gliwice
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
“Prace artystów takich jak on są bardzo potrzebne”. Poznaliśmy zwycięzcę Sony World Photography Awards 2019
17 Kwi 2019
Podczas dzisiejszej gali finałowej konkursu SWPA 2018 poznaliśmy laureatów sekcji profesjonalnej oraz zwycięzcę tytułu Fotografa Roku. Tym razem otrzymał go włoski fotoreporter Federico Borella. Zobaczcie nagrodzone prace.
3
Szymon Brodziak uznany najlepszym twórcą fotografii czarno-białej na świecie w konkursie One Eyeland
17 Kwi 2019
Fotograf z Polski zdobył główna nagrodę w konkursie fotografii czarno-białej, organizowanym przez platformę One Eyeland, zrzeszającą zawodowych fotografów z całego świata.
1
Fotograficzne Nagrody Pulitzera 2019
17 Kwi 2019
Za nami kolejne rozdanie Nagród Pulitzera. W kategoriach Feature Photography i Breaking News Photography to prestiżowe wyróżnienie otrzymali Lorenzo Tugnoli z The Washington Post oraz redakcja Reuters.
1
„Bez taryfy ulgowej” - o pracy ze średnim formatem w fotografii podróżniczej rozmawiamy z Jackiem Boneckim
13 Kwi 2019
Jak postrzega zmiany w branży z perspektywy 50-latka? Dlaczego do pracy w terenie zabiera średni format i czemu mimo to fotografuje w JPEG-ach? O aparatach, sztuce patrzenia i radzeniu sobie z ograniczeniami, w dniu jego 50. urodzin rozmawiamy z Jackiem Boneckim.
4