Największy spacer fotograficzny w Polsce już jutro w Gliwicach

W ramach festiwalu "Ulicznicy" odbędzie się I Gliwicki PhotoWalk. O tym jak wygląda "spacer fotograficzny" będzie można się przekonać jutro o godz. 17.30 w gliwickim Parku Chopina.
Największy spacer fotograficzny w Polsce wystartuje 18 lipca o godz. 17.30 w Gliwicach w Parku Chopina.
 
18 lipca - tego samego dnia w 1026 miastach na całym świecie ponad 51 000 osób wyruszy na wspólny spacer i powalczy o bardzo atrakcyjne konkursowe nagrody. Worldwide Photo Walk to historyczne wydarzenie, organizowane przez Scotta Kelby'ego po raz drugi, lecz dopiero pierwszy raz w Gliwicach - zapewniają organizatorzy.
Miejsca konkursowe są już zajęte, ale nadal każdy może dołączyć do zabawy. Nie ma żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o miejsca dodatkowe. Różnica jest tylko taka, że osoby z poza listy nie będą brać udziału w oficjalnym konkursie. W sobotę, o 17.30 wszyscy wyruszą z aparatami w miasto. Specjalną atrakcją będzie pokaz "Fire Show" ("Sirion" z Krakowa), który odbędzie się na koniec spotkania.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, bez względu na poziom zaawansowania. Do wygrania książki oraz bony zniżkowe ufundowane przez Wydawnictwo Helion.
Dodatkowe informacje wraz z trasą spaceru pojawią się na stronie: ulicznicy.pl

I Gliwicki PhotoWalk
Termin: 18.07, godz. 17:30
Park Chopina
Gliwice
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Ilya Shtutsa: „Dobra fotografia jest darem“
5 Lis 2018
O swoich początkach, darze jakim jest fotografia czy wpływie prac Arnolda Mindella opowiada nam Ilya Shtutsa - rosyjski entuzjasta street’a, który opisuje fotografię jako grę o nieprzewidywalnym wyniku.
2
Najnowsza sesja Vanity Fair należała do Polaków
2 Lis 2018
Suspiria, włoski horror z lat siedemdziesiątych, doczekał się odświeżenia i właśnie wchodzi na ekrany polskich kin. W obsadzie znalazły się takie gwiazdy jak Tilda Swinton i Dakota Johnson, ale zagrała w nim również Polka - Małgosia Bela. Postprodukcję obszernej sesji obsady filmu dla włoskiego Vanity Fair wykonało studio House OF Retouching.
0
Oded Wagenstein: „Nie możesz po prostu pojawić się u kogoś w drzwiach i poprosić o zdjęcie”
1 Lis 2018
W syberyjskiej wiosce Yar-Sale mieszka grupa starszych kobiet. Większość dni spędzają w odosobnieniu, odizolowane od świata, który kochały. Podczas gdy mężczyźni zwykle zachęcani są do pozostania w migrującej społeczności i utrzymania ról społecznych, kobiety muszą same radzić sobie ze starością. Fotograf Oded Wagenstein przybliża ich historię w projekcie “Forgotten Like Last Year’s Snow”.
0
Siena International Photo Awards 2018 to piękno świata pod różną postacią
30 Paź 2018
Za nami już czwarta edycja prestiżowego konkursu Siena International Photo Awards. W tym roku zwycięzcą został K M Asad - freelancer współpracujący między innymi z Getty Images. Jednak wśród laureatów nie zabrakło też Polaków. III miejsce w kategorii „The beauty of the nature“ zajął Mariusz Potocki, a Bartłomiej Jurecki otrzymał wyróżnienie w sekcji „Journeys & Adventures“.
0