Happening Pawła Żaka w Domotece - po raz drugi

W sobotę, 31 marca 2007 roku po raz drugi w Domotece w Warszawie Galeria Luksfera organizuje happening fotograficzny "Album rodzinny". W tym dniu rodziny, które przyjdą do Domoteki i zajrzą do specjalnie zaaranżowanego studia w Galerii Luksfera zostaną sportretowane przez znanego fotografa Pawła Żaka.
fotografie powstałe podczas pierwszego happeningu w Domotece, fot. Paweł Żak

Głównym celem happeningu jest odnowienie tradycji wspólnego portretowania się rodzin. Wszystkie osoby sportretowane przez Pawła Żaka otrzymają odbitkę ze swoim zdjęciem, by umieściły ją w swoim Domowym albumie. Efekty realizacji pierwszej Album rodzinny można zobaczyć na stronie Luksfery i Domoteki.

Paweł Żak studiował nauki społeczne na Uniwersytecie Warszawskim oraz fotografię na Wydziale Komunikacji Multimedialnej Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu (dyplom w roku 2002). Od 1995 roku jest Członkiem Związku Polskich Artystów Fotografików. Jest wykładowcą fotografii w Wyższym Studium Fotografii ZPAF oraz Europejskiej Akademii Fotografii.


Drugi happening Pawła Żaka Album rodzinny odbędzie się w sobotę, 31 marca 2007 roku w godzinach 11.00-18.00 w Domotece przy ulicy Malborskiej 41 (Park Handlowy Targówek) w Warszawie. Zapraszamy.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
“Prace artystów takich jak on są bardzo potrzebne”. Poznaliśmy zwycięzcę Sony World Photography Awards 2019
17 Kwi 2019
Podczas dzisiejszej gali finałowej konkursu SWPA 2018 poznaliśmy laureatów sekcji profesjonalnej oraz zwycięzcę tytułu Fotografa Roku. Tym razem otrzymał go włoski fotoreporter Federico Borella. Zobaczcie nagrodzone prace.
3
Szymon Brodziak uznany najlepszym twórcą fotografii czarno-białej na świecie w konkursie One Eyeland
17 Kwi 2019
Fotograf z Polski zdobył główna nagrodę w konkursie fotografii czarno-białej, organizowanym przez platformę One Eyeland, zrzeszającą zawodowych fotografów z całego świata.
1
Fotograficzne Nagrody Pulitzera 2019
17 Kwi 2019
Za nami kolejne rozdanie Nagród Pulitzera. W kategoriach Feature Photography i Breaking News Photography to prestiżowe wyróżnienie otrzymali Lorenzo Tugnoli z The Washington Post oraz redakcja Reuters.
2
„Bez taryfy ulgowej” - o pracy ze średnim formatem w fotografii podróżniczej rozmawiamy z Jackiem Boneckim
13 Kwi 2019
Jak postrzega zmiany w branży z perspektywy 50-latka? Dlaczego do pracy w terenie zabiera średni format i czemu mimo to fotografuje w JPEG-ach? O aparatach, sztuce patrzenia i radzeniu sobie z ograniczeniami, w dniu jego 50. urodzin rozmawiamy z Jackiem Boneckim.
4