Happening Pawła Żaka w Domotece - po raz drugi

W sobotę, 31 marca 2007 roku po raz drugi w Domotece w Warszawie Galeria Luksfera organizuje happening fotograficzny "Album rodzinny". W tym dniu rodziny, które przyjdą do Domoteki i zajrzą do specjalnie zaaranżowanego studia w Galerii Luksfera zostaną sportretowane przez znanego fotografa Pawła Żaka.
fotografie powstałe podczas pierwszego happeningu w Domotece, fot. Paweł Żak

Głównym celem happeningu jest odnowienie tradycji wspólnego portretowania się rodzin. Wszystkie osoby sportretowane przez Pawła Żaka otrzymają odbitkę ze swoim zdjęciem, by umieściły ją w swoim Domowym albumie. Efekty realizacji pierwszej Album rodzinny można zobaczyć na stronie Luksfery i Domoteki.

Paweł Żak studiował nauki społeczne na Uniwersytecie Warszawskim oraz fotografię na Wydziale Komunikacji Multimedialnej Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu (dyplom w roku 2002). Od 1995 roku jest Członkiem Związku Polskich Artystów Fotografików. Jest wykładowcą fotografii w Wyższym Studium Fotografii ZPAF oraz Europejskiej Akademii Fotografii.


Drugi happening Pawła Żaka Album rodzinny odbędzie się w sobotę, 31 marca 2007 roku w godzinach 11.00-18.00 w Domotece przy ulicy Malborskiej 41 (Park Handlowy Targówek) w Warszawie. Zapraszamy.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Smartfonem też zrobisz świetne zdjęcie. Ponad 40 prac Polaków wyróżnionych w konkursie Mobile Photography Awards 2018
11 Lut 2019
Poznaliśmy wyniki ostatniej edycji największego konkursu fotografii mobilnej. Wśród wyróżnionych znalazło się wyjątkowo dużo Polaków. Mamy też 1 miejsce w kategorii Architektura
0
Mohammad Baghal Asghari: “Ludzie myślą, że fotografia to prosta, bezwartościowa sztuka”
8 Lut 2019
W fotografii najważniejszą rzeczą jest dla mnie odnajdywanie na co dzień ukrytych dla mnie rzeczy: zaznajamianie się z różnymi religiami, poznawanie historii ludzi. Często tych bardzo prostych, którzy są bohaterami naszego codziennego życia - opowiada nam irański fotograf Mohammad Baghal Asghari, autor projektu "Forgotten Dried Land"
0
Jak samouk bez szkoły stał się jednym z najważniejszych fotografów XX wieku? Poznajcie historię Gordona Parksa
7 Lut 2019
Filmowiec, kompozytor, pisarz i jeden z najbardziej rozpoznawalnych dokumentalistów XX wieku. Zobaczcie jak rozwijała się wyjątkowa kariera Gordona Parksa.
0
Jury konkursu Fotoreporter Roku 2018 nie przyznało głównej nagrody. Zobaczcie najlepsze zdjęcia z kategorii
4 Lut 2019
Jak co roku, na początku lutego Stowarzyszenie Fotoreporterów nagradza najlepszych polskich fotografów prasowych. Tym razem tytułu Fotoreportera Roku jednak nie przyznano.
0