Happening Pawła Żaka w Domotece - po raz drugi

0
Marta Sinior
27 Marzec 2007
Artykuł na: minutę
W sobotę, 31 marca 2007 roku po raz drugi w Domotece w Warszawie Galeria Luksfera organizuje happening fotograficzny "Album rodzinny". W tym dniu rodziny, które przyjdą do Domoteki i zajrzą do specjalnie zaaranżowanego studia w Galerii Luksfera zostaną sportretowane przez znanego fotografa Pawła Żaka.
fotografie powstałe podczas pierwszego happeningu w Domotece, fot. Paweł Żak

Głównym celem happeningu jest odnowienie tradycji wspólnego portretowania się rodzin. Wszystkie osoby sportretowane przez Pawła Żaka otrzymają odbitkę ze swoim zdjęciem, by umieściły ją w swoim Domowym albumie. Efekty realizacji pierwszej Album rodzinny można zobaczyć na stronie Luksfery i Domoteki.

Paweł Żak studiował nauki społeczne na Uniwersytecie Warszawskim oraz fotografię na Wydziale Komunikacji Multimedialnej Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu (dyplom w roku 2002). Od 1995 roku jest Członkiem Związku Polskich Artystów Fotografików. Jest wykładowcą fotografii w Wyższym Studium Fotografii ZPAF oraz Europejskiej Akademii Fotografii.


Drugi happening Pawła Żaka Album rodzinny odbędzie się w sobotę, 31 marca 2007 roku w godzinach 11.00-18.00 w Domotece przy ulicy Malborskiej 41 (Park Handlowy Targówek) w Warszawie. Zapraszamy.
Słowa kluczowe:
Komentarze
Powiązane artykuły
Więcej w kategorii: Poradniki
Jak fotografować wodospady? Przyglądamy się pracy zawodowego fotografa krajobrazu, Jima Cosseya
Jak fotografować wodospady? Przyglądamy się pracy zawodowego fotografa krajobrazu, Jima Cosseya
Nasza dziennikarka dołącza do Jima Cosseya, by w Parku Narodowym Brecon Beacons nauczyć się robić wspaniałe zdjęcia krajobrazowe.
21
1
Sesja plenerowa z wykorzystaniem lampy błyskowej - zobacz, jak zrównoważyć dwa różne źródła światła [WIDEO]
Sesja plenerowa z wykorzystaniem lampy błyskowej - zobacz, jak zrównoważyć dwa różne źródła...
Jesteś początkującym fotografem, dla którego wykonanie plenerowej sesji z wykorzystaniem lampy błyskowej to wciąż więcej pytań niż odpowiedzi? W tym niespełna...
41
0
Udane portrety w każdych sytuacjach? Trzymaj się tych prostych zasad [WIDEO]
Udane portrety w każdych sytuacjach? Trzymaj się tych prostych zasad [WIDEO]
Jesteś początkującym fotografem, a przed Tobą pierwsze sesja portretowa? Zobacz w jaki sposób wybrać najlepsze ustawienia w aparacie, by uchwycić jak najlepsze zdjęcia...
42
0