Happening Pawła Żaka w Domotece - po raz drugi

W sobotę, 31 marca 2007 roku po raz drugi w Domotece w Warszawie Galeria Luksfera organizuje happening fotograficzny "Album rodzinny". W tym dniu rodziny, które przyjdą do Domoteki i zajrzą do specjalnie zaaranżowanego studia w Galerii Luksfera zostaną sportretowane przez znanego fotografa Pawła Żaka.
fotografie powstałe podczas pierwszego happeningu w Domotece, fot. Paweł Żak

Głównym celem happeningu jest odnowienie tradycji wspólnego portretowania się rodzin. Wszystkie osoby sportretowane przez Pawła Żaka otrzymają odbitkę ze swoim zdjęciem, by umieściły ją w swoim Domowym albumie. Efekty realizacji pierwszej Album rodzinny można zobaczyć na stronie Luksfery i Domoteki.

Paweł Żak studiował nauki społeczne na Uniwersytecie Warszawskim oraz fotografię na Wydziale Komunikacji Multimedialnej Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu (dyplom w roku 2002). Od 1995 roku jest Członkiem Związku Polskich Artystów Fotografików. Jest wykładowcą fotografii w Wyższym Studium Fotografii ZPAF oraz Europejskiej Akademii Fotografii.


Drugi happening Pawła Żaka Album rodzinny odbędzie się w sobotę, 31 marca 2007 roku w godzinach 11.00-18.00 w Domotece przy ulicy Malborskiej 41 (Park Handlowy Targówek) w Warszawie. Zapraszamy.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Ilya Shtutsa: „Dobra fotografia jest darem“
5 Lis 2018
O swoich początkach, darze jakim jest fotografia czy wpływie prac Arnolda Mindella opowiada nam Ilya Shtutsa - rosyjski entuzjasta street’a, który opisuje fotografię jako grę o nieprzewidywalnym wyniku.
2
Najnowsza sesja Vanity Fair należała do Polaków
2 Lis 2018
Suspiria, włoski horror z lat siedemdziesiątych, doczekał się odświeżenia i właśnie wchodzi na ekrany polskich kin. W obsadzie znalazły się takie gwiazdy jak Tilda Swinton i Dakota Johnson, ale zagrała w nim również Polka - Małgosia Bela. Postprodukcję obszernej sesji obsady filmu dla włoskiego Vanity Fair wykonało studio House OF Retouching.
0
Oded Wagenstein: „Nie możesz po prostu pojawić się u kogoś w drzwiach i poprosić o zdjęcie”
1 Lis 2018
W syberyjskiej wiosce Yar-Sale mieszka grupa starszych kobiet. Większość dni spędzają w odosobnieniu, odizolowane od świata, który kochały. Podczas gdy mężczyźni zwykle zachęcani są do pozostania w migrującej społeczności i utrzymania ról społecznych, kobiety muszą same radzić sobie ze starością. Fotograf Oded Wagenstein przybliża ich historię w projekcie “Forgotten Like Last Year’s Snow”.
0
Siena International Photo Awards 2018 to piękno świata pod różną postacią
30 Paź 2018
Za nami już czwarta edycja prestiżowego konkursu Siena International Photo Awards. W tym roku zwycięzcą został K M Asad - freelancer współpracujący między innymi z Getty Images. Jednak wśród laureatów nie zabrakło też Polaków. III miejsce w kategorii „The beauty of the nature“ zajął Mariusz Potocki, a Bartłomiej Jurecki otrzymał wyróżnienie w sekcji „Journeys & Adventures“.
0