Happening Pawła Żaka w Domotece - po raz drugi

W sobotę, 31 marca 2007 roku po raz drugi w Domotece w Warszawie Galeria Luksfera organizuje happening fotograficzny "Album rodzinny". W tym dniu rodziny, które przyjdą do Domoteki i zajrzą do specjalnie zaaranżowanego studia w Galerii Luksfera zostaną sportretowane przez znanego fotografa Pawła Żaka.
fotografie powstałe podczas pierwszego happeningu w Domotece, fot. Paweł Żak

Głównym celem happeningu jest odnowienie tradycji wspólnego portretowania się rodzin. Wszystkie osoby sportretowane przez Pawła Żaka otrzymają odbitkę ze swoim zdjęciem, by umieściły ją w swoim Domowym albumie. Efekty realizacji pierwszej Album rodzinny można zobaczyć na stronie Luksfery i Domoteki.

Paweł Żak studiował nauki społeczne na Uniwersytecie Warszawskim oraz fotografię na Wydziale Komunikacji Multimedialnej Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu (dyplom w roku 2002). Od 1995 roku jest Członkiem Związku Polskich Artystów Fotografików. Jest wykładowcą fotografii w Wyższym Studium Fotografii ZPAF oraz Europejskiej Akademii Fotografii.


Drugi happening Pawła Żaka Album rodzinny odbędzie się w sobotę, 31 marca 2007 roku w godzinach 11.00-18.00 w Domotece przy ulicy Malborskiej 41 (Park Handlowy Targówek) w Warszawie. Zapraszamy.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Leica Oskar Barnack Award 2018 - oto zwycięskie prace
18 Wrz 2018
Poznaliśmy wyniki jednego z najbardziej prestiżowych konkursów poświęconych fotografii dokumentalnej. Tegoroczną nagrodę główną Leica Oskar Barnack Award otrzymał belgijski fotograf Max Pinckers. Natomiast wyróżnienie dla wschodzącego talentu powędrowało w ręce pochodzącej z Rosji Mary Gelman. Niestety w tym roku na podium zabrakło Polaków.
1
Fotografia przyrodnicza na luzie. Oto najlepsze zdjęcia z konkursu Comedy Wildlife Photography Awards 2018
17 Wrz 2018
Naturze nie brakuje poczucia humoru! Jeśli nie wierzycie, zobaczcie zdjęcia finalistów konkursu Comedy Wildlife Photography Awards, który od 4 lat nagradza najzabawniejsze zdjęcia przyrodnicze.
1
Eduardo Asenjo Matus: “Na zdjęciach staram się pokazać swoją rzeczywistość”
12 Wrz 2018
Przed wejściem do świata fotografii Chilijczyk Eduardo Asenjo Matus zajmował się malarstwem, ale wkrótce w jego domu zaczęło brakować już ścian do powieszenia obrazów. Dziś jako fotograf mierzy się ze swoją chorobą, starając się opowiedzieć o niej za pomocą zdjęć.
0
Taylor Wessing Photographic Portrait Prize 2018 - poznaliśmy nazwiska nominowanych fotografów
7 Wrz 2018
Max Barstow, Enda Bowe, Joey Lawrence oraz Alice Mann to czwórka fotografów, która w tym roku walczy o prestiżową nagrodę Taylor Wessing Photographic Portrait Prize. Zobaczcie fotografie, które są niejako „portretem współczesnego świata.“
0