Sony Windsurfing Trophy w Chałupach

W najbliższy weekend w Chałupach na Półwyspie Helskim odbędzie się pierwsza edycja imprezy Sony Windsurfing Trophy, podczas której prezentowane będą aparaty cyfrowe z linii Cyber-shot i inne produkty Sony. Cała impreza, w tym regaty windsurfingowe, ma charakter otwarty.
Półwysep Helski stał się tego lata bardzo popularny wśród koncernów fotograficznych. W czerwcu pisaliśmy o uruchomieniu Fujifilm Surf Spot w Jastarni, w lipcu o polskiej premierze New Vision Samsunga w Chałupach a także o imprezach Sony w ramach regat Ford Kite Cup. Także w najbliższy weekend nie zabraknie fotograficznych i sportowych atrakcji dla wypoczywających na półwyspie windsurferów i turystów.Jak piszą organizatorzy, celem imprezy jest prezentacja linii aparatów Cyber Shot a także przekazania idei korzystania z kamer DVD Sony i pokaz formatu high definition. Nie zabraknie także wrażeń audio dzięki Demo Car Sony Xplod VW Multivan oraz atrakcji dla dzieci (Dmuchany Plac Zabaw - Handycam). Głównym punktem programu będą jednak zawody windsurfingowe Sony Windsurfing Trophy, rozegrane w czterech kategoriach: kobiety, mężczyźni, najstarszy uczestnik, najmłodszy uczestnik.Zwycięscy zostaną nagrodzeni sprzętem Sony. Na sobotni wieczór dla wszystkich uczestników zawodów przewidziano SunSet Sony Party. Dodatkową atrakcją imprezy będzie gość specjalny, Zosia Klepacka (na plakacie ), jedna z najlepszych na świecie windsurferek w klasie olimpijskiej, nadzieja Polskiego Żeglarstwa na medal Pekin 2008.

Przypominamy także, że w następny weekend (25-28 sierpnia) nad polskim morzem odbędą się zawody Ford Kite Cup - okazja do zrobienia zdjęć na konkurs zorganizowany przez Sony, w którym nagrodą główną jest lustrzanka A100. Więcej informacji w dziale konkursy.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Polacy wśród finalistów Urban Photo Awards 2018. Zobaczcie nagrodzone zdjęcia
20 Wrz 2018
Międzynarodowy konkurs fotografii miejskiej Urban 2018 wchodzi w fazę finałową. Poznaliśmy nagrodzone cykle i nazwiska finalistów sekcji pojedynczej. Wśród nich znalazło się aż 5 Polaków.
0
Leica Oskar Barnack Award 2018 - oto zwycięskie prace
18 Wrz 2018
Poznaliśmy wyniki jednego z najbardziej prestiżowych konkursów poświęconych fotografii dokumentalnej. Tegoroczną nagrodę główną Leica Oskar Barnack Award otrzymał belgijski fotograf Max Pinckers. Natomiast wyróżnienie dla wschodzącego talentu powędrowało w ręce pochodzącej z Rosji Mary Gelman. Niestety w tym roku na podium zabrakło Polaków.
1
Fotografia przyrodnicza na luzie. Oto najlepsze zdjęcia z konkursu Comedy Wildlife Photography Awards 2018
17 Wrz 2018
Naturze nie brakuje poczucia humoru! Jeśli nie wierzycie, zobaczcie zdjęcia finalistów konkursu Comedy Wildlife Photography Awards, który od 4 lat nagradza najzabawniejsze zdjęcia przyrodnicze.
1
Eduardo Asenjo Matus: “Na zdjęciach staram się pokazać swoją rzeczywistość”
12 Wrz 2018
Przed wejściem do świata fotografii Chilijczyk Eduardo Asenjo Matus zajmował się malarstwem, ale wkrótce w jego domu zaczęło brakować już ścian do powieszenia obrazów. Dziś jako fotograf mierzy się ze swoją chorobą, starając się opowiedzieć o niej za pomocą zdjęć.
0