Sony Windsurfing Trophy w Chałupach

W najbliższy weekend w Chałupach na Półwyspie Helskim odbędzie się pierwsza edycja imprezy Sony Windsurfing Trophy, podczas której prezentowane będą aparaty cyfrowe z linii Cyber-shot i inne produkty Sony. Cała impreza, w tym regaty windsurfingowe, ma charakter otwarty.
Półwysep Helski stał się tego lata bardzo popularny wśród koncernów fotograficznych. W czerwcu pisaliśmy o uruchomieniu Fujifilm Surf Spot w Jastarni, w lipcu o polskiej premierze New Vision Samsunga w Chałupach a także o imprezach Sony w ramach regat Ford Kite Cup. Także w najbliższy weekend nie zabraknie fotograficznych i sportowych atrakcji dla wypoczywających na półwyspie windsurferów i turystów.Jak piszą organizatorzy, celem imprezy jest prezentacja linii aparatów Cyber Shot a także przekazania idei korzystania z kamer DVD Sony i pokaz formatu high definition. Nie zabraknie także wrażeń audio dzięki Demo Car Sony Xplod VW Multivan oraz atrakcji dla dzieci (Dmuchany Plac Zabaw - Handycam). Głównym punktem programu będą jednak zawody windsurfingowe Sony Windsurfing Trophy, rozegrane w czterech kategoriach: kobiety, mężczyźni, najstarszy uczestnik, najmłodszy uczestnik.Zwycięscy zostaną nagrodzeni sprzętem Sony. Na sobotni wieczór dla wszystkich uczestników zawodów przewidziano SunSet Sony Party. Dodatkową atrakcją imprezy będzie gość specjalny, Zosia Klepacka (na plakacie ), jedna z najlepszych na świecie windsurferek w klasie olimpijskiej, nadzieja Polskiego Żeglarstwa na medal Pekin 2008.

Przypominamy także, że w następny weekend (25-28 sierpnia) nad polskim morzem odbędą się zawody Ford Kite Cup - okazja do zrobienia zdjęć na konkurs zorganizowany przez Sony, w którym nagrodą główną jest lustrzanka A100. Więcej informacji w dziale konkursy.
Komentarze
Polecane artykuły
Jacek Deneka Fotografem Roku konkursu Drone Awards 2019
12 Lip 2019
Jacek Deneka został laureatem Drone Awards 2019. Jednak ta edycja konkursu okazała się wyjątkowo udana dla Polaków. W kategorii „Nature“ zwyciężył Jeremiasz Gądek, a zdjęcia Bartka Wierzbickiego, Grzegorza Tatara i Marcina Giby znalazły się w finałowej galerii.
1
Czy zdjęcia mogą coś zmienić? Te przyczyniły się do zakończenia pracy dzieci w USA
1 Lip 2019
Na początku XX wieku National Child Labour Comittee zatrudniło fotografa w celu udokumentowania wykorzystywania nieletnich do pracy na terenie Stanów Zjednoczonych. Był nim Lewis Hine, a zdjęcia, które wykonał, po raz pierwszy uświadomiły problem opinii publicznej.
0
Alexis Goodwin: „Może powstać niezwykły uliczny kadr, gdy zostanie potraktowany jak kampania reklamowa“
28 Cze 2019
Co się dzieje gdy profesjonalny retuszer i ilustrator sięga po fotografię jako środek wyrazu? Seria Alexisa Goodwina pod tytułem „Shanghai Dreams“ proponuje nam surrealistyczną wizję Szanghaju. Goodwin lawiruje między fantazją a rzeczywistością, uwypuklając codzienne czynności Szanghajczyków, które kształtują kulturę i atmosferę miasta.
2
e-oko.pl - sklep fotograficzny na „najwyższym poziomie”
24 Cze 2019
O marzeniu, które przerodziło się w rzeczywistość, potrzebie ciągłego doskonalenia, zmieniającym się rynku fotograficznym i o tym dlaczego warto skupić się na człowieku, a nie samych liczbach - rozmawialiśmy z Cezarym Janickim, współwłaścicielem e-oko.pl.
1