Sony Windsurfing Trophy w Chałupach

W najbliższy weekend w Chałupach na Półwyspie Helskim odbędzie się pierwsza edycja imprezy Sony Windsurfing Trophy, podczas której prezentowane będą aparaty cyfrowe z linii Cyber-shot i inne produkty Sony. Cała impreza, w tym regaty windsurfingowe, ma charakter otwarty.
Półwysep Helski stał się tego lata bardzo popularny wśród koncernów fotograficznych. W czerwcu pisaliśmy o uruchomieniu Fujifilm Surf Spot w Jastarni, w lipcu o polskiej premierze New Vision Samsunga w Chałupach a także o imprezach Sony w ramach regat Ford Kite Cup. Także w najbliższy weekend nie zabraknie fotograficznych i sportowych atrakcji dla wypoczywających na półwyspie windsurferów i turystów.Jak piszą organizatorzy, celem imprezy jest prezentacja linii aparatów Cyber Shot a także przekazania idei korzystania z kamer DVD Sony i pokaz formatu high definition. Nie zabraknie także wrażeń audio dzięki Demo Car Sony Xplod VW Multivan oraz atrakcji dla dzieci (Dmuchany Plac Zabaw - Handycam). Głównym punktem programu będą jednak zawody windsurfingowe Sony Windsurfing Trophy, rozegrane w czterech kategoriach: kobiety, mężczyźni, najstarszy uczestnik, najmłodszy uczestnik.Zwycięscy zostaną nagrodzeni sprzętem Sony. Na sobotni wieczór dla wszystkich uczestników zawodów przewidziano SunSet Sony Party. Dodatkową atrakcją imprezy będzie gość specjalny, Zosia Klepacka (na plakacie ), jedna z najlepszych na świecie windsurferek w klasie olimpijskiej, nadzieja Polskiego Żeglarstwa na medal Pekin 2008.

Przypominamy także, że w następny weekend (25-28 sierpnia) nad polskim morzem odbędą się zawody Ford Kite Cup - okazja do zrobienia zdjęć na konkurs zorganizowany przez Sony, w którym nagrodą główną jest lustrzanka A100. Więcej informacji w dziale konkursy.
Komentarze
Polecane artykuły
“Prace artystów takich jak on są bardzo potrzebne”. Poznaliśmy zwycięzcę Sony World Photography Awards 2019
17 Kwi 2019
Podczas dzisiejszej gali finałowej konkursu SWPA 2018 poznaliśmy laureatów sekcji profesjonalnej oraz zwycięzcę tytułu Fotografa Roku. Tym razem otrzymał go włoski fotoreporter Federico Borella. Zobaczcie nagrodzone prace.
3
Szymon Brodziak uznany najlepszym twórcą fotografii czarno-białej na świecie w konkursie One Eyeland
17 Kwi 2019
Fotograf z Polski zdobył główna nagrodę w konkursie fotografii czarno-białej, organizowanym przez platformę One Eyeland, zrzeszającą zawodowych fotografów z całego świata.
1
Fotograficzne Nagrody Pulitzera 2019
17 Kwi 2019
Za nami kolejne rozdanie Nagród Pulitzera. W kategoriach Feature Photography i Breaking News Photography to prestiżowe wyróżnienie otrzymali Lorenzo Tugnoli z The Washington Post oraz redakcja Reuters.
1
„Bez taryfy ulgowej” - o pracy ze średnim formatem w fotografii podróżniczej rozmawiamy z Jackiem Boneckim
13 Kwi 2019
Jak postrzega zmiany w branży z perspektywy 50-latka? Dlaczego do pracy w terenie zabiera średni format i czemu mimo to fotografuje w JPEG-ach? O aparatach, sztuce patrzenia i radzeniu sobie z ograniczeniami, w dniu jego 50. urodzin rozmawiamy z Jackiem Boneckim.
4