Sony Windsurfing Trophy w Chałupach

W najbliższy weekend w Chałupach na Półwyspie Helskim odbędzie się pierwsza edycja imprezy Sony Windsurfing Trophy, podczas której prezentowane będą aparaty cyfrowe z linii Cyber-shot i inne produkty Sony. Cała impreza, w tym regaty windsurfingowe, ma charakter otwarty.
Półwysep Helski stał się tego lata bardzo popularny wśród koncernów fotograficznych. W czerwcu pisaliśmy o uruchomieniu Fujifilm Surf Spot w Jastarni, w lipcu o polskiej premierze New Vision Samsunga w Chałupach a także o imprezach Sony w ramach regat Ford Kite Cup. Także w najbliższy weekend nie zabraknie fotograficznych i sportowych atrakcji dla wypoczywających na półwyspie windsurferów i turystów.Jak piszą organizatorzy, celem imprezy jest prezentacja linii aparatów Cyber Shot a także przekazania idei korzystania z kamer DVD Sony i pokaz formatu high definition. Nie zabraknie także wrażeń audio dzięki Demo Car Sony Xplod VW Multivan oraz atrakcji dla dzieci (Dmuchany Plac Zabaw - Handycam). Głównym punktem programu będą jednak zawody windsurfingowe Sony Windsurfing Trophy, rozegrane w czterech kategoriach: kobiety, mężczyźni, najstarszy uczestnik, najmłodszy uczestnik.Zwycięscy zostaną nagrodzeni sprzętem Sony. Na sobotni wieczór dla wszystkich uczestników zawodów przewidziano SunSet Sony Party. Dodatkową atrakcją imprezy będzie gość specjalny, Zosia Klepacka (na plakacie ), jedna z najlepszych na świecie windsurferek w klasie olimpijskiej, nadzieja Polskiego Żeglarstwa na medal Pekin 2008.

Przypominamy także, że w następny weekend (25-28 sierpnia) nad polskim morzem odbędą się zawody Ford Kite Cup - okazja do zrobienia zdjęć na konkurs zorganizowany przez Sony, w którym nagrodą główną jest lustrzanka A100. Więcej informacji w dziale konkursy.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Ilya Shtutsa: „Dobra fotografia jest darem“
5 Lis 2018
O swoich początkach, darze jakim jest fotografia czy wpływie prac Arnolda Mindella opowiada nam Ilya Shtutsa - rosyjski entuzjasta street’a, który opisuje fotografię jako grę o nieprzewidywalnym wyniku.
2
Najnowsza sesja Vanity Fair należała do Polaków
2 Lis 2018
Suspiria, włoski horror z lat siedemdziesiątych, doczekał się odświeżenia i właśnie wchodzi na ekrany polskich kin. W obsadzie znalazły się takie gwiazdy jak Tilda Swinton i Dakota Johnson, ale zagrała w nim również Polka - Małgosia Bela. Postprodukcję obszernej sesji obsady filmu dla włoskiego Vanity Fair wykonało studio House OF Retouching.
0
Oded Wagenstein: „Nie możesz po prostu pojawić się u kogoś w drzwiach i poprosić o zdjęcie”
1 Lis 2018
W syberyjskiej wiosce Yar-Sale mieszka grupa starszych kobiet. Większość dni spędzają w odosobnieniu, odizolowane od świata, który kochały. Podczas gdy mężczyźni zwykle zachęcani są do pozostania w migrującej społeczności i utrzymania ról społecznych, kobiety muszą same radzić sobie ze starością. Fotograf Oded Wagenstein przybliża ich historię w projekcie “Forgotten Like Last Year’s Snow”.
0
Siena International Photo Awards 2018 to piękno świata pod różną postacią
30 Paź 2018
Za nami już czwarta edycja prestiżowego konkursu Siena International Photo Awards. W tym roku zwycięzcą został K M Asad - freelancer współpracujący między innymi z Getty Images. Jednak wśród laureatów nie zabrakło też Polaków. III miejsce w kategorii „The beauty of the nature“ zajął Mariusz Potocki, a Bartłomiej Jurecki otrzymał wyróżnienie w sekcji „Journeys & Adventures“.
0