Sony Windsurfing Trophy w Chałupach

W najbliższy weekend w Chałupach na Półwyspie Helskim odbędzie się pierwsza edycja imprezy Sony Windsurfing Trophy, podczas której prezentowane będą aparaty cyfrowe z linii Cyber-shot i inne produkty Sony. Cała impreza, w tym regaty windsurfingowe, ma charakter otwarty.
Półwysep Helski stał się tego lata bardzo popularny wśród koncernów fotograficznych. W czerwcu pisaliśmy o uruchomieniu Fujifilm Surf Spot w Jastarni, w lipcu o polskiej premierze New Vision Samsunga w Chałupach a także o imprezach Sony w ramach regat Ford Kite Cup. Także w najbliższy weekend nie zabraknie fotograficznych i sportowych atrakcji dla wypoczywających na półwyspie windsurferów i turystów.Jak piszą organizatorzy, celem imprezy jest prezentacja linii aparatów Cyber Shot a także przekazania idei korzystania z kamer DVD Sony i pokaz formatu high definition. Nie zabraknie także wrażeń audio dzięki Demo Car Sony Xplod VW Multivan oraz atrakcji dla dzieci (Dmuchany Plac Zabaw - Handycam). Głównym punktem programu będą jednak zawody windsurfingowe Sony Windsurfing Trophy, rozegrane w czterech kategoriach: kobiety, mężczyźni, najstarszy uczestnik, najmłodszy uczestnik.Zwycięscy zostaną nagrodzeni sprzętem Sony. Na sobotni wieczór dla wszystkich uczestników zawodów przewidziano SunSet Sony Party. Dodatkową atrakcją imprezy będzie gość specjalny, Zosia Klepacka (na plakacie ), jedna z najlepszych na świecie windsurferek w klasie olimpijskiej, nadzieja Polskiego Żeglarstwa na medal Pekin 2008.

Przypominamy także, że w następny weekend (25-28 sierpnia) nad polskim morzem odbędą się zawody Ford Kite Cup - okazja do zrobienia zdjęć na konkurs zorganizowany przez Sony, w którym nagrodą główną jest lustrzanka A100. Więcej informacji w dziale konkursy.
Komentarze
Polecane artykuły
„To forma medytacji“ - o miłości do latania i fotografii opowiada Filip Wolak
21 Lut 2019
Filip Wolak łączy doświadczenia fotografa i pilota, tworząc wyjątkowe zdjęcia świata widzianego z góry. „Lubię niebanalność, prostotę, czystość formy, równowagę, czasem symetrię (lub jej kompletny brak)“ - zaznacza fotograf.
0
World Press Photo 2019 - poznaliśmy najlepsze zdjęcia prasowe minionego roku
20 Lut 2019
Gratka dla wszystkich miłośników fotografii reportażowej najwyższych lotów. World Press Photo Foundation właśnie zaprezentowało zdjęcia nominowane do najważniejszej nagrody przyznawanej fotografom prasowym.
1
Smartfonem też zrobisz świetne zdjęcie. Ponad 40 prac Polaków wyróżnionych w konkursie Mobile Photography Awards 2018
11 Lut 2019
Poznaliśmy wyniki ostatniej edycji największego konkursu fotografii mobilnej. Wśród wyróżnionych znalazło się wyjątkowo dużo Polaków. Mamy też 1 miejsce w kategorii Architektura
0
Mohammad Baghal Asghari: “Ludzie myślą, że fotografia to prosta, bezwartościowa sztuka”
8 Lut 2019
W fotografii najważniejszą rzeczą jest dla mnie odnajdywanie na co dzień ukrytych dla mnie rzeczy: zaznajamianie się z różnymi religiami, poznawanie historii ludzi. Często tych bardzo prostych, którzy są bohaterami naszego codziennego życia - opowiada nam irański fotograf Mohammad Baghal Asghari, autor projektu "Forgotten Dried Land"
0