PROFI POST PHOTO - warsztaty postprodukcji z najlepszymi

PROFI POST PHOTO - warsztaty postprodukcji z najlepszymi
Na początku grudnia tego roku w krakowskim studio House of Retouching odbędą się warsztaty postprodukcji fotograficznej. Uczestnicy będą mogli skorzystać z wiedzy cenionych na świecie specjalistów obróbki zdjęć - Krzysztofa Gadomskiego i Tomasza Kozakiewicza. House of Retouching jest odpowiedzialne za finalny wygląd zdjęć brytyjskiej rodziny królewskiej, sesji gwiazd i najważniejszych modowych kolekcji.
PROFI POST PHOTO to cykl warsztatów postprodukcji fotograficznej prowadzonych przez Krzysztofa Gadomskiego i Tomasza Kozakiewicza, którzy podzielą się własnym doświadczeniem z obróbki najbardziej zaawansowanych i prestiżowych zleceń. Szkolenia odbywają się w kameralnej atmosferze studia, które pozwala na komfortową pracę sześciu uczestników warsztatów przy wsparciu dwóch prowadzących je osób. Bezpośrednia praca z prowadzącymi pozwoli na dokładne omówienie poszczególnych tematów oraz dostosowywanie zagadnień do poziomu umiejętności, zainteresowań oraz realnych potrzeb uczestników.
Zobacz wszystkie zdjęcia (6)
Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję poznać metodologię, sekrety i “know-how” House of Retouching korzystając ze skalibrowanych stacji graficznych Mac Os X, monitorów Eizo, tabletów Wacom. Do pracy wykorzystywane będą profesjonalne zdjęcia, którymi dysponuje studio.

Tematy i terminy warsztatów

  • CaptureOne 8 - potężne i wszechstronne narzędzie “od a do z” (02.12.2015 rok)
  • Pełen proces postprodukcji fotograficznej (03.12.2015 rok)
  • Montaże - komponowanie wielu zdjęć w jeden obraz (04.12.2015 rok)

Warsztaty PROFI POST PHOTO odbędą się w Krakowie (ulica Grabowskiego 8/6). Liczba miejsc jest ograniczona. Więcej informacji możecie znaleźć na Facebookowym profilu HouseOfRetouching.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Polacy wśród finalistów Urban Photo Awards 2018. Zobaczcie nagrodzone zdjęcia
20 Wrz 2018
Międzynarodowy konkurs fotografii miejskiej Urban 2018 wchodzi w fazę finałową. Poznaliśmy nagrodzone cykle i nazwiska finalistów sekcji pojedynczej. Wśród nich znalazło się aż 5 Polaków.
0
Leica Oskar Barnack Award 2018 - oto zwycięskie prace
18 Wrz 2018
Poznaliśmy wyniki jednego z najbardziej prestiżowych konkursów poświęconych fotografii dokumentalnej. Tegoroczną nagrodę główną Leica Oskar Barnack Award otrzymał belgijski fotograf Max Pinckers. Natomiast wyróżnienie dla wschodzącego talentu powędrowało w ręce pochodzącej z Rosji Mary Gelman. Niestety w tym roku na podium zabrakło Polaków.
1
Fotografia przyrodnicza na luzie. Oto najlepsze zdjęcia z konkursu Comedy Wildlife Photography Awards 2018
17 Wrz 2018
Naturze nie brakuje poczucia humoru! Jeśli nie wierzycie, zobaczcie zdjęcia finalistów konkursu Comedy Wildlife Photography Awards, który od 4 lat nagradza najzabawniejsze zdjęcia przyrodnicze.
1
Eduardo Asenjo Matus: “Na zdjęciach staram się pokazać swoją rzeczywistość”
12 Wrz 2018
Przed wejściem do świata fotografii Chilijczyk Eduardo Asenjo Matus zajmował się malarstwem, ale wkrótce w jego domu zaczęło brakować już ścian do powieszenia obrazów. Dziś jako fotograf mierzy się ze swoją chorobą, starając się opowiedzieć o niej za pomocą zdjęć.
0