PROFI POST PHOTO - warsztaty postprodukcji z najlepszymi

PROFI POST PHOTO - warsztaty postprodukcji z najlepszymi
Na początku grudnia tego roku w krakowskim studio House of Retouching odbędą się warsztaty postprodukcji fotograficznej. Uczestnicy będą mogli skorzystać z wiedzy cenionych na świecie specjalistów obróbki zdjęć - Krzysztofa Gadomskiego i Tomasza Kozakiewicza. House of Retouching jest odpowiedzialne za finalny wygląd zdjęć brytyjskiej rodziny królewskiej, sesji gwiazd i najważniejszych modowych kolekcji.
PROFI POST PHOTO to cykl warsztatów postprodukcji fotograficznej prowadzonych przez Krzysztofa Gadomskiego i Tomasza Kozakiewicza, którzy podzielą się własnym doświadczeniem z obróbki najbardziej zaawansowanych i prestiżowych zleceń. Szkolenia odbywają się w kameralnej atmosferze studia, które pozwala na komfortową pracę sześciu uczestników warsztatów przy wsparciu dwóch prowadzących je osób. Bezpośrednia praca z prowadzącymi pozwoli na dokładne omówienie poszczególnych tematów oraz dostosowywanie zagadnień do poziomu umiejętności, zainteresowań oraz realnych potrzeb uczestników.
Zobacz wszystkie zdjęcia (6)
Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję poznać metodologię, sekrety i “know-how” House of Retouching korzystając ze skalibrowanych stacji graficznych Mac Os X, monitorów Eizo, tabletów Wacom. Do pracy wykorzystywane będą profesjonalne zdjęcia, którymi dysponuje studio.

Tematy i terminy warsztatów

  • CaptureOne 8 - potężne i wszechstronne narzędzie “od a do z” (02.12.2015 rok)
  • Pełen proces postprodukcji fotograficznej (03.12.2015 rok)
  • Montaże - komponowanie wielu zdjęć w jeden obraz (04.12.2015 rok)

Warsztaty PROFI POST PHOTO odbędą się w Krakowie (ulica Grabowskiego 8/6). Liczba miejsc jest ograniczona. Więcej informacji możecie znaleźć na Facebookowym profilu HouseOfRetouching.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Margaret Mitchell: „Fotografia może umożliwić opowiadanie historii, które normalnie są ukryte"
16 Lip 2018
Ponad dwadzieścia lat od sfotografowania dzieci swojej siostry, Margaret Mitchell ponownie odwiedza rodzinę z aparatem. Zadaje pytania o wpływ środowiska, w jakim przyszło nam dorastać, na nasze dalsze życie. Szkocka fotografka, działającą głównie w rejonach fotografii dokumentalnej i portretowej, jest laureatką wielu krajowych i międzynarodowych nagród, w tym Sony World Photography Awards.
0
“Zacząłem fotografować, bo bałem się zapomnieć”. Projekt Johna-Davida Richardsona to uniwersalna opowieść o dorastaniu
3 Lip 2018
- Pamiętam dzień, w którym skończyłem trzynaście lat. Obudziłem się tego ranka, spodziewając się, że w jakiś sposób zmieniłem się w mężczyznę tej nocy - mówi nam amerykański fotograf, który od dwóch lat realizuje projekt o dorastaniu chłopców z pobliskiego skateparku.
0
Majestat oceanu, zdjęcia z powietrza i nieziemskie scenerie - wyniki National Geographic Travel Photographer of the Year 2018
29 Cze 2018
Jury jednego z największych konkursów fotografii podróżniczej zaprezentowało jego tegorocznych laureatów. Zobaczcie galerię zwycięskich prac z ostatniej odsłony National Geographic Travel Photographer of the Year.
0
„Stambuł Story” z Panasonic Lumix G9
26 Cze 2018
Jak nowy superszybki korpus Panasonic sprawdza się w fotografii ulicznej? Zapytaliśmy o to reportażystę National Geographic Mikołaja Nowackiego.
3