PROFI POST PHOTO - warsztaty postprodukcji z najlepszymi

PROFI POST PHOTO - warsztaty postprodukcji z najlepszymi
Na początku grudnia tego roku w krakowskim studio House of Retouching odbędą się warsztaty postprodukcji fotograficznej. Uczestnicy będą mogli skorzystać z wiedzy cenionych na świecie specjalistów obróbki zdjęć - Krzysztofa Gadomskiego i Tomasza Kozakiewicza. House of Retouching jest odpowiedzialne za finalny wygląd zdjęć brytyjskiej rodziny królewskiej, sesji gwiazd i najważniejszych modowych kolekcji.
PROFI POST PHOTO to cykl warsztatów postprodukcji fotograficznej prowadzonych przez Krzysztofa Gadomskiego i Tomasza Kozakiewicza, którzy podzielą się własnym doświadczeniem z obróbki najbardziej zaawansowanych i prestiżowych zleceń. Szkolenia odbywają się w kameralnej atmosferze studia, które pozwala na komfortową pracę sześciu uczestników warsztatów przy wsparciu dwóch prowadzących je osób. Bezpośrednia praca z prowadzącymi pozwoli na dokładne omówienie poszczególnych tematów oraz dostosowywanie zagadnień do poziomu umiejętności, zainteresowań oraz realnych potrzeb uczestników.
Zobacz wszystkie zdjęcia (6)
Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję poznać metodologię, sekrety i “know-how” House of Retouching korzystając ze skalibrowanych stacji graficznych Mac Os X, monitorów Eizo, tabletów Wacom. Do pracy wykorzystywane będą profesjonalne zdjęcia, którymi dysponuje studio.

Tematy i terminy warsztatów

  • CaptureOne 8 - potężne i wszechstronne narzędzie “od a do z” (02.12.2015 rok)
  • Pełen proces postprodukcji fotograficznej (03.12.2015 rok)
  • Montaże - komponowanie wielu zdjęć w jeden obraz (04.12.2015 rok)

Warsztaty PROFI POST PHOTO odbędą się w Krakowie (ulica Grabowskiego 8/6). Liczba miejsc jest ograniczona. Więcej informacji możecie znaleźć na Facebookowym profilu HouseOfRetouching.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Polecane artykuły
Oscary już w niedzielę. Oto przypomnienie wszystkich filmów, które zdobyły nagrodę za najlepsze zdjęcia
22 Lut 2019
Ponoć jednym z lepszych sposobów na rozwinięcie fotograficznego oka jest studiowanie obrazów i filmów. A jak już oglądać, to te najlepsze. Oto szybki przekrój przez największe osiągnięcia kinematografii.
0
„To forma medytacji“ - o miłości do latania i fotografii opowiada Filip Wolak
21 Lut 2019
Filip Wolak łączy doświadczenia fotografa i pilota, tworząc wyjątkowe zdjęcia świata widzianego z góry. „Lubię niebanalność, prostotę, czystość formy, równowagę, czasem symetrię (lub jej kompletny brak)“ - zaznacza fotograf.
0
World Press Photo 2019 - poznaliśmy najlepsze zdjęcia prasowe minionego roku
20 Lut 2019
Gratka dla wszystkich miłośników fotografii reportażowej najwyższych lotów. World Press Photo Foundation właśnie zaprezentowało zdjęcia nominowane do najważniejszej nagrody przyznawanej fotografom prasowym.
1
Smartfonem też zrobisz świetne zdjęcie. Ponad 40 prac Polaków wyróżnionych w konkursie Mobile Photography Awards 2018
11 Lut 2019
Poznaliśmy wyniki ostatniej edycji największego konkursu fotografii mobilnej. Wśród wyróżnionych znalazło się wyjątkowo dużo Polaków. Mamy też 1 miejsce w kategorii Architektura
0