PROFI POST PHOTO - warsztaty postprodukcji z najlepszymi

PROFI POST PHOTO - warsztaty postprodukcji z najlepszymi
Na początku grudnia tego roku w krakowskim studio House of Retouching odbędą się warsztaty postprodukcji fotograficznej. Uczestnicy będą mogli skorzystać z wiedzy cenionych na świecie specjalistów obróbki zdjęć - Krzysztofa Gadomskiego i Tomasza Kozakiewicza. House of Retouching jest odpowiedzialne za finalny wygląd zdjęć brytyjskiej rodziny królewskiej, sesji gwiazd i najważniejszych modowych kolekcji.
PROFI POST PHOTO to cykl warsztatów postprodukcji fotograficznej prowadzonych przez Krzysztofa Gadomskiego i Tomasza Kozakiewicza, którzy podzielą się własnym doświadczeniem z obróbki najbardziej zaawansowanych i prestiżowych zleceń. Szkolenia odbywają się w kameralnej atmosferze studia, które pozwala na komfortową pracę sześciu uczestników warsztatów przy wsparciu dwóch prowadzących je osób. Bezpośrednia praca z prowadzącymi pozwoli na dokładne omówienie poszczególnych tematów oraz dostosowywanie zagadnień do poziomu umiejętności, zainteresowań oraz realnych potrzeb uczestników.
Zobacz wszystkie zdjęcia (6)
Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję poznać metodologię, sekrety i “know-how” House of Retouching korzystając ze skalibrowanych stacji graficznych Mac Os X, monitorów Eizo, tabletów Wacom. Do pracy wykorzystywane będą profesjonalne zdjęcia, którymi dysponuje studio.

Tematy i terminy warsztatów

  • CaptureOne 8 - potężne i wszechstronne narzędzie “od a do z” (02.12.2015 rok)
  • Pełen proces postprodukcji fotograficznej (03.12.2015 rok)
  • Montaże - komponowanie wielu zdjęć w jeden obraz (04.12.2015 rok)

Warsztaty PROFI POST PHOTO odbędą się w Krakowie (ulica Grabowskiego 8/6). Liczba miejsc jest ograniczona. Więcej informacji możecie znaleźć na Facebookowym profilu HouseOfRetouching.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Ilya Shtutsa: „Dobra fotografia jest darem“
5 Lis 2018
O swoich początkach, darze jakim jest fotografia czy wpływie prac Arnolda Mindella opowiada nam Ilya Shtutsa - rosyjski entuzjasta street’a, który opisuje fotografię jako grę o nieprzewidywalnym wyniku.
1
Najnowsza sesja Vanity Fair należała do Polaków
2 Lis 2018
Suspiria, włoski horror z lat siedemdziesiątych, doczekał się odświeżenia i właśnie wchodzi na ekrany polskich kin. W obsadzie znalazły się takie gwiazdy jak Tilda Swinton i Dakota Johnson, ale zagrała w nim również Polka - Małgosia Bela. Postprodukcję obszernej sesji obsady filmu dla włoskiego Vanity Fair wykonało studio House OF Retouching.
0
Oded Wagenstein: „Nie możesz po prostu pojawić się u kogoś w drzwiach i poprosić o zdjęcie”
1 Lis 2018
W syberyjskiej wiosce Yar-Sale mieszka grupa starszych kobiet. Większość dni spędzają w odosobnieniu, odizolowane od świata, który kochały. Podczas gdy mężczyźni zwykle zachęcani są do pozostania w migrującej społeczności i utrzymania ról społecznych, kobiety muszą same radzić sobie ze starością. Fotograf Oded Wagenstein przybliża ich historię w projekcie “Forgotten Like Last Year’s Snow”.
0
Siena International Photo Awards 2018 to piękno świata pod różną postacią
30 Paź 2018
Za nami już czwarta edycja prestiżowego konkursu Siena International Photo Awards. W tym roku zwycięzcą został K M Asad - freelancer współpracujący między innymi z Getty Images. Jednak wśród laureatów nie zabrakło też Polaków. III miejsce w kategorii „The beauty of the nature“ zajął Mariusz Potocki, a Bartłomiej Jurecki otrzymał wyróżnienie w sekcji „Journeys & Adventures“.
0