"Z zoomem blisko natury" - warsztaty fotografii krajobrazowej z Fujifilm

"Z zoomem blisko natury" - warsztaty fotografii krajobrazowej z Fujifilm
Firma Fujifilm zaprasza na cykl warsztatów fotografii krajobrazowej "Z zoomem blisko natury". Spotkania odbędą się na Zamku w Malborku, Roztoczańskim Parku Narodowym oraz na Zamku Czocha. Zajęcia będą okazją do sprawdzenia w praktyce superozooma Fujifilm S1.

Firma Fujifilm zaprasza na cykl warsztatów fotografii krajobrazowej "Z zoomem blisko natury". Spotkania odbędą się
  • 9 i 10 sierpnia – Zamek w Malborku
  • 13 i 14 września – Roztoczański Park Narodowy
  • 20 i 21 września – Zamek Czocha
W pierwszej części warsztatów odbędzie się wykład. Uczestnicy dowiedzą się, jak odpowiednio kadrować i dobierać parametry ekspozycji, w jaki sposób kreatywnie wykorzystać aparat do fotografii krajobrazowej, ale też portretowej i fotografii makro. Poruszone zostaną zagadnienia przysłony, migawki, głębi ostrości. W drugiej części spotkań odbędzie się plener fotograficzny. Będzie to okazja do sprawdzenia w praktyce superozooma Fujifilm S1. Każdemu uczestnikowi organizatorzy zapewnią aparat Fujifilm S1 do testu.

Warsztaty przeprowadzi fotograf i reporter Jarosław Deluga. W latach 2004-2006 był osobistym fotografem premierów Marka Belki oraz Kazimierza Marcinkiewicza. W czasie pobytu w Stanach Zjednoczonych pracował jako dziennikarz prasowy i fotoreporter. W Nowym Jorku prowadził salon fotograficzny, dzięki czemu doskonale wie, jak dobierać sprzęt. Jest miłośnikiem fotografii przyrody.

Uczestnikami warsztatów mogą być początkujący fotografowie, jak i osoby, które chcą szlifować wcześniej zdobyte umiejętności pod okiem profesjonalisty. Ze względu na małe grupy warsztatowe (podczas jednego spotkania będzie maksymalnie 10 osób), każdy uczestnik zostanie potraktowany indywidualnie.

Rejestracja: Na plenery zależy się zapisać, przesyłając podstawowe dane oraz dwa zdjęcia, na podstawie których jury Fujifilm wybierze uczestników. Formularz zgłoszeniowy oraz szczegóły dotyczące warsztatowi aparatu Fujifilm S1 znajdują się na stronie zzoomem.fujifilm.pl.

Partnerem warsztatów jest sieć salonów fotograficznych AB FOTO. Na uczestników plenerów czeka oferta specjalna do zrealizowania w salonach AB FOTO na terenie całego kraju.
Komentarze
Polecane artykuły
e-oko.pl - sklep fotograficzny na „najwyższym poziomie”
24 Cze 2019
O marzeniu, które przerodziło się w rzeczywistość, potrzebie ciągłego doskonalenia, zmieniającym się rynku fotograficznym i o tym dlaczego warto skupić się na człowieku, a nie samych liczbach - rozmawialiśmy z Cezarym Janickim, współwłaścicielem e-oko.pl.
0
StreetFoto San Francisco 2019 - galeria laureatów to fotografia uliczna w najczystszej postaci
24 Cze 2019
Za nami czwarta edycja StreetFoto San Francisco International Street Photography Awards - niezwykle prestiżowego konkursu skupionego wokół fotografii ulicznej. W gronie finalistów znaleźli się Polacy.
1
Dale Sharpe, słynny łowca burz, fotograf krajobrazu i ambasador Nikona nie żyje
24 Cze 2019
W wieku zaledwie 36 lat zginął w tragicznym wypadku Dale Sharpe. Australijski fotograf krajobrazu i ambasador Nikona znany był głównie ze swoich majestatycznych zdjęć burz.
0
„Wciskając spust migawki, musisz wiedzieć czego szukasz” - rozmowa z Tomaszem Lazarem
19 Cze 2019
O najnowszych projektach, przejściu z ulicy do studia, pracy z aparatem średnioformatowym i tym co robić, by uniknąć nieprzyjemnych sytuacji w fotografii ulicznej rozmawiamy z Tomaszem Lazarem.
0