"Z zoomem blisko natury" - warsztaty fotografii krajobrazowej z Fujifilm

"Z zoomem blisko natury" - warsztaty fotografii krajobrazowej z Fujifilm
Firma Fujifilm zaprasza na cykl warsztatów fotografii krajobrazowej "Z zoomem blisko natury". Spotkania odbędą się na Zamku w Malborku, Roztoczańskim Parku Narodowym oraz na Zamku Czocha. Zajęcia będą okazją do sprawdzenia w praktyce superozooma Fujifilm S1.

Firma Fujifilm zaprasza na cykl warsztatów fotografii krajobrazowej "Z zoomem blisko natury". Spotkania odbędą się
  • 9 i 10 sierpnia – Zamek w Malborku
  • 13 i 14 września – Roztoczański Park Narodowy
  • 20 i 21 września – Zamek Czocha
W pierwszej części warsztatów odbędzie się wykład. Uczestnicy dowiedzą się, jak odpowiednio kadrować i dobierać parametry ekspozycji, w jaki sposób kreatywnie wykorzystać aparat do fotografii krajobrazowej, ale też portretowej i fotografii makro. Poruszone zostaną zagadnienia przysłony, migawki, głębi ostrości. W drugiej części spotkań odbędzie się plener fotograficzny. Będzie to okazja do sprawdzenia w praktyce superozooma Fujifilm S1. Każdemu uczestnikowi organizatorzy zapewnią aparat Fujifilm S1 do testu.

Warsztaty przeprowadzi fotograf i reporter Jarosław Deluga. W latach 2004-2006 był osobistym fotografem premierów Marka Belki oraz Kazimierza Marcinkiewicza. W czasie pobytu w Stanach Zjednoczonych pracował jako dziennikarz prasowy i fotoreporter. W Nowym Jorku prowadził salon fotograficzny, dzięki czemu doskonale wie, jak dobierać sprzęt. Jest miłośnikiem fotografii przyrody.

Uczestnikami warsztatów mogą być początkujący fotografowie, jak i osoby, które chcą szlifować wcześniej zdobyte umiejętności pod okiem profesjonalisty. Ze względu na małe grupy warsztatowe (podczas jednego spotkania będzie maksymalnie 10 osób), każdy uczestnik zostanie potraktowany indywidualnie.

Rejestracja: Na plenery zależy się zapisać, przesyłając podstawowe dane oraz dwa zdjęcia, na podstawie których jury Fujifilm wybierze uczestników. Formularz zgłoszeniowy oraz szczegóły dotyczące warsztatowi aparatu Fujifilm S1 znajdują się na stronie zzoomem.fujifilm.pl.

Partnerem warsztatów jest sieć salonów fotograficznych AB FOTO. Na uczestników plenerów czeka oferta specjalna do zrealizowania w salonach AB FOTO na terenie całego kraju.
Komentarze
Polecane artykuły
Konsumpcja, jako narzędzie kontroli społecznej na zdjęciach Clemensa Aschera
17 Sty 2019
"Modernist Lunchbreak” jest realizacją mojego większego pragnienia stworzenia równoległego świata. Podobnego do naszego, ale bardziej stylizowanego; świata, w którym uwypuklam pewne zjawiska - mówi nam o swoim projekcie austriacki fotograf.
0
Zobacz 25 zdjęć, które walczą o Nagrodę Publiczności konkursu Wildlife Photographer of the Year 2018
16 Sty 2019
Miłośnicy fotografii przyrodniczej z całego świata mogą już oddawać głosy na swoją ulubioną fotografię konkursu Wildlife Photographer of the Year 2018.
2
Oto dlaczego warto zaufać zawodowcom. Wyniki The Best Wedding Photos Of 2018: Fearless Awards
14 Sty 2019
Poznaliśmy wyniki The Best Wedding Photos Of 2018: Fearless Awards. Wyselekcjonowana galeria 50 zdjęć prezentuje to, co najlepsze w fotografii ślubnej: uchwycone emocje i wyczucie momentu. „Twoje zdjęcia powinny być równie nieustraszone jak Twoja miłość“ - zaznaczają organizatorzy Fearless Awards.
0
Opowiedzieć muzykę zdjęciami - rozmowa z Witkiem Orskim
9 Sty 2019
Dzięki technologicznemu partnerstwu BMW i Canon, powstały niezwykłe wizualizacje, ściśle współgrające z muzyką symfoniczną i prezentowane w najlepszych przestrzeniach koncertowych w Polsce. O genezę tego mariażu pytamy ich autora, Witka Orskiego.
0
zamknij X
Plebiscyt 2018
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2018
Głosuj!