"Z zoomem blisko natury" - warsztaty fotografii krajobrazowej z Fujifilm

"Z zoomem blisko natury" - warsztaty fotografii krajobrazowej z Fujifilm
Firma Fujifilm zaprasza na cykl warsztatów fotografii krajobrazowej "Z zoomem blisko natury". Spotkania odbędą się na Zamku w Malborku, Roztoczańskim Parku Narodowym oraz na Zamku Czocha. Zajęcia będą okazją do sprawdzenia w praktyce superozooma Fujifilm S1.

Firma Fujifilm zaprasza na cykl warsztatów fotografii krajobrazowej "Z zoomem blisko natury". Spotkania odbędą się
  • 9 i 10 sierpnia – Zamek w Malborku
  • 13 i 14 września – Roztoczański Park Narodowy
  • 20 i 21 września – Zamek Czocha
W pierwszej części warsztatów odbędzie się wykład. Uczestnicy dowiedzą się, jak odpowiednio kadrować i dobierać parametry ekspozycji, w jaki sposób kreatywnie wykorzystać aparat do fotografii krajobrazowej, ale też portretowej i fotografii makro. Poruszone zostaną zagadnienia przysłony, migawki, głębi ostrości. W drugiej części spotkań odbędzie się plener fotograficzny. Będzie to okazja do sprawdzenia w praktyce superozooma Fujifilm S1. Każdemu uczestnikowi organizatorzy zapewnią aparat Fujifilm S1 do testu.

Warsztaty przeprowadzi fotograf i reporter Jarosław Deluga. W latach 2004-2006 był osobistym fotografem premierów Marka Belki oraz Kazimierza Marcinkiewicza. W czasie pobytu w Stanach Zjednoczonych pracował jako dziennikarz prasowy i fotoreporter. W Nowym Jorku prowadził salon fotograficzny, dzięki czemu doskonale wie, jak dobierać sprzęt. Jest miłośnikiem fotografii przyrody.

Uczestnikami warsztatów mogą być początkujący fotografowie, jak i osoby, które chcą szlifować wcześniej zdobyte umiejętności pod okiem profesjonalisty. Ze względu na małe grupy warsztatowe (podczas jednego spotkania będzie maksymalnie 10 osób), każdy uczestnik zostanie potraktowany indywidualnie.

Rejestracja: Na plenery zależy się zapisać, przesyłając podstawowe dane oraz dwa zdjęcia, na podstawie których jury Fujifilm wybierze uczestników. Formularz zgłoszeniowy oraz szczegóły dotyczące warsztatowi aparatu Fujifilm S1 znajdują się na stronie zzoomem.fujifilm.pl.

Partnerem warsztatów jest sieć salonów fotograficznych AB FOTO. Na uczestników plenerów czeka oferta specjalna do zrealizowania w salonach AB FOTO na terenie całego kraju.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Stanley Kubrick był także świetnym fotografem. Zobaczcie mniej znane oblicze kultowego reżysera
20 Sie 2018
“Mechaniczna Pomarańcza”, “2001: Odyseja kosmiczna”, “Oczy szeroko zamknięte” czy “Full Metal Jacket” to filmowe klasyki, znane niemal wszystkim. Znacznie mniej osób wie, że Stanley Kubrick swoją karierę zaczynał jako fotograf.
0
George Eastman Museum udostępnia serię filmów poświęconych największym przełomom w fotografii. Pozycja obowiązkowa!
14 Sie 2018
Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się jak długą drogę fotografia przeszła od czasów camery obscury aż do dzisiaj, zobaczcie dokumentalną serię stworzoną przez Goerge Eastman Museum. To fantastyczna podróż przez najważniejsze techniki i odkrycia, które zrewolucjonizowały to medium.
0
Tadeusz Rolke: „Sztuka nie polega na pokazywaniu piękna”
13 Sie 2018
Od czwartku, w warszawskiej galerii Le Guern można oglądać najnowszy projekt Tadeusza Rolke, jednego z mistrzów polskiej fotografii. W dniu wernisażu rozmawialiśmy z autorem o powstawaniu najnowszej serii.
0
Karen Miranda Rivadeneira odtwarza swoje dzieciństwo. "Pomysł ten zrodził się z rozmyślań o pamięci i jej niedoskonałości”
7 Sie 2018
“Uświadomiłam sobie, że brakuje mi wiedzy o mnie samej. Rozmyślając o pamięci i jej wadliwości, postanowiłam odkopać osobiste mity i rodzinne historie” - opowiada nam o swoim projekcie amerykańska fotograf.
0