Dodatkowy termin rekrutacji w WSFoto

Warszawska Szkoła Fotografii zaprasza na ostatni w tym roku termin egzaminów wstępnych na 2 i 3-letnie zaoczne studium fotografii artystycznej i zawodowej, roczne wieczorowe i dzienne studium fotografii artystycznej i zawodowej. Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się w sobotę, 8 października w siedzibie szkoły, przy ul. Łazienkowskiej 14.

Październik to ostatni dzwonek dla wszystkich tych, którzy zainteresowani są studiowaniem fotografii w WSFoto. Każdy miłośnik tej dziedziny sztuki może rozpocząć edukację w trybie uzależnionym od jego umiejętności i potrzeb. Szkoła proponuje studia zaoczne (dwu i trzy letnie), dzienne i wieczorowe (roczne).

W założonej w 2003 r. przez dr hab. Mariana Schmidta szkole, kształci się obecnie łącznie ponad 300 uczniów na różnych kierunkach, a już ponad 1000 wzięło udział w tematycznych kursach i warsztatach.

Zainteresowani studiami w Warszawskiej Szkole Fotografii, na egzaminie wstępnym powinni zaprezentować od 10 do 30 zdjęć w dowolnym formacie i technice. Prezentacje prac poprzedzi rozmowa na tematy związane z fotografią oraz zainteresowaniami kandydata. Przystąpienie do egzaminu wymaga wypełnienia formularza zgłoszeniowego na stronie szkoły.

Ostatnie w tym roku akademickim egzaminy odbędą się w sobotę, 8 października w Warszawskiej Szkole Fotografii (ul. Łazienkowska 14).

Szczegółowe informacje na: www.wsfoto.art.pl.
Komentarze
Polecane artykuły
“Nie chcę produkować obrazów, które dostaną dużo lajków na Instagramie” - Rozmowa z Rafałem Milachem
15 Mar 2019
O nowych projektach i wielopłaszczyznowych narracjach, w których mierzy się z problemami współczesnego świata, z pierwszym Polakiem zaproszonym do Magnum Photos rozmawia Marcin Grabowiecki.
3
Czym żyje współczesna fotografia artystyczna? Zobaczcie prace finalistów Grand Prix Fotofestiwal 2019
8 Mar 2019
Organizowany już od 10 lat główny konkurs Fotofestiwalu to okazja dla fotografów z całego na zaprezentowanie osobistych, unikalnych projektów. Nic dziwnego, że z roku na rok cieszy się rosnącą popularnością. Zobaczcie projekty tegorocznych finalistów.
0
Poczuj moc głębin na zdjęciach laureatów Underwater Photographer of the Year 2019
7 Mar 2019
Tajemniczość i piękno, ale również moc, siła i żywioł - tak w kilku słowach można opisać zwycięskie fotografie nagrodzone w tegorocznej odsłonie Underwater Photographer of the Year.
0
“Mimo trudności, jestem osobą pogodną” - życie osoby niewidomej w obiektywie Magdaleny Greli
6 Mar 2019
Pani Teresa, osoba niewidoma i niesprawna ruchowo, mimo przeciwności losu pozostaje entuzjastycznie nastawiona do życia i stara się normalnie funkcjonować w przestrzeni rodzimego Tarnobrzegu. Jej codzienne zmagania dokumentuje Magdalena Grela.
0