Dodatkowy termin rekrutacji w WSFoto

Warszawska Szkoła Fotografii zaprasza na ostatni w tym roku termin egzaminów wstępnych na 2 i 3-letnie zaoczne studium fotografii artystycznej i zawodowej, roczne wieczorowe i dzienne studium fotografii artystycznej i zawodowej. Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się w sobotę, 8 października w siedzibie szkoły, przy ul. Łazienkowskiej 14.

Październik to ostatni dzwonek dla wszystkich tych, którzy zainteresowani są studiowaniem fotografii w WSFoto. Każdy miłośnik tej dziedziny sztuki może rozpocząć edukację w trybie uzależnionym od jego umiejętności i potrzeb. Szkoła proponuje studia zaoczne (dwu i trzy letnie), dzienne i wieczorowe (roczne).

W założonej w 2003 r. przez dr hab. Mariana Schmidta szkole, kształci się obecnie łącznie ponad 300 uczniów na różnych kierunkach, a już ponad 1000 wzięło udział w tematycznych kursach i warsztatach.

Zainteresowani studiami w Warszawskiej Szkole Fotografii, na egzaminie wstępnym powinni zaprezentować od 10 do 30 zdjęć w dowolnym formacie i technice. Prezentacje prac poprzedzi rozmowa na tematy związane z fotografią oraz zainteresowaniami kandydata. Przystąpienie do egzaminu wymaga wypełnienia formularza zgłoszeniowego na stronie szkoły.

Ostatnie w tym roku akademickim egzaminy odbędą się w sobotę, 8 października w Warszawskiej Szkole Fotografii (ul. Łazienkowska 14).

Szczegółowe informacje na: www.wsfoto.art.pl.
Komentarze
Polecane artykuły
Konsumpcja, jako narzędzie kontroli społecznej na zdjęciach Clemensa Aschera
17 Sty 2019
"Modernist Lunchbreak” jest realizacją mojego większego pragnienia stworzenia równoległego świata. Podobnego do naszego, ale bardziej stylizowanego; świata, w którym uwypuklam pewne zjawiska - mówi nam o swoim projekcie austriacki fotograf.
0
Zobacz 25 zdjęć, które walczą o Nagrodę Publiczności konkursu Wildlife Photographer of the Year 2018
16 Sty 2019
Miłośnicy fotografii przyrodniczej z całego świata mogą już oddawać głosy na swoją ulubioną fotografię konkursu Wildlife Photographer of the Year 2018.
2
Oto dlaczego warto zaufać zawodowcom. Wyniki The Best Wedding Photos Of 2018: Fearless Awards
14 Sty 2019
Poznaliśmy wyniki The Best Wedding Photos Of 2018: Fearless Awards. Wyselekcjonowana galeria 50 zdjęć prezentuje to, co najlepsze w fotografii ślubnej: uchwycone emocje i wyczucie momentu. „Twoje zdjęcia powinny być równie nieustraszone jak Twoja miłość“ - zaznaczają organizatorzy Fearless Awards.
0
Opowiedzieć muzykę zdjęciami - rozmowa z Witkiem Orskim
9 Sty 2019
Dzięki technologicznemu partnerstwu BMW i Canon, powstały niezwykłe wizualizacje, ściśle współgrające z muzyką symfoniczną i prezentowane w najlepszych przestrzeniach koncertowych w Polsce. O genezę tego mariażu pytamy ich autora, Witka Orskiego.
0
zamknij X
Plebiscyt 2018
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2018
Głosuj!