Dodatkowy termin rekrutacji w WSFoto

Warszawska Szkoła Fotografii zaprasza na ostatni w tym roku termin egzaminów wstępnych na 2 i 3-letnie zaoczne studium fotografii artystycznej i zawodowej, roczne wieczorowe i dzienne studium fotografii artystycznej i zawodowej. Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się w sobotę, 8 października w siedzibie szkoły, przy ul. Łazienkowskiej 14.

Październik to ostatni dzwonek dla wszystkich tych, którzy zainteresowani są studiowaniem fotografii w WSFoto. Każdy miłośnik tej dziedziny sztuki może rozpocząć edukację w trybie uzależnionym od jego umiejętności i potrzeb. Szkoła proponuje studia zaoczne (dwu i trzy letnie), dzienne i wieczorowe (roczne).

W założonej w 2003 r. przez dr hab. Mariana Schmidta szkole, kształci się obecnie łącznie ponad 300 uczniów na różnych kierunkach, a już ponad 1000 wzięło udział w tematycznych kursach i warsztatach.

Zainteresowani studiami w Warszawskiej Szkole Fotografii, na egzaminie wstępnym powinni zaprezentować od 10 do 30 zdjęć w dowolnym formacie i technice. Prezentacje prac poprzedzi rozmowa na tematy związane z fotografią oraz zainteresowaniami kandydata. Przystąpienie do egzaminu wymaga wypełnienia formularza zgłoszeniowego na stronie szkoły.

Ostatnie w tym roku akademickim egzaminy odbędą się w sobotę, 8 października w Warszawskiej Szkole Fotografii (ul. Łazienkowska 14).

Szczegółowe informacje na: www.wsfoto.art.pl.
Komentarze
Polecane artykuły
Jacek Deneka Fotografem Roku konkursu Drone Awards 2019
12 Lip 2019
Jacek Deneka został laureatem Drone Awards 2019. Jednak ta edycja konkursu okazała się wyjątkowo udana dla Polaków. W kategorii „Nature“ zwyciężył Jeremiasz Gądek, a zdjęcia Bartka Wierzbickiego, Grzegorza Tatara i Marcina Giby znalazły się w finałowej galerii.
1
Czy zdjęcia mogą coś zmienić? Te przyczyniły się do zakończenia pracy dzieci w USA
1 Lip 2019
Na początku XX wieku National Child Labour Comittee zatrudniło fotografa w celu udokumentowania wykorzystywania nieletnich do pracy na terenie Stanów Zjednoczonych. Był nim Lewis Hine, a zdjęcia, które wykonał, po raz pierwszy uświadomiły problem opinii publicznej.
0
Alexis Goodwin: „Może powstać niezwykły uliczny kadr, gdy zostanie potraktowany jak kampania reklamowa“
28 Cze 2019
Co się dzieje gdy profesjonalny retuszer i ilustrator sięga po fotografię jako środek wyrazu? Seria Alexisa Goodwina pod tytułem „Shanghai Dreams“ proponuje nam surrealistyczną wizję Szanghaju. Goodwin lawiruje między fantazją a rzeczywistością, uwypuklając codzienne czynności Szanghajczyków, które kształtują kulturę i atmosferę miasta.
2
e-oko.pl - sklep fotograficzny na „najwyższym poziomie”
24 Cze 2019
O marzeniu, które przerodziło się w rzeczywistość, potrzebie ciągłego doskonalenia, zmieniającym się rynku fotograficznym i o tym dlaczego warto skupić się na człowieku, a nie samych liczbach - rozmawialiśmy z Cezarym Janickim, współwłaścicielem e-oko.pl.
1