Pokaż z Akademią Nikona jak było pięknie!

Nie potrafisz przejść obojętnie wobec piękna otaczającego nas świata? Podczas wycieczek i wędrówek Twoi towarzysze czekają na Ciebie, podczas, gdy Ty po raz kolejny próbujesz uwiecznić na zdjęciu urzekający krajobraz? Twoje fotograficzne wspomnienia z wakacji to przede wszystkim dziesiątki "widoczków"? Nowy kurs Akademii Nikona z fotografii krajobrazowej przeznaczony jest dla wszystkich, którzy choć na jedno z tych pytań odpowiedzieli "tak" i chcieliby rozwijać swoją pasję.
fot. Paweł Duma

Jednodniowe, praktyczne zajęcia z fotografii krajobrazowej Akademia Nikona rozpoczną się już w lipcu w Warszawie (9.07), Gdańsku (12.07) oraz w Katowicach (23.07). Pod okiem doświadczonego wykładowcy - Pawła Dumy - uczestnicy zapoznają się z podstawami tej dziedziny fotografii. Omówione zostaną kolejne etapy powstawania tego typu zdjęć: począwszy od planowania, poprzez samo fotografowanie, edycję materiału, aż do wydruku czy momentu publikacji w internecie.

Kurs będzie bardzo dobrą okazją do poprawienia swoich umiejętności w zakresie fotografowania w różnych warunkach klimatycznych i pogodowych. Wykładowca podpowie uczestnikom, jak chronić siebie i sprzęt przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi, wybrać idealny moment na zdjęcie, trafić na najlepsze światło oraz poradzić sobie z typowymi tematami zdjęć krajobrazowych, fotografią wodospadów, morza, jezior, rzek czy strumyków. Program kursu został ułożony tak, aby uczestnik po jego ukończeniu mógł wykonać poprawne technicznie i wizualnie zdjęcia krajobrazowe.

Więcej informacji na www.akademianikona.pl.
fot. Paweł Duma

fot. Paweł Duma


Reklama
Komentarze
Polecane artykuły
Jacek Deneka Fotografem Roku konkursu Drone Awards 2019
12 Lip 2019
Jacek Deneka został laureatem Drone Awards 2019. Jednak ta edycja konkursu okazała się wyjątkowo udana dla Polaków. W kategorii „Nature“ zwyciężył Jeremiasz Gądek, a zdjęcia Bartka Wierzbickiego, Grzegorza Tatara i Marcina Giby znalazły się w finałowej galerii.
1
Czy zdjęcia mogą coś zmienić? Te przyczyniły się do zakończenia pracy dzieci w USA
1 Lip 2019
Na początku XX wieku National Child Labour Comittee zatrudniło fotografa w celu udokumentowania wykorzystywania nieletnich do pracy na terenie Stanów Zjednoczonych. Był nim Lewis Hine, a zdjęcia, które wykonał, po raz pierwszy uświadomiły problem opinii publicznej.
0
Alexis Goodwin: „Może powstać niezwykły uliczny kadr, gdy zostanie potraktowany jak kampania reklamowa“
28 Cze 2019
Co się dzieje gdy profesjonalny retuszer i ilustrator sięga po fotografię jako środek wyrazu? Seria Alexisa Goodwina pod tytułem „Shanghai Dreams“ proponuje nam surrealistyczną wizję Szanghaju. Goodwin lawiruje między fantazją a rzeczywistością, uwypuklając codzienne czynności Szanghajczyków, które kształtują kulturę i atmosferę miasta.
2
e-oko.pl - sklep fotograficzny na „najwyższym poziomie”
24 Cze 2019
O marzeniu, które przerodziło się w rzeczywistość, potrzebie ciągłego doskonalenia, zmieniającym się rynku fotograficznym i o tym dlaczego warto skupić się na człowieku, a nie samych liczbach - rozmawialiśmy z Cezarym Janickim, współwłaścicielem e-oko.pl.
1