Spotkanie z Konradem Pustołą na Chłodnej 25

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę" zaprasza na otwarte spotkanie z Konradem Pustołą, które odbędzie się w środę, 27 kwietnia o godz. 17:00 w Klubokawiarni Chłodna 25 na warszawskiej Woli.
fot. Konrad Pustoła, z serii "Darkrooms"

Zapraszamy na spotkanie z Konradem Pustołą, które odbędzie się już w najbliższą środę, 27 kwietnia, w ramach "Migawek" - cyklu spotkań organizowanych przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę".

Partnerem spotkania jest Miesiąc Fotografii w Krakowie.

Konrad Pustoła (ur. 1976) - mieszka i pracuje w Warszawie. Ukończył studia na Wydziale Fotografii w Royal College of Art w Londynie (2008) oraz Wydział Operatorski i Realizacji Telewizyjnej w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L. Schillera w Łodzi (2004).
Komentarze
Polecane artykuły
“Prace artystów takich jak on są bardzo potrzebne”. Poznaliśmy zwycięzcę Sony World Photography Awards 2019
17 Kwi 2019
Podczas dzisiejszej gali finałowej konkursu SWPA 2018 poznaliśmy laureatów sekcji profesjonalnej oraz zwycięzcę tytułu Fotografa Roku. Tym razem otrzymał go włoski fotoreporter Federico Borella. Zobaczcie nagrodzone prace.
3
Szymon Brodziak uznany najlepszym twórcą fotografii czarno-białej na świecie w konkursie One Eyeland
17 Kwi 2019
Fotograf z Polski zdobył główna nagrodę w konkursie fotografii czarno-białej, organizowanym przez platformę One Eyeland, zrzeszającą zawodowych fotografów z całego świata.
1
Fotograficzne Nagrody Pulitzera 2019
17 Kwi 2019
Za nami kolejne rozdanie Nagród Pulitzera. W kategoriach Feature Photography i Breaking News Photography to prestiżowe wyróżnienie otrzymali Lorenzo Tugnoli z The Washington Post oraz redakcja Reuters.
2
„Bez taryfy ulgowej” - o pracy ze średnim formatem w fotografii podróżniczej rozmawiamy z Jackiem Boneckim
13 Kwi 2019
Jak postrzega zmiany w branży z perspektywy 50-latka? Dlaczego do pracy w terenie zabiera średni format i czemu mimo to fotografuje w JPEG-ach? O aparatach, sztuce patrzenia i radzeniu sobie z ograniczeniami, w dniu jego 50. urodzin rozmawiamy z Jackiem Boneckim.
5