EIZO Expert Day - warsztaty w Gdańsku

Sklep Cyfrowe.pl oraz Eizo zapraszają do Gdańska na bezpłatne warsztaty poświęcone tematyce zarządzania kolorem, a także monitorom Eizo i ich kalibracji.

EIZO Expert Day to bezpłatne warsztaty, które odbędą się w {BLD|20 kwietnia w siedzibie Cyfrowe.pl w Gdańsku (ul. Kartuska 149). Spotkanie będzie poświęcone zagadnieniom związanym z zarządzaniem kolorem z wykorzystaniem monitorów EIZO i urządzeń do kalibracji firmy X-Rite. Prezentacje odbędą się w następujących godzinach: 10:00, 13:00, 15:30. Można wybrać sobie dowolną godzinę – nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja. Oto ich program:
  1. Rola monitora w edycji fotografii.
  2. Przestrzenie odwzorowania koloru: sRGB, CMYK, AdobeRGB 3. Jak osiągnąć zgodność z wydrukiem?
  3. Profile ICC, omówienie sposobów kalibracji monitora.
  4. Magia cyfr a rzeczywistość: czas reakcji, kontrast, jasność panelu, przestrzenie kolorystyczne.
  5. Warsztaty poprowadzi ekspert color managementu z firmy Eizo - Piotr Wieczorek. Możliwe będą również indywidualne konsultacje.]
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Jeśli podróż, to tylko z aparatem. Zobaczcie najlepsze zdjęcia z konkursu Travel Photographer of the Year 2018
13 Gru 2018
Poznaliśmy zwycięzców jednego z największych konkursów poświęconych fotografii podróżniczej. Finałowa galeria TPOTY 2019 to zarówno ujmujące zdjęcia natury jak i ciekawe reportaże.
0
Natura, miejsca, ludzie, czyli najlepsze zdjęcia z konkursu National Geographic Photo Contest 2018
7 Gru 2018
Poznaliśmy wyniki tegorocznej edycji National Geographic Photo Contest. Finałowa galeria to zarówno piękne kadry, jak i przykład niszczącej działalności człowieka. Zobaczcie zwycięskie zdjęcia.
1
Oto wyniki Leica Street Photo 2018 - zobacz najlepsze polskie zdjęcia uliczne
28 Lis 2018
Dobiegła końca 8. edycja konkursu fotografii ulicznej organizowanego przez Leikę. Głównego zwycięzcę poznamy jutro, a już teraz możemy oglądać kompletną galerię finalistów.
4
Kalendarz Lavazza 2019 - natura jako sztuka w nowej, oryginalnej odsłonie
22 Lis 2018
4 kontynenty, 6 wyjątkowych instalacji artystycznych, kobiecie spojrzenie. Tak w skrócie można opisać najnowszą, zaskakująca edycję kalendarza Lavazza, za której sterami stanęła związana z National Geographic, sześciokrotna laureatka nagrody WPP Ami Vitale.
0