EIZO Expert Day - warsztaty w Gdańsku

Sklep Cyfrowe.pl oraz Eizo zapraszają do Gdańska na bezpłatne warsztaty poświęcone tematyce zarządzania kolorem, a także monitorom Eizo i ich kalibracji.

EIZO Expert Day to bezpłatne warsztaty, które odbędą się w {BLD|20 kwietnia w siedzibie Cyfrowe.pl w Gdańsku (ul. Kartuska 149). Spotkanie będzie poświęcone zagadnieniom związanym z zarządzaniem kolorem z wykorzystaniem monitorów EIZO i urządzeń do kalibracji firmy X-Rite. Prezentacje odbędą się w następujących godzinach: 10:00, 13:00, 15:30. Można wybrać sobie dowolną godzinę – nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja. Oto ich program:
  1. Rola monitora w edycji fotografii.
  2. Przestrzenie odwzorowania koloru: sRGB, CMYK, AdobeRGB 3. Jak osiągnąć zgodność z wydrukiem?
  3. Profile ICC, omówienie sposobów kalibracji monitora.
  4. Magia cyfr a rzeczywistość: czas reakcji, kontrast, jasność panelu, przestrzenie kolorystyczne.
  5. Warsztaty poprowadzi ekspert color managementu z firmy Eizo - Piotr Wieczorek. Możliwe będą również indywidualne konsultacje.]
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Witold Ziomek i Michał Sadowski nagrodzeni w konkursie fotografii dronowej Skypixel 2018
22 Mar 2019
Poznaliśmy wyniki tegorocznej odsłony jednego z największych konkursów fotografii lotniczej. Wśród laureatów znalazło się dwóch Polaków. Zobaczcie galerię najlepszych podniebnych zdjęć.
0
Poczuj magię natury płynącą ze zdjęć laureatów International Garden Photographer of the Year
21 Mar 2019
Za nami 12. edycja prestiżowego konkursu International Garden Photographer of the Year. Jak zwykle otrzymujemy urok przyrody najdalszych zakątków świata oraz prawdziwy czar natury z całą paletą barw zaprezentowanych na nagrodzonych zdjęciach laureatów.
0
Polacy wśród zwycięzców FEP European Professional Photographer of the Year 2019. Zobacz najlepsze prace
19 Mar 2019
Organizacja FEP od 1999 roku zrzesza i wspiera zawodowych fotografów pracujących na terenie Europy. Od dekady organizuje także konkurs fotograficzny. Miło nam poinformować, że w tym roku na podium stanęli także fotografowie z Polski.
0
“Nie chcę produkować obrazów, które dostaną dużo lajków na Instagramie” - Rozmowa z Rafałem Milachem
15 Mar 2019
O nowych projektach i wielopłaszczyznowych narracjach, w których mierzy się z problemami współczesnego świata, z pierwszym Polakiem zaproszonym do Magnum Photos rozmawia Marcin Grabowiecki.
4