EIZO Expert Day - warsztaty w Gdańsku

Sklep Cyfrowe.pl oraz Eizo zapraszają do Gdańska na bezpłatne warsztaty poświęcone tematyce zarządzania kolorem, a także monitorom Eizo i ich kalibracji.

EIZO Expert Day to bezpłatne warsztaty, które odbędą się w {BLD|20 kwietnia w siedzibie Cyfrowe.pl w Gdańsku (ul. Kartuska 149). Spotkanie będzie poświęcone zagadnieniom związanym z zarządzaniem kolorem z wykorzystaniem monitorów EIZO i urządzeń do kalibracji firmy X-Rite. Prezentacje odbędą się w następujących godzinach: 10:00, 13:00, 15:30. Można wybrać sobie dowolną godzinę – nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja. Oto ich program:
  1. Rola monitora w edycji fotografii.
  2. Przestrzenie odwzorowania koloru: sRGB, CMYK, AdobeRGB 3. Jak osiągnąć zgodność z wydrukiem?
  3. Profile ICC, omówienie sposobów kalibracji monitora.
  4. Magia cyfr a rzeczywistość: czas reakcji, kontrast, jasność panelu, przestrzenie kolorystyczne.
  5. Warsztaty poprowadzi ekspert color managementu z firmy Eizo - Piotr Wieczorek. Możliwe będą również indywidualne konsultacje.]
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Adrian Wykrota: “Przykro mi, że już nie umiemy rozmawiać, a Polska to przecież taki fajny kraj”
18 Paź 2018
“Doszliśmy do wniosku, że w tych dynamicznych i ważnych czasach musimy opublikować dokumentalne wypowiedzi fotografów o Polsce i nadać im bezkompromisową, fizyczną formę książek” - piszą autorzy serii wydawniczej o Polsce, dobrani przez fundację PIX.HOUSE. Z Adrianem Wykrotą, autorem jednej z publikowanych już książek rozmawiamy o powstawaniu serii i dalszych planach.
0
Taylor Wessing Photographic Portrait Prize 2018 - zobacz piękno współczesnego portretu
18 Paź 2018
Alice Mann została laureatką tegorocznej prestiżowej nagrody Taylor Wessing Photographic Portrait Prize. Po raz pierwszy w historii konkursu jurorzy nagrodzili nie pojedynczy portret, a serię czterech zdjęć przedstawiających młode mażoretki z Południowej Afryki.
0
Piękna i zagrożona - natura na zdjęciach zwycięzców Wildlife Photographer of the Year 2018
17 Paź 2018
Organizowany od pół wieku przez Muzeum Historii Naturalnej w Londynie konkurs Wildlife Photographer of the Year, co roku oferuje nam unikalne spojrzenie na piękno i problemy dzikiego życia na naszej planecie. Fotografie nagrodzone w 54. edycji to nie tylko piękne kadry, ale i trudne tematy.
0
Odkryj nieznane piękno świata w mikroskali na zdjęciach zwycięzców Nikon Small World 2018
15 Paź 2018
Konkurs Nikon Small World już od 1975 roku nagradza najlepsze zdjęcia tego, czego nie jesteśmy w stanie dostrzec gołym okiem. Zobaczcie najlepsze fotografie mikroskopowe tego roku. Polak wśród wyróżnionych.
0