Sony

Wszystkie artykuły z tagiem: "Sony" w serwisie fotopolis.pl:
Poznaliśmy finalistów tegorocznego Sony World Photography Awards 2016. Wśród nich są Polacy!
Ponad 270 fotografów zakwalifikowanych do finału prestiżowego konkursu Sony World Photography Awards 2016. Wśród nich znalazło się trzech Polaków: Kamil Wojtyła, Radosław Goździelewski i Filip Wolak. Koniecznie zobaczcie galerię tegorocznych finalistów!
23 Lut 2016
Michał Chrzanowski
0
Tomasz Tomaszewski w Bukowinie Tatrzańskiej z aparatem Sony A7R - zobaczcie film
W listopadzie 2014 Tomasz Tomaszewski odwiedził Bukowinę Tatrzańską, aby zrealizować kolejny etap projektu poświęconego góralszczyźnie. Przedstawiamy film pokazujący, jak fotograf realizował materiał za pomocą aparatu Sony A7R.
29 Sty 2015
Maciej Luśtyk
0
Komentarz Tomasza Tomaszewskiego: konkursowy reportaż Jędrzeja Nowickiego
Prezentujemy jeden z reportaży, który zwrócił uwagę Tomasza Tomaszewskiego. Jego autorem jest Jędrzej Nowicki. Materiał poświęcony jest odzyskiwaniu prywatnego pustostanu przez policję, po tym jak przedstawiciele poznańskich organizacji anarchistycznych urządzili tam skłot.
21 Mar 2014
Marcin Grabowiecki
0
Pracuj nad wymarzonym fotoreportażem z Tomaszem Tomaszewskim i Sony A7R
Wraz z firmą Sony oraz Tomaszem Tomaszewskim zapraszamy do udziału w konkursie, w którym nagrodą jest możliwość zrealizowania fotoreportażu według własnego scenariusza, pod okiem mistrza!
26 Lut 2014
Michal Grzegorczyk
0
Sony World Photography Awards 2013 - upływa termin zgłoszeń
Już tylko kilka dni pozostało do końca konkursu Sony World Photography Awards 2013. 4 stycznia 2013 upływa termin przyjmowania prac we wszystkich kategoriach z wyjątkiem profesjonalnej, w której zdjęcia można zgłaszać do 9 stycznia.
2 Sty 2013
Marcin Grabowiecki
0
Przetestuj Sony NEX-5N i SLT-A65 - wyniki konkursu
Rozstrzygnęliśmy konkurs "Przetestuj Sony NEX-5N i SLT-A65". Wybraliśmy cztery osoby, do których trafią wybrane przez nich aparaty Sony.
2 Gru 2011
Michal Grzegorczyk
0
Przetestuj Sony NEX-5N i SLT-A65 - zaczynamy konkurs
Zaczynamy kolejny konkurs, w którym nagrodą będzie możliwość przetestowania nowych aparatów Sony. Tym razem w ręce czytelników oddajemy modele NEX-5N i SLT-A65 wraz z obiektywami i akcesoriami. Na zgłoszenia czekamy tylko tydzień.
18 Lis 2011
Michal Grzegorczyk
0
Przetestuj Sony Cyber-shot HX9V - konkurs rozstrzygnięty
Rozstrzygnęliśmy konkurs "Przetestuj Sony Cyber-shot HX9V". Wybraliśmy dziesięć osób, do których trafią aparaty na indywidualne testy. Później opublikujemy przygotowane przez nich materiały.
14 Paź 2011
Michal Grzegorczyk
0
Konkurs LOTOS - Subaru Poland Rally Team i Sony VAIO
20. Rajd Rzeszowski to półmetek konkursu fotograficzno-filmowego LOTOS - Subaru Poland Rally Team i Sony VAIO. Zadaniem uczestników będzie uchwycenie zmagań zawodników czwartej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Na najlepszych czekają aparat oraz kamera firmy Sony. Prace można przesyłać do 21 sierpnia.
3 Sie 2011
Marcin Grabowiecki
0
Wyniki kategorii otwartej konkursu Sony World Photography Awards 2011
Poznaliśmy zwycięzców kategorii otwartej konkursu Sony World Photography Awards 2011. Jury wybrało dziesięciu fotografów-amatorów. Wśród nich znalazł się Polak Marek Troszczyński, który dostał nagrodę w kategorii "architektura".
22 Mar 2011
Michal Grzegorczyk
0