kino

Wszystkie artykuły z tagiem: "kino" w serwisie fotopolis.pl:
Dokument o Garrym Winograndzie ujrzy światło dzienne już we wrześniu. Zobaczcie trailer
Oczekiwany film o jednym z najbardziej płodnych fotografów ulicznych już niebawem wejdzie do kina. Zobaczymy nigdy wcześniej nie publikowane zdjęcia i prywatne materiały twórcy, który na stałe zapisał się w historii fotografii.
31 Sie 2018
Maciej Luśtyk
0
Darmowe pokazy filmów o fotografii w ramach 4. edycji Kina Letniego WJF
Już niebawem gratka dla wszystkich, którzy cenią sobie fotograficzne historie opowiadane językiem kina. W czerwcu i lipcu, w ramach pokazów Kina Letniego WJF zobaczymy w Warszawie 4 dokumenty poświęcone naszemu ulubionemu medium.
28 Maj 2018
Redakcja Fotopolis
0
Zobacz czym nakręcono filmy nominowane do tegorocznych Oscarów
Czy oglądając filmy też zastanawiacie się jakim sprzętem były realizowane? Oto czym nagrywano filmy nominowane do tegorocznych Oscarów. Czy znalazło się miejsce dla filmujących aparatów?
14 Mar 2018
Maciej Luśtyk
1
Filmy o fotografii w ramach 3. edycji letniego kina WJF
Już od najbliższej środy na warszawskim Placu Defilad organizowane będą plenerowe pokazy filmów o fotografii pod hasłem “Kino Letnie VOL. 3 Wszyscy Jesteśmy Fotografami”. W ramach trzeciej edycji pokazane zostaną 4 różnorodne dokumenty dotykające różnych aspektów zawodu fotografa.
19 Cze 2017
Maciej Luśtyk
0
Oto szybki przegląd wszystkich filmów, które dostały Oscara za zdjęcia
Jak rozwinąć zmysł kompozycyjny i trenować oko? Jednym z lepszych (i przyjemniejszych) sposobów jest oglądanie obrazów malarskich i filmów. Oto fantastyczny przekrój przez najlepsze osiągnięcia kinematografii.
3 Lut 2017
Maciej Luśtyk
4
Poruszający portret Tima Hetheringtona już w czwartek w ramach Letniego Kina WJF
20 kwietnia 2011 roku, tuż po premierze nominowanego do Oskara filmu “Restrepo”, fotograf wojenny i reżyser Tim Hetherington zmarł w wyniku ostrzału Libii. Już w najbliższy czwartek jego sylwetkę przybliży Wam dokument wyświetlany w ramach Letniego Kina WJF.
12 Lip 2016
Maciej Luśtyk
0
Filmy o fotografii w ramach 2. edycji letniego kina WJF
W ramach projektu Wszyscy Jesteśmy Fotografami organizowane będą plenerowe pokazy filmów o fotografii pod hasłem „Kino Letnie vol. 2”. W ramach drugiej edycji wyświetlone zostaną 4 dokumenty przedstawiające sylwetki wyjątkowych twórców.
13 Cze 2016
Maciej Luśtyk
0