za kulisami

Wszystkie artykuły z tagiem: "za kulisami" w serwisie fotopolis.pl:
Zobacz jak powstawał Fujifilm GFX 100 - pierwszy 100-megapikselowy aparat średnioformatowy ze stabilizacją matrycy
We wrześniu 2018 Fujifilm zapowiedziało prace nad 100-megapikselowym aparatem systemu GFX. Miesiąc temu poznaliśmy już większą część specyfikacji średnioformatowego monstrum. Zobaczcie jak przebiegała praca inżynierów nad tą wyjątkową konstrukcją.
13 Cze 2019
Maciej Luśtyk
1
Wejdź w skórę fotografa ślubnego i zobacz dzień pracy z jego perspektywy
Zastanawiacie się nad zajęciem się fotografowaniem ślubów? A może po prostu chcecie zobaczyć jak robią to inni. Ten film nagrany z perspektywy pierwszej osoby to fantastyczne spojrzenie za kulisy pracy fotografa ślubnego.
16 Maj 2018
Maciej Luśtyk
1
Oto kalendarz Pirelli 2018. Za zdjęcia odpowiadał mistrz portretu, Tim Walker
Gdy na początku maja dowiedzieliśmy się, że fotografem wybranym do realizacji kalendarza Pirelli na rok 2018 został Tim Walker, wiedzieliśmy, że możemy spodziewać się czegoś specjalnego. Dziś już wiemy, że warto było czekać.
16 Lis 2017
Michał Chrzanowski
7
Wiemy jak będzie wyglądał kalendarz Pirelli 2018. Zobaczcie zdjęcia z planu
Gdy na początku maja dowiedzieliśmy się, że fotografem wybranym do realizacji kalendarza Pirelli na rok 2018 został Tim Walker, wiedzieliśmy, że możemy spodziewać się czegoś specjalnego. Dziś już wiemy, co będzie motywem przewodnim kalendarza.
9 Sie 2017
Maciej Luśtyk
0
Gratka dla fanów Stanleya Kubricka. Unikalne fotosy i werki z planu “Full Metal Jacket” do kupienia na aukcji
"Full Metal Jacket" to jeden z najbardziej znanych filmów kultowego reżysera i jeden z najważniejszych filmów wojennych w historii, którego produkcja trwała prawie dwa lata. Teraz możecie stać się posiadaczami unikalnych zdjęć dokumentujących jego powstawanie.
5 Lip 2017
Maciej Luśtyk
0
One Photo - znani fotografowie opowiadają o swoich najważniejszych zdjęciach
Niektóre zdjęcia znaczą więcej niż inne. One Photo to nowa seria artykułów, w których fotografowie przybliżają historie stojące za ich najważniejszymi zdjęciami.
7 Cze 2017
Maciej Luśtyk
0
Mistrz fotografii koncepcyjnej pokazuje jak tworzył swój ostatni projekt
Przeglądając internet na pewno nie raz trafiliście na prace Erika Johanssona, którego kolaże zawsze cieszą się dużą popularnością w mediach społecznościowych. Dzięki temu filmowi możemy zajrzeć za kulisy jego ostatniego projektu.
26 Maj 2017
Maciej Luśtyk
2
Niemiecka precyzja? Zobaczcie, jak powstają aparaty Leica
O jakości wykonania aparatów Leiki słyszymy z ust producenta za każdym razem gdy na rynku pojawia się nowy model z charakterystyczną czerwoną kropką. Teraz, dzięki serwisowi Surface Magazine możemy zajrzeć za kulisy ich produkcji.
7 Kwi 2017
Maciej Luśtyk
2
Zobacz, jak powstawały zdjęcia do tegorocznego kalendarza Lavazza
Kalendarz Lavazza to obok wydawnictwa Pirelli jedna z wzbudzających największe emocje cyklicznych publikacji fotograficznych. Edycję na rok 2016 przygotował młody fotograf Joey Lawrence. Teraz możemy zajrzeć za kulisy tej produkcji.
21 Paź 2016
Maciej Luśtyk
0
W pogoni za zdjęciem. Zobacz, jak wygląda praca zawodowego Paparazzi
Mimo że praca Paparazzi ma niewiele wspólnego z prawdziwą fotografią, wiele osób może pociągać związany z nią dreszczyk emocji. Dzięki nowemu dokumentowi Elite Daily możemy zajrzeć za kulisy takiej pracy i przekonać się czy warto rozpoczynać przygodę z brukowym reportażem.
29 Sie 2016
Maciej Luśtyk
1