filtr ND

Wszystkie artykuły z tagiem: "filtr ND" w serwisie fotopolis.pl:
Panavision LCND - ciekłokrystaliczny filtr szary zmienny. Czy nadchodzi rewolucja?
Nowe rozwiązanie ma szansę znacznie uprościć pracę zawodowych filmowców. W przyszłości zagości też zapewne na rynku fotograficznym. Zobaczcie, jak będą wyglądały filtry szare przyszłości.
3 Cze 2019
Maciej Luśtyk
0
Filtr szary Hoya PRO ND-100000 wydłuży ekspozycję z 2 sekund do ponad 50 godzin
Hoya zaprezentowała filtr szary z serii PRO ND, który pozwolić ma na wykonywanie długich ekspozycji nawet w mocnym słońcu. Model ND-100000 redukuje bowiem ilość światła docierającego do matrycy o niemal 17 EV.
25 Sty 2018
Maciej Luśtyk
0
NiSi Filters Pro Nano to wysokiej jakości regulowany filtr ND
Zmienna gęstość 1.5-5 EV, odpowiedni kontrast i kolorystyka, a także brak niepożądanych efektów, które często występują przy pracy z regulowanymi filtrami - oto nowy NiSi Filters Pro Nano 1.5-5 Stop Enhance ND-Vario.
12 Gru 2017
Michał Chrzanowski
0
Syrp Super Dark - wysokiej jakości regulowany filtr ND, który obniży ekspozycję od 5 do 10 EV
Filtry szare o zmiennej gęstości zwykle nie są polecane przez profesjonalnych fotografów, gdyż często przy ich użyciu na zdjęciach mogą pojawić się niepożądane efekty. Syrp Super Dark oferować w tym temacie zupełnie nową jakość.
13 Gru 2016
Maciej Luśtyk
0
Lee prezentuje aplikację mobilną, która ułatwi pracę z filtrami ND
Nowa aplikacja stworzona przez Lee Filters pozwoli nam szybko i wygodnie obliczyć właściwą ekspozycję podczas pracy z filtrami szarymi.
2 Maj 2016
Maciej Luśtyk
0
Filtr szary Lee Super Stopper wydłuży ekspozycję z 2 sekund do 17 godzin
Jeśli marzą Wam się naprawdę długie czasy naświetlania w świetle dziennym, z pewnością zainteresuje was nowy filtr ND Lee Super Stopper, który obniży ekspozycję aż o 15 EV.
7 Mar 2016
Maciej Luśtyk
0
Aurora Aperture PowerXND 2000 - filtry ND do superdługich ekspozycji
Aurora Aperture zaprezentowała nową rodzinę filtrów szarych ND PowerXND 2000. Zostały wykonane z wysokiej jakości szkła i aluminium, a najmocniejszy model ma oferować 11-stopniową redukcję ekspozycji.
22 Lut 2016
Michał Chrzanowski
0
Adapter Kipon Canon EF - Sony E z wsuwanym filtrem szarym i wsparciem AF
Bezlusterkowce Sony zyskują coraz większe zainteresowanie wśród zawodowców, również ze względu na coraz lepsze konwertery umożliwiające bezproblemową współpracę z lustrzankowymi szkłami. Niebawem na rynku pojawi się ciekawy, przeznaczony do obiektywów Canon EF adapter Kipon z systemem wsuwanego filtra szarego.
8 Lut 2016
Maciej Luśtyk
0
Manfrotto wprowadza serię filtrów ND
Manfrotto rozszerza swoją ofertę o kolekcję filtrów szarych ND. Zostały one pokryte powłokami antyrefleksyjnymi i antystatycznymi i będą dostępne w trzech wariantach różniących się stopniem redukcji ekspozycji: ND 8, ND 64, ND 500.
21 Sie 2015
Maciej Luśtyk
0
Cokin Nuances - nowe filtry ND ze szkła mineralnego
Next 77, dystrybutor marki Cokin poinformował o rozszerzeniu oferty o wysokiej jakości filtry szare wykonane ze szkła mineralnego. Filtry charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia, a najsilniejszy z filtrów pozwala na redukcję światła wynoszącą 10 EV.
15 Cze 2015
Maciej Luśtyk
0