Schilt Publishing

Wszystkie artykuły z tagiem: "Schilt Publishing" w serwisie fotopolis.pl:
Camille Renée Devid “My Other Side” - recenzja
Czy fotografia może opowiadać o trudnych i bolesnych przeżyciach? Zobaczcie prace Camille Renée Devid, które składają się na publikację “My Other Side".
28 Paź 2014
Marcin Grabowiecki
0
Ferit Kuyas "Chongqing - City of ambition" - recenzja
Tematem książki "Chongqing - City of ambition" jest, położone nad najdłuższą w Azji rzeką - Jangcy, miasto Chongqing, które w ostatnich latach przeżywa rozkwit ekonomiczny. Przemianom ulega krajobraz wokół rozwijającej się metropolii. Dotyczy to także przedmieść, którym Ferit Kuyas poświęca szczególną uwagę.
17 Kwi 2014
Marcin Grabowiecki
0
Nicholas Albrecht "One, No One and One Hundred Thousand" - recenzja
Wciągająca książka "One, No One and One Hundred Thousand" jest zapisem doświadczeń Nicholasa Albrechta, który zamieszkał w kamperze na terenie Salton Sea w Kalifornii. Autor zachęca nas do wniknięcia pod powierzchnię obrazów i próby dotarcia do ich sedna.
11 Kwi 2014
Marcin Grabowiecki
0
Lorena Ros "Unspoken" - recenzja
Książka "Unspoken" Loreny Ros poświęcona jest małoletnim ofiarom molestowania seksualnego. Już jako dorosłe osoby dzielą się z nami swoimi bolesnymi doświadczeniami z dzieciństwa i pozwalają nieujawnianej przez lata traumie ujrzeć światło dzienne.
11 Kwi 2014
Marcin Grabowiecki
0
Matthew Murray "Ska" - recenzja
Na książkę "Ska" składają się portrety skinheadów, którzy swoje życie podporządkowali muzyce ska. Ze zdjęć Matthewa Murray'a przebija tęsknota za światem prostych wartości, które opierają się na tolerancji, wspólnocie i muzyce.
27 Lis 2013
Marcin Grabowiecki
0
Yaakov Israel "The Quest for the Man on the White Donkey" - recenzja
Autorem książki "The Quest for the Man on the White Donkey" jest Yaakov Israel. Publikacja stawia pytania o tożsamość autora i kraju, z którego pochodzi - Izraela. Wydawnictwo ukazało się nakładem Schilt Publishing w 2013 roku.
1 Paź 2013
Marcin Grabowiecki
0
Jane Hilton "Precious" - recenzja
Książka Jane Hilton "Precious" poświęcona jest zjawisku legalnej prostytucji. Fotografka odwiedziła jedenaście różnych domów publicznych w Newadzie w Stanach Zjednoczonych, gdzie ten proceder jest legalny. Na starannie wydaną przez Schilt publikację składają się portrety prostytutek oraz towarzyszące im wypowiedzi portretowanych.
24 Wrz 2013
Marcin Grabowiecki
0
Chris Harrison "I Belong Jarrow" - recenzja
Pod tytułem "I Belong Jarrow" nakładem wydawnictwa Schilt ukazała się książka Chrisa Harrisona. To osobista podróż autora do rodzinnego miasta, które zajmuje trwałe miejsce w jego wspomnieniach.
16 Kwi 2013
Marcin Grabowiecki
0
Chiara Tocci "Life After Zog and other stories" - recenzja
Książka "Life After Zog" poświęcona jest Albanii. Jej autorka - Chiara Tocci - skupia się na relacji człowieka ze współczesnym krajobrazem, zarówno geograficznym jak i politycznym. Publikacja ukazała się nakładem wydawnictwa Schilt Publishing.
11 Kwi 2013
Marcin Grabowiecki
0
Joshua Lutz "Hesitating Beauty" - recenzja
"Hesitating Beauty" to książka Joshuy Lutza, będąca jego osobistą refleksją nad chorobą psychiczną matki. Publikacja ukazała się nakładem holenderskiego wydawnictwa Schilt Publishing w 2012 roku.
18 Mar 2013
Marcin Grabowiecki
0