Księgarnia Fotograficzna f5

Wszystkie artykuły z tagiem: "Księgarnia Fotograficzna f5" w serwisie fotopolis.pl:
Fotograficzna Publikacja Roku 2009 - wyniki
W ostatnią sobotę, 29 maja podczas gali w Galerii Camelot poznaliśmy wyniki II edycji konkursu "Fotograficzna Publikacja Roku". W kategorii "Album" nagrodę główną zdobyła książka Witolda Krassowskiego "Powidoki z Polski", w kategorii "Katalog" zwycieżyła publikacja "Goalkeeper Forever" Zdzisława Sosnowskiego. W kategorii "Estetyka/Historia/Krytyka" najlepsza okazała się książka "Fotoblogi. Pamiętniki z opcją przekazu. Fotografia i fotoblogerzy w kulturze" Krzysztofa Olechnickiego, a w...
31 Maj 2010
Marcin Grabowiecki
0
Fotograficzna Publikacja Roku 2009
Z powodu powodzi organizatorzy musieli przesuąć termin finału na najbliższą sobotę - 29 maja. Gala finałowa odbędzie się w Galerii Camelot o godz. 16:30. Już za kilka dni poznamy zwycięzców II edycji konkursu "Fotograficzna Publikacja Roku". Podczas gali finałowej zaprezentowanych zostanie ponad 90 tytułów, w tym 88 zakwalifikowanyvh do konkursu. Zanim poznamy zwycięzców piszemy o tym, co zwróciło naszą uwagę podczas przeglądania wydawnictw.
25 Maj 2010
Marcin Grabowiecki
0
Czytając obraz - cykl spotkań w Krakowie
Fundacja Pauza oraz Galeria f5 & Księgarnia Fotograficzna zapraszają na cykl spotkań zatytułowany "Czytając obraz". W dniach 20-28 maja będziemy mogli spotkać się z ciekawymi autorami i wydawcami oraz uczestniczyć w prezentacjach nowatorskich i poszerzających wiedzę oraz wrażliwość fotograficzną publikacji. Już w najbliższy czwartek, 20 maja o godz. 19:00 w Klubie Pauza spotkanie z Jolantą oraz Waldemarem Śliwczyńskimi "Fotografia w Kropce".
17 Maj 2010
Marcin Grabowiecki
0
Fotograficzna Publikacja Roku 2009
Aktualizacja. Z powodu zagrożenia powodziowego gala finałowa została odwołana. O nowym terminie poinformujemy Was wkrótce. Już w środę, 19 maja o godz. 19:00 w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej MANGGHA poznamy zwycięzców II edycji konkursu "Fotograficzna Publikacja Roku". Podczas gali finałowej zaprezentowanych zostanie ponad 90 tytułów, w tym 88 zakwalifikowanyvh do konkursu. Zanim poznamy zwycięzców piszemy o tym, co zwróciło naszą uwagę podczas przeglądania wydawnictw.
14 Maj 2010
Marcin Grabowiecki
0
II edycja konkursu "Fotograficzna Publikacja Roku 2009"
Ruszyła II edycja ogólnopolskiego konkursu "Fotograficzna Publikacja Roku 2009". Do udziału zapraszamy wydawców, uczelnie, stowarzyszenia, fundacje, galerie jak i samych autorów fotografii. Finał konkursu odbędzie się 19 maja tego roku, podczas kolejnej edycji Miesiąca Fotografii w Krakowie w Centrum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 lutego.
12 Sty 2010
Marcin Grabowiecki
0
Wydawnictwo "Lokator" odwiedza Warszawę
W dniach 16-17 grudnia krakowski klub i wydawnictwo "Lokator" będzie gościć w Warszawie. Jeszcze dziś w redakcji Res Publici Nowej odbędzie się promocja albumu "Ostatni Mohikanie", a w czwartek w Księgarni F5 - prezentacja Wydawnictwa.
16 Gru 2009
Marcin Grabowiecki
0
Witold Krassowski w klubie Lokator w Krakowie
Zapraszamy na spotkanie z Witoldem Krassowskim, które odbędzie się we wtorek, 15 grudnia w klubie Lokator w Krakowie.
14 Gru 2009
Marcin Grabowiecki
0
Premiera I edycji Kalendarza Fotografa
W najbliższych dniach, nakładem wydawnictwa Universitas ukaże się I edycja Kalendarza Fotografa. Znajdziemy w nim kalendarium tygodniowe na rok 2010, fotografie Anny Bodnar oraz blok informacyjny. Premiera na 13 Targach Książki w Krakowie, które odbędą się w dniach 5-8 listopada.
3 Lis 2009
Marcin Grabowiecki
0
Księgarnia Fotograficzna f5 w Warszawie
Już dzisiaj, 6 października nastąpi otwarcie warszawskiego oddziału powstałej w Krakowie księgarni fotograficznej f5. Zapraszamy do Galerii Farbiarnia na godz. 18:00.
6 Paź 2009
Marcin Grabowiecki
0
"Interpretując fotografię. Śladami Susan Sontag" - prezentacja książki
MFK 09.Księgarnia Fotograficzna f5 i Muzeum Historii Fotografii zapraszają w piątek, 22 maja o godzinie 18 na prezentację książki "Interpretując fotografię. Śladami Susan Sontag". Wieczór promocyjny odbywa się w ramach Miesiąca Fotografii w Krakowie.
22 Maj 2009
ms
0