Witek Orski

Wszystkie artykuły z tagiem: "Witek Orski" w serwisie fotopolis.pl:
Opowiedzieć muzykę zdjęciami - rozmowa z Witkiem Orskim
Dzięki technologicznemu partnerstwu BMW i Canon, powstały niezwykłe wizualizacje, ściśle współgrające z muzyką symfoniczną i prezentowane w najlepszych przestrzeniach koncertowych w Polsce. O genezę tego mariażu pytamy ich autora, Witka Orskiego.
9 Sty 2019
Redakcja Fotopolis
0
WJF, VOL. 5: „Klisze w zdjęciach, czyli o stereotypach wizualnych w fotografii“
Organizatorzy cyklu Wszyscy Jesteśmy Fotografami Vol. 5 zapraszają dziś do Warszawy na kolejne spotkanie. Tym razem gościem będzie Witek Orski, który opowie o stereotypach w fotografii.
2 Cze 2016
Michał Chrzanowski
0
MFK 2013: "Pogranicza mody" - rozmowa z Pawłem Szypulskim
Jedną z najciekawszych wystaw 11. edycji Miesiąca Fotografii w Krakowie są bez wątpienia "Pogranicza mody". Prezentujemy wstęp Pawła Szypulskiego, głównego kuratora wystawy, rozmowę przeprowadzoną z nim przez Witka Orskiego w kwietniu 2013 oraz prace, które weszły w skład ekspozycji w Galerii Sztuki Współczesnej Bunkier Sztuki. Wystawę możecie oglądać do 16 czerwca 2013.
28 Maj 2013
Marcin Grabowiecki
0
Witek Orski: wystawa w Galerii Czułość
Zapraszamy do Galerii Czułość na wernisaż wystawy Witka Orskiego, który odbędzie się w czwartek, 29 marca o godz. 19:00 na Saskiej Kępie. Autor za temat swojej prezentacji obrał wulgarność. Wystawę będzie można oglądać do końca kwietnia, tylko w soboty i niedziele w godzinach 15:00-20:00.
28 Mar 2012
Marcin Grabowiecki
0