wyostrzanie

Wszystkie artykuły z tagiem: "wyostrzanie" w serwisie fotopolis.pl:
Dowiedz się, jak wyostrzyć zdjęcia i skutecznie zredukować szumy w Lightroomie Classic CC
Jeżeli chcesz nauczyć się efektywnej postprodukcji zdjęć w Lightroomie Classic CC, a w tym optymalnego ostrzenia zdjęć i usuwania rozpraszających szumów, to najnowszy wideoporadnik Anthony Morgantiego jest przygotowany właśnie dla Ciebie.
9 Lip 2018
Michał Chrzanowski
0
Zobacz szybką i skuteczną metodę wyostrzania portretów w Photoshopie
W swoim najnowszym wideoporadniku, Aaron Nace – znany lepiej jako Phlearn – pokazuje, jak sprawniej i efektywniej ostrzyć zdjęcia za pomocą kilku narzędzi dostępnych w Photoshopie.
4 Maj 2018
Michał Chrzanowski
0
Ten film pokaże Ci, w jaki sposób efektywnie wyostrzyć zdjęcia w Photoshopie
Unmesh Dinda z PiXimperfect powraca z kolejnym ciekawym tutorialem. Tym razem w niespełna 12-minutowym filmie pokazuje, jak sprawniej i efektywniej ostrzyć zdjęcia za pomocą kilku narzędzi dostępnych w Photoshopie.
5 Kwi 2018
Michał Chrzanowski
0
Lytro Desktop 4.1 - jeszcze większa kontrola nad głębią ostrości
Zapewne słyszeliście o aparatach Lytro umozliwiających zmianę głębi ostrości już po zrobieniu zdjęcia. Właśnie pojawiła się nowa wersja oprogramowania, która jeszcze bardziej poszerza możliwości edycji zdjęcia.
11 Gru 2014
Maciej Luśtyk
0
Z notatnika optyka: USM
Po krótkiej, świątecznej przerwie przyszła pora na kolejny odcinek cyklu "Z notatnika optyka". Tym razem o filtrze "unsharp mask" i wyostrzaniu. Zapraszamy do lektury.
31 Gru 2011
Bernard Piechal
0