upadłość

Wszystkie artykuły z tagiem: "upadłość" w serwisie fotopolis.pl:
Upadłość producenta szkieł Meyer Optik Görlitz
W sierpniu informowaliśmy Was o problemach finansowych firmy Net SE, która w ostatnim czasie przywróciła zza grobu takie marki jak Meyer Optik Gorlitz, Schacht czy Oprema Jena. Firma przechodzi proces upadłościowy, a osoby, które zainwestowały w sprzęt prawdopodobnie nie zobaczą ani obiektywów, ani pieniędzy.
18 Paź 2018
Maciej Luśtyk
0
Drugie życie Metz
W listopadzie zeszłego roku Metz, znany producent sprzętu oświetleniowego, rozpoczął postępowanie upadłościowe. Zastanawialiśmy się wtedy czy oznacza to koniec marki. Ostatnio okazało się, że zasoby firmy zostaną przejęte przez dwóch osobnych inwestorów, którzy zamierzają kontynuować produkcję sprzętu Metz.
7 Maj 2015
Maciej Luśtyk
0
Metz ogłasza bankructwo
Jeden z bardziej znanych producentów sprzętu oświetleniowego rozpoczął postępowanie upadłościowe. Czy oznacza to koniec znanej marki?
21 Lis 2014
Maciej Luśtyk
0
Kodak: produkcja filmów ciągle opłacalna
Zgłoszenie wniosku o upadłość według Rozdziału 11 Kodeksu Upadłościowego (tzw. Chapter 11) oznacza konieczność gruntownej restrukturyzacji firmy. Amerykański koncern twierdzi jednak, że nie ucierpi na tym produkcja filmów fotograficznych i kinematograficznych, która podobno nadal przynosi zyski.
23 Sty 2012
Michal Grzegorczyk
0
Kodak złożył wniosek o ogłoszenie upadłości
Stało się - Kodak złożył w amerykańskim sądzie wniosek o upadłość według Rozdziału 11 Kodeksu Upadłościowego (tzw. Chapter 11). Wnioskiem nie zostały objęte spółki zależne spoza USA.
19 Sty 2012
Michal Grzegorczyk
0
Kodak bliski bankructwa
Gazeta Wall Street Journal napisała o przygotowaniach Kodaka do ogłoszenia bankructwa. O kłopotach amerykańskiej firmy pisaliśmy już kilkukrotnie, ale teraz sytuacja wydaje się niemal beznadziejna. Cena akcji spadła poniżej dolara i zarząd przygotowuje firmę do procesu upadłości na podstawie "Chapter 11".
5 Sty 2012
Michal Grzegorczyk
0
Kodak na krawędzi
Koncern Kodak zaprzeczył plotkom o planach ogłoszenia bankructwa, ale nie zmienia to faktu, że firma balansuje na krawędzi przepaści. Ostatnie dni przyniosły kilka niepokojących informacji, a podsumowaniem całej sytuacji był ostatni piątek, gdy cena akcji spadła o 54%.
3 Paź 2011
Michal Grzegorczyk
0