Krzysztof Jurecki

Wszystkie artykuły z tagiem: "Krzysztof Jurecki" w serwisie fotopolis.pl:
"Co kryje się na dnie oka?" - wystawa auto/portretu w Galerii Sztuki Wozownia w Toruniu
W piątek, 27 lipca o godz. 18:00 w Galerii Sztuki Wozownia w Toruniu zostanie otwarta wystawa "Co kryje się na dnie oka? W kręgu auto/portretu z przełomu XX/XXI wieku". Jej kuratorem jest Krzysztof Jurecki.
20 Lip 2012
Marcin Grabowiecki
0
"Oblicza fotografii" - spotkanie z Krzysztofem Jureckim w Wigrach
W piątek, 12 czerwca o godzinie 18 w Domu Pracy Twórczej w Wigrach odbędzie się spotkanie autorskie z Krzysztofem Jureckim. Wieczór zostanie poświęcony jego najnowszej książce "Oblicza fotografii". W sobotę natomiast zaplanowano wykład omawiający 6. Biennale Fotografii w Poznaniu oraz organizowane od 10 lat konkursy "Cyberfoto" w Częstochowie.
10 Cze 2009
ms
0
Wernisaż i spotkanie z Krzysztofem Jureckim w Poznaniu
Kolski Klub Fotograficzny FAKT zaprasza w czwartek, 5 marca na wernisaż poplenerowej wystawy zdjęć "Kopalnia". Bezpośrednio po otwarciu prezentacji odbędzie się spotkanie z Krzysztofem Jureckim. Dyskusję o książce "Poszukiwanie sensu fotografii. Rozmowy o sztuce" poprowadzi Dorota Łuczak. Początek o godzinie 17.
4 Mar 2009
ms
0
Fotografia po 2000 roku - dyskusja w CSW
Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski zaprasza 2 października 2008 roku do udziału w dyskusji na temat kondycji współczesnej polskiej fotografii. O wystawach, festiwalach i publikacjach będzie można porozmawiać z krytykami i historykami sztuki.
25 Wrz 2008
Marta Sinior
0
"Poszukiwanie sensu fotografii. Rozmowy o sztuce" - spotkanie z autorem Krzysztofem Jureckim w Sopocie
Tym razem promocyjne spotkanie książki "Poszukiwanie sensu fotografii. Rozmowy o sztuce" Krzysztofa Jureckiego odbędzie się w Sopocie. Porozmawiać ze znanym krytykiem sztuki będzie można w już w czwartek, 5 czerwca 2008 roku w sopockim "LALALA - BISTRO". Początek spotkania o godzinie 19.
3 Cze 2008
Marta Sinior
0
"Poszukiwanie sensu fotografii. Rozmowy o sztuce" - spotkanie z autorem Krzysztofem Jureckim we Wrocławiu
Rzadko się zdarza, że bohaterowie publikacji pojawiają się na spotkaniach promujących książkę. Inaczej jest w przypadku pozycji Krzysztofa Jureckiego "Poszukiwanie sensu fotografii. Rozmowy o sztuce". Na spotkaniu w Galerii Entropia we Wrocławiu, oprócz autora publikacji pojawią się artyści, z którymi wywiady zostały zamieszczone w książce: Natalia LL i Andrzej Dudek-Durer. W dyskusji uczestniczyć będzie również znany krytyk i historyk, dr Adam Sobota. Polecamy.
23 Maj 2008
Marta Sinior
0
"Poszukiwanie sensu fotografii. Rozmowy o sztuce" - spotkanie z autorem Krzysztofem Jureckim w Lublinie
Kolejnym miastem na mapie promocji książki Krzysztofa Jureckiego jest Lublin. Tam, 24 kwietnia w Klubie Centrala w ramach cyklu "ARTBOOK, sztuka czytana" o sensie fotografii będzie można porozmawiać ze znanym krytykiem sztuki osobiście.
23 Kwi 2008
Marta Sinior
0
"Poszukiwanie sensu fotografii. Rozmowy o sztuce" - spotkanie z autorem Krzysztofem Jureckim w Toruniu
Jednym z elementów promocji najnowszej publikacji Krzysztofa Jureckiego "Poszukiwanie sensu fotografii. Rozmowy o sztuce" są spotkania z autorem. Krzysztof Jurecki podróżuje po kraju prowokując do dyskusji o fotografii. Tym razem spotkanie odbędzie się w Toruniu, a gościem panelu będzie m.in. bohaterka książki, Katarzyny Majak.
4 Kwi 2008
Marta Sinior
0
II Rozmowa z cyklu "Wokół fotografii" w Krakowie
3 kwietnia 2008 roku odbędzie się kolejne spotkanie z nowego cyklu poświęconego fotografii organizowanego wspólnie przez Księgarnię Fotograficzną f5 i Fundację Imago Mundi w Krakowie. Gościem drugiego spotkania "Wokół fotografii" będzie znany krytyk sztuki, kurator, wykładowca oraz autor niedawno wydanej publikacji "Poszukiwanie sensu fotografii. Rozmowy o sztuce" - Krzysztof Jurecki. To właśnie najnowszej książce Jureckiego poświęcioa będzie dyskusja.
27 Mar 2008
Marta Sinior
0
"Poszukiwanie sensu fotografii. Rozmowy o sztuce" - spotkanie z autorem Krzysztofem Jureckim w Łodzi
Pod koniec stycznia na polskim rynku wydawniczym ukazała się najnowsza książka Krzysztofa Jureckiego "Poszukiwanie sensu fotografii. Rozmowy o sztuce". Autor zamieścił w niej dwadzieścia wywiadów z polskimi artystami. 20 lutego 2008 roku o publikacji będzie można porozmawiać z autorem podczas promocyjnego spotkania w Łodzi.
11 Lut 2008
Marta Sinior
0