full frame

Wszystkie artykuły z tagiem: "full frame" w serwisie fotopolis.pl:
Pentax K-1 - pełna klatka po raz pierwszy
Po ponad roku zapowiedzi i podsycania apetytu użytkowników nareszcie oficjalnie zaprezentowano pierwszy pełnoklatkowy aparat Pentaxa. Jak wypada na tle konkurencji?
18 Lut 2016
Maciej Luśtyk
2
Pełnoklatkowy Pentax - znamy kolejne szczegóły
Od kilku miesięcy producent cyklicznie pobudza wyobraźnię użytkowników zdawkowymi zapowiedziami pełnoklatkowej lustrzanki, której premiera zapowiadana jest na wiosnę 2016 roku. Mimo wielu plotek na temat specyfikacji, dopiero teraz otrzymaliśmy pierwszą oficjalną informację dotyczącą funkcji aparatu.
28 Gru 2015
Maciej Luśtyk
0
Pełnoklatkowy Pentax - nowa makieta zaprezentowana
Podczas nowojorskich targów PhotoPlus Expo został zaprezentowany długo oczekiwany pełnoklatkowy Pentax. Niestety była to kolejna trójwymiarowa makieta, która tym razem zdradziła nieco więcej szczegółów o samej konstrukcji.
23 Paź 2015
Michał Chrzanowski
0
Pełnoklatkowego Pentaxa zobaczymy dopiero na wiosnę
Jedną z atrakcji tegorocznych targów CP+ 2015, które odbyły się w lutym był pełnoklatkowy Pentax, a właściwie jego atrapa wydrukowana na drukarce 3D. Mieliśmy jednak okazję zobaczyć jak będzie wyglądać pierwsza pełna klatka japońskiego producenta. Twórcy zapowiadali oficjalną premierę pod koniec tego roku. Wygląda jednak na to, że poczekamy do wiosny.
18 Wrz 2015
Maciej Luśtyk
0
Konost FF - pełna klatka z cyfrowym dalmierzem
W internecie pojawiła się niedawno strona projektu dalmierzowego aparatu cyfrowego z wymiennymi obiektywami, o nazwie Konost. Twórcy pragną połączyć jakość oferowaną przez pełnoklatkową matrycę z prostą ergonomią dawnych aparatów analogowych. Aparat ma cechować się zupełnie nowym, cyfrowym systemem dalmierza.
24 Lut 2015
Maciej Luśtyk
0
Nikon D810A - pełna klatka do astrofotografii
Nikon zaprezentował aparat D810A, będący wersją aparatu D810 przeznaczoną do astrofotografii. Jest to też pierwszy aparat pełnoklatkowy przeznaczony specjalnie do tego typu zdjęć.
10 Lut 2015
Maciej Luśtyk
0
Canon EOS 5Ds i 5Ds R - Pierwsze wrażenia
Podczas piątkowej konferencji prasowej Canona mieliśmy możliwość zaznajomienia się z dopiero co zaprezentowanymi aparatami, między innymi z 50-megapikselowymi lustrzankami pełnoklatkowymi będącymi kontynuatorami serii 5D. Sprawdźcie nasze pierwsze wrażenia z kontaktu z aparatami Canon EOS 5Ds i 5Ds R.
8 Lut 2015
Maciej Luśtyk
0
Ricoh pracuje nad pełnoklatkowym Pentaxem
Ricoh poinformował, że pracuje nad pełnoklatkowym aparatem cyfrowym, którego prototyp będzie można zobaczyć podczas rozpoczynających się w przyszłym tygodniu targów CP+ 2015.
5 Lut 2015
Maciej Luśtyk
0
Rusza polska przedsprzedaż aparatu sony A7 ii
Niedawno informowaliśmy o premierze na rynku amerykańskim, a tymczasem na polskiej stronie producenta rusza przedsprzedaż aparatu.
3 Gru 2014
Maciej Luśtyk
0
Nikon D810
W ofercie firmy Nikon pojawiła się nowa pełnoklatkowa lustrzanka. Model D810, który zastępuje zarówno D800 jak też D800E, został wyposażony w 36,3-megapikselową matrycę bez filtra dolnoprzepustowego i procesor Expeed 4, który umożliwił zwiększenie szybkości działania i zakresu dostępnych czułości.
26 Cze 2014
Michal Grzegorczyk
0