Green Gallery

Wszystkie artykuły z tagiem: "Green Gallery" w serwisie fotopolis.pl:
Promocja książki "Opowieści z Pałacu Saskiego"
Serdecznie zapraszamy na promocję niezwykłej książki autorstwa Joanny Borowskiej "Opowieści z Pałacu Saskiego". Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 9 listopada o godz. 12:00 w Sali Opera warszawskiego hotelu Sofitel Victoria.
6 Lis 2009
Marcin Grabowiecki
0
Ostatni wernisaż w Green Gallery
Już jutro, 25 sierpnia odbędzie się otwarcie ostatniej wystawy w Green Gallery. Zobaczymy na niej prace Roberta Gajdy. Galeria kończy działalność w dotychczasowej siedzibie.
24 Sie 2009
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa "Światłocienie snu" Macieja Hermana w Green Gallery
Już jutro odbędzie się wernisaż wystawy Macieja Hermana pt. "Światłocienie snu". Rozpoczęcie o godz. 19:00 w warszawskiej Green Gallery. Na wystawie zobaczymy prace zainspirowane snami artysty. Jak zapewniają organizatorzy będą obecne - i Światło, i Cienie, i Sny...
3 Sie 2009
Marcin Grabowiecki
0
Letnie Kursy Fotografii w Green Gallery
Warszawska Green Gallery organizuje w czasie wakacji dwie edycje Kursów Fotografii. Pierwsza z nich odbędzie się w terminie 17 lipca - 2 sierpnia, druga w dniach 21 sierpnia - 6 września.
8 Lip 2009
Marcin Grabowiecki
0
Ewa Pszczulny "Wdzięcząc się, umierają" - wystawa w Green Gallery w Warszawie
WFFA 09.Green Gallery w Warszawie zaprasza na nową wystawę fotografii zatytułowaną "Wdzięcząc się, umierają". Autorką kolorowych fotografii kwiatów jest Ewa Pszczulny. Wernisaż odbędzie się 28 maja, w czwartek o godzinie 19.30. Wstęp wolny. Prezentację przygotowano w ramach Warszawskiego Festiwalu Fotografii Artystycznej.
27 Maj 2009
ms
0
"Aktoportret" Yoli Zuchniewicz w Green Gallery
WFFA 09. Warszawska Green Gallery zaprasza na wystawę cyklu 12 czarno-białych fotografii autorstwa Yoli Zuchniewicz. Tytuł "Aktoportret" oddaje charakter prezentowanych prac - autorka wybrała szczególną formę sportretowania samej siebie: połączenie aktu i autoportretu. Wernisaż już jutro, 9 maja o godzinie 19:30.
6 Maj 2009
Michal Grzegorczyk
0
"Rumunia - kraj przyjaznych ludzi" - wystawa w Green Gallery w Warszawie
Green Gallery w Warszawie zaprasza na wystawę fotografii "Rumunia - kraj przyjaznych ludzi". Zdjęcia powstały podczas czterech wyjazdów plenerowych uczniów, absolwentów i wykładowców Warszawskiej Szkoły Fotografii. Wernisaż prezentacji już w piątek, 17 kwietnia o godzinie 17.30.
15 Kwi 2009
ms
0
"Warszawa - twarze miasta" - wystawa w Green Gallery
W Green Gallery w Warszawie prezentowany będzie wybór zdjęć, zrealizowanych przez uczestników warsztatów fotograficznych "Warszawa - Twarze miasta". Seria spotkań odbyła się w zeszłym roku w Muzeum Powstania Warszawskiego. Uczestnicy pracowali nad portretem stolicy. Wernisaż wystawy 19 marca, w czwartek o godzinie 19.
17 Mar 2009
ms
0
"Różne, Wolne, Równe" - wystawa w Green Gallery
Do 15 marca w Green Gallery w Warszawie prezentowana będzie wystawa fotografii "Różne, Wolne, Równe". Projekt złożony z krótkich, odrębnych realizacji czterech autorek: Violi Kuś, Katarzyny Majak, Anny Nizio i Basi Sokołowskiej opowiada o różnych aspektach dyskryminacji kobiet.
6 Mar 2009
ms
0
Agnieszka Mroczek "Przenikanie" - wystawa w Green Gallery
Green Gallery w Warszawie zaprasza na otwarcie wystawy fotografii Agnieszki Mroczek. Projekt zatytułowany "Przenikanie" to praca dyplomowa, poświęcona tajemnicy spotkania i mieszania się różnych światów. Wernisaż w czwartek, 5 lutego o godzinie 19.
3 Lut 2009
ms
0