"Warszawa - twarze miasta" - wystawa w Green Gallery

ms
17 Mar 2009
W Green Gallery w Warszawie prezentowany będzie wybór zdjęć, zrealizowanych przez uczestników warsztatów fotograficznych "Warszawa - Twarze miasta". Seria spotkań odbyła się w zeszłym roku w Muzeum Powstania Warszawskiego. Uczestnicy pracowali nad portretem stolicy. Wernisaż wystawy 19 marca, w czwartek o godzinie 19.
"Warszawa - Twarze miasta" to cykl warsztatów organizowanych przez Muzeum Powstania Warszawskiego we współpracy z Warszawską Szkołą Fotografii. W ciągu ubiegłego roku, w dwunastu spotkaniach udział wzięło ponad 250 osób. Zajęcia prowadzili m.in. Marian Schmidt, Zbigniew Tomaszczuk i Maciej Skawiński. Uczestnicy poszerzali swoją wiedzę, doskonalili umiejętności. Tworzyli jednocześnie fotograficzny portret współczesnej Warszawy.
Prezentowane prace wybrano spośród kilkuset fotografii wykonanych w ramach warsztatów. Uczestnicy szczególna uwagę poświęcili niepopularnym, nieco zaponianym zakątkom miasta.


WARSZAWA - TWARZE MIASTA
Termin: 19.03.2009 - 12.04.2009

Green Gallery
ul. Krzywe Koło 2/4 (przy Rynku Starego Miasta)
Warszawa
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8