"Warszawa - twarze miasta" - wystawa w Green Gallery

ms
17 Mar 2009
W Green Gallery w Warszawie prezentowany będzie wybór zdjęć, zrealizowanych przez uczestników warsztatów fotograficznych "Warszawa - Twarze miasta". Seria spotkań odbyła się w zeszłym roku w Muzeum Powstania Warszawskiego. Uczestnicy pracowali nad portretem stolicy. Wernisaż wystawy 19 marca, w czwartek o godzinie 19.
"Warszawa - Twarze miasta" to cykl warsztatów organizowanych przez Muzeum Powstania Warszawskiego we współpracy z Warszawską Szkołą Fotografii. W ciągu ubiegłego roku, w dwunastu spotkaniach udział wzięło ponad 250 osób. Zajęcia prowadzili m.in. Marian Schmidt, Zbigniew Tomaszczuk i Maciej Skawiński. Uczestnicy poszerzali swoją wiedzę, doskonalili umiejętności. Tworzyli jednocześnie fotograficzny portret współczesnej Warszawy.
Prezentowane prace wybrano spośród kilkuset fotografii wykonanych w ramach warsztatów. Uczestnicy szczególna uwagę poświęcili niepopularnym, nieco zaponianym zakątkom miasta.


WARSZAWA - TWARZE MIASTA
Termin: 19.03.2009 - 12.04.2009

Green Gallery
ul. Krzywe Koło 2/4 (przy Rynku Starego Miasta)
Warszawa
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Sony FE 35 mm f/1.8 - zdjęcia przykładowe
17 Lip 2019
W nasze ręce trafił najnowszy FE 35 mm f/1.8 - systemowy obiektyw, którego długo brakowało w ofercie Sony. Zobaczcie na co go stać.
1
Sony A7R IV - zdjęcia przykładowe
16 Lip 2019
Dziś Sony pokazało najnowszą bestię ze swojej stajni. Czy 60-milionowy Sony A7R IV rzeczywiście jest w stanie zagrozić pozycji aparatów średniego formatu? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - pierwsze wrażenia
10 Lip 2019
G5 X Mark II przeszedł kompletną przemianę. Najnowszy model z serii Canon PowerShot w niczym nie przypomina swojego poprzednika. Otrzymujemy usprawnioną matrycę i procesor, zoom optyczny o większym zakresie, szybszy system AF, a także zupełnie nowy wygląd i ergonomię z odchylanym do pozycji selfie ekranem i wysuwanym wizjerem elektronicznym.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - zdjęcia przykładowe
10 Lip 2019
Ciekawi, jak w praktyce prezentuje się najnowszy kompakt Canona? Wczoraj, podczas polskiej premiery G5 X Mark II, mieliśmy okazję pobawić się tym modelem. Zobaczcie na co go stać.
4