"Warszawa - twarze miasta" - wystawa w Green Gallery

ms
17 Mar 2009
W Green Gallery w Warszawie prezentowany będzie wybór zdjęć, zrealizowanych przez uczestników warsztatów fotograficznych "Warszawa - Twarze miasta". Seria spotkań odbyła się w zeszłym roku w Muzeum Powstania Warszawskiego. Uczestnicy pracowali nad portretem stolicy. Wernisaż wystawy 19 marca, w czwartek o godzinie 19.
"Warszawa - Twarze miasta" to cykl warsztatów organizowanych przez Muzeum Powstania Warszawskiego we współpracy z Warszawską Szkołą Fotografii. W ciągu ubiegłego roku, w dwunastu spotkaniach udział wzięło ponad 250 osób. Zajęcia prowadzili m.in. Marian Schmidt, Zbigniew Tomaszczuk i Maciej Skawiński. Uczestnicy poszerzali swoją wiedzę, doskonalili umiejętności. Tworzyli jednocześnie fotograficzny portret współczesnej Warszawy.
Prezentowane prace wybrano spośród kilkuset fotografii wykonanych w ramach warsztatów. Uczestnicy szczególna uwagę poświęcili niepopularnym, nieco zaponianym zakątkom miasta.


WARSZAWA - TWARZE MIASTA
Termin: 19.03.2009 - 12.04.2009

Green Gallery
ul. Krzywe Koło 2/4 (przy Rynku Starego Miasta)
Warszawa
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13