"Warszawa - twarze miasta" - wystawa w Green Gallery

ms
17 Mar 2009
W Green Gallery w Warszawie prezentowany będzie wybór zdjęć, zrealizowanych przez uczestników warsztatów fotograficznych "Warszawa - Twarze miasta". Seria spotkań odbyła się w zeszłym roku w Muzeum Powstania Warszawskiego. Uczestnicy pracowali nad portretem stolicy. Wernisaż wystawy 19 marca, w czwartek o godzinie 19.
"Warszawa - Twarze miasta" to cykl warsztatów organizowanych przez Muzeum Powstania Warszawskiego we współpracy z Warszawską Szkołą Fotografii. W ciągu ubiegłego roku, w dwunastu spotkaniach udział wzięło ponad 250 osób. Zajęcia prowadzili m.in. Marian Schmidt, Zbigniew Tomaszczuk i Maciej Skawiński. Uczestnicy poszerzali swoją wiedzę, doskonalili umiejętności. Tworzyli jednocześnie fotograficzny portret współczesnej Warszawy.
Prezentowane prace wybrano spośród kilkuset fotografii wykonanych w ramach warsztatów. Uczestnicy szczególna uwagę poświęcili niepopularnym, nieco zaponianym zakątkom miasta.


WARSZAWA - TWARZE MIASTA
Termin: 19.03.2009 - 12.04.2009

Green Gallery
ul. Krzywe Koło 2/4 (przy Rynku Starego Miasta)
Warszawa
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0