G2

Wszystkie artykuły z tagiem: "G2" w serwisie fotopolis.pl:
Panasonic Lumix G2 i Lumix G 14-140mm - nowy firmware
Panasonic opublikował aktualizację oprogramowania wewnętrznego do aparatu Lumix G2 i obiektywu Lumix G Vario HD 14-140mm f/4-5,8 ASPH. MEGA O.I.S. O zmianach piszemy w dalszej części newsa.
6 Paź 2010
Michal Grzegorczyk
0
Panasonic Lumix G2 - opinia Jacka Gilarskiego
Zapraszamy do lektury kolejnej części cyklu opinii czytelników o Lumiksie G2. Jej autorem jest Jacek Gilarski, który porównał aparat do starszego Lumiksa FZ-50.
24 Wrz 2010
Michal Grzegorczyk
0
Panasonic Lumix G2 - opinia Daniela Klonowskiego
Prezentujemy kolejną część cyklu opinii naszych czytelników o aparacie Panasonic Lumix G2. Jej autorem jest Daniel Klonowski, który planował zakup lustrzanki, ale ostatnio zaczął rozważać aparaty systemowe bez lustra.
14 Wrz 2010
Michal Grzegorczyk
0
Trzy złote medale DIWA dla Panasonika
Międzynarodowa organizacja DIWA (Digital Imaging Websites Association) na podstawie testów wykonanych przez członkowskie serwisy internetowe i wyniki uzyskane w DIWA Labs uhonorowała trzy aparaty Panasonika Złotym medalem DIWA. Polskim członkiem DIWA jest fotopolis.pl.
1 Wrz 2010
Marcin Falana
0
Panasonic Lumix G2 - opinia Michała Delugi
Publikujemy kolejną opinię o aparacie Panasonic Lumix G2. Jej autorem jest Michał Deluga, który zgłaszając się do nas zadeklarował, że napisze tekst z perspektywy osoby przesiadającej się z kompaktu na aparat z wyższej półki.
19 Sie 2010
Michal Grzegorczyk
0
Panasonic Lumix G2 - opinia Dawida Szczęcha
Ruszamy z nowym cyklem sprzętowych opinii naszych czytelników. Tym razem na warsztat trafił Panasonic Lumix G2. Autorem pierwszego tekstu jest Dawid Szczęch.
9 Sie 2010
Michal Grzegorczyk
0
"Przetestuj Panasonika Lumiksa G2" - wyniki konkursu
Wczoraj zakończyliśmy konkurs "Przetestuj Panasonika Lumiksa G2" i zgodnie z planem dziś publikujemy wyniki. Wybraliśmy pięć osób, które otrzymają zestaw składający się z korpusu, przystosowanego do filmowania obiektywu Lumix 14-140 mm i zewnętrznego mikrofonu.
27 Lip 2010
Michal Grzegorczyk
0
Przetestuj Panasonika Lumiksa G2 - ogłaszamy konkurs
Czytelnicy fotopolis.pl dostają kolejną szansę na samodzielne przetestowanie ciekawej sprzętowej nowości. Tym razem to Panasonic Lumix G2 - pierwszy aparat systemowy z wymienną optyką wyposażony w dotykowy ekran LCD. Razem z korpusem do testów trafi też przystosowany do filmowania obiektyw 14-140 mm i zewnętrzny mikrofon.
19 Lip 2010
Michal Grzegorczyk
0
Panasonic Lumix DMC-G2 - test
Panasonic Lumix G2 to następca pierwszego reprezentanta systemu mikro 4/3 - Lumiksa G1. Nowością jest możliwość rejestracji filmów HD 720p kompresowanych w AVCHD Lite. Poprawiono również ergonomię aparatu - wyświetlacz LCD jest teraz czuły na dotyk, a pokrętło sterujące powędrowało pod kciuk. Oczywiście to nie wszystkie zmiany - zapraszamy do lektury pełnego testu.
25 Cze 2010
Damian Bednarzak
0
Panasonic Lumix G2 wchodzi do sprzedaży w Polsce
Zaprezentowany na wiosennych targach Focus On Imaging Panasonic Lumix G2 wchodzi właśnie do sprzedaży w Polsce. W związku z tym producent ujawnił cenę aparatu. Nowy Lumix z podstawowym obiektywem będzie na początku kosztował 3099 złotych.
8 Cze 2010
Michal Grzegorczyk
0