Element 65

Wszystkie artykuły z tagiem: "Element 65" w serwisie fotopolis.pl:
Wystawa Toma Huntera "A Journey Back" w Galerii Pauza
Zapraszamy na wernisaż wystawy Toma Huntera "A Journey Back", która przywędrowała z Warszawy do Krakowa i znalazła dla siebie miejsce w Galerii Pauza. Wernisaż w poniedziałek, 30 listopada, o godz. 20:00
27 Lis 2009
Marcin Grabowiecki
0
Tom Hunter w 1500m2 - fotoreportaż z wernisażu
W ostatni piątek, 23 października w nowym miejscu warszawskiego Powiśla "1500m2 do wynajęcia" odbył się wernisaż fotografii brytyjskiego artysty Toma Huntera, który zaszczycił zgromadzonych w postindustrialnych przestrzeniach starej drukarni kartograficznej na Solcu swoją obecnością. Z całą pewnością było to wydarzenie, które zapamiętali wszyscy obecni.
28 Paź 2009
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa Toma Huntera "A journey back" w Warszawie
Fundacja Element 65 ma zaszczyt przedstawić pierwszą w Polsce wystawę światowej renomy fotografa Toma Huntera. Jest to zarazem pierwsza retrospektywna wystawa Huntera, której światowa premiera odbyła się w londyńskiej The Arts Gallery drugiego czerwca br. Warszawa jest drugim miejscem, zaraz po Londynie, gdzie wystawa będzie pokazywana. Otwarcie w piątek, 23 października w Centrum Działań Twórczych 1500m2 - nowej przestrzeni na Powiślu. Polecamy!
20 Paź 2009
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa "Dzieciaki" na Placu Zamkowym w Warszawie
W najbliższy poniedziałek, 6 lipca o godzinie 18:00 na Placu Zamkowym w Warszawie otwarcie wystawy fotografii wykonanych przez dzieciaki z Targówka, pod opieką Tomka Niewiadomskiego.
3 Lip 2009
Marcin Grabowiecki
0
Oiko Petersen "Downtown Collection" - wystawa w Instytucie Teatralnym w Warszawie
Galeria Element 65 zaprasza do Instytutu Teatralnego w Warszawie na wystawę fotografii Oiko Petersena. Bohaterami najnowszego projektu, zatytułowanego "Downtown Collection" są osoby z zespołem Downa. Artysta zrealizował cykl niezwykłych portretów utrzymanych w stylistyce modowej. Z fantazją i wyczuciem zaprasza na wycieczkę w głąb wewnętrznego świata osób z zespołem Downa. Wernisaż w sobotę, 18 kwietnia o godzinie 19.
17 Kwi 2009
ms
0