CIPA

Wszystkie artykuły z tagiem: "CIPA" w serwisie fotopolis.pl:
Rynek aparatów w 2018 roku - ciągle w dołku
Ostatnie lata to na rynku fotograficznym okres nieprzerwanej recesji. Czy rok 2018 przyniósł długo wypatrywaną stabilizację?
15 Sty 2019
Maciej Luśtyk
1
Rok 2018 na półmetku. Ja ma się rynek fotograficzny?
W ostatnich latach rynek aparatów fotograficznych nieprzerwanie się kurczy. W zeszłym roku trend ten uległ jednak pewnemu spowolnieniu. Czy doczekaliśmy się stabilizacji?
1 Sie 2018
Maciej Luśtyk
0
Koniec roku za pasem. Jak wygląda sytuacja na rynku fotograficznym?
Ostatnie lata były trudnym czasem dla producentów sprzętu fotograficznego, pierwsza połowa bieżącego roku dawała jednak nadzieję na poprawę. Czy optymistyczny trend się utrzymał?
6 Gru 2017
Maciej Luśtyk
0
Rok 2017 na półmetku. Jak wygląda sytuacja na rynku fotograficznym?
Ostatnie lata były trudnym czasem dla producentów sprzętu fotograficznego, początek bieżącego roku wyglądał jednak optymistycznie. Czy trend ten się utrzymał?
2 Sie 2017
Maciej Luśtyk
0
Rynek aparatów w 2016 roku - tempo recesji stale rośnie
Mimo ewidentnego rozwoju i eksploracji nowych technologii, od kilku lat rynek aparatów fotograficznych przeżywa recesję, co potwierdzają to dane cyklicznie udostępniane przez producentów. Dzięki serwisowi Lensvid możemy szybko rozeznać się w sytuacji. Niestety nie mamy dobrych wiadomości.
3 Mar 2017
Maciej Luśtyk
1
Dobre wieści z branży. Rynek notuje wzrost po raz pierwszy od 4 lat
Ostatnie lata nie były łatwym okresem dla producentów aparatów. Wygląda jednak na to, że w ciemnym tunelu pojawiło się światełko. Branża po raz pierwszy od długiego czasu notuje wzrost.
2 Lut 2017
Maciej Luśtyk
0
Dramatyczne skutki trzęsienia ziemi w Kumamoto. Tak źle na rynku nie było od lat
Bieżący rok na pewno nie jest szczęśliwy dla producentów aparatów. Informacje o skutkach kwietniowego trzęsienia ziemi w Kumamoto docierają do nas już od pewnego czasu, teraz możemy jednak zobaczyć jak mocno katastrofa odbiła się na całym rynku aparatów.
6 Lip 2016
Maciej Luśtyk
1
Sprzedaż aparatów cyfrowych ciągle spada
Ostatnimi czasy kilkukrotnie informowaliśmy Was o pesymistycznych trendach na rynku aparatów cyfrowych. Najnowsze dane z pierwszych miesięcy 2015 roku niestety nie wróżą poprawy sytuacji.
7 Kwi 2015
Maciej Luśtyk
0
CIPA podsumowała 2010 rok
Camera & Imaging Products Association (CIPA) podsumowała ubiegły rok. Po kryzysowych spadkach produkcji w 2009 roku nastąpiło odbicie i wzrost o 14,7%.
15 Lut 2011
Michal Grzegorczyk
0
CIPA podsumowuje ubiegły rok
Camera & Imaging Products Association (CIPA) zaprezentowała podsumowanie ubiegłego roku na rynku fotograficznym. Zgodnie z przewidywaniami ogólna liczba wyprodukowanych aparatów spadła do poziomu 105,9 milionów egzemplarzy - to o 11,6% mniej niż w 2008 roku.
26 Sty 2010
Michal Grzegorczyk
0