Paweł Chara

Wszystkie artykuły z tagiem: "Paweł Chara" w serwisie fotopolis.pl:
Fotoekspedycja Akademii Nikona na Islandię z Pawłem Charą - zapisy tylko do końca maja
Akademia Nikona zaprasza wszystkich wielbicieli surowych klimatów i dziewiczej przyrody do wzięcia udziału w letniej fotoekspedycji na Islandię, którą poprowadzi charyzmatyczny fotograf, Paweł Chara. Zapisy przyjmowane są tylko do końca maja.
15 Maj 2015
Maciej Luśtyk
0
Fotograficzna podróż w bałkańskim tyglu. Nowa fotoekspedycja Akademii Nikona
Akademia Nikona przygotowała kolejną fotoekspedycję w wyjątkowe miejsce. Tym razem pasjonaci fotografowania i podróżowania będą mieli okazję zwiedzić region o szczególnej historii, kulturze i przyrodzie, który na przestrzeni wieków nie zaznał spokoju, a częściej był sceną gwałtownych przemian. Podczas podróży przez Bałkany, uczestnicy znajdą się w centrum wydarzeń rodem z filmów Emira Kusturicy. Wyprawę, która potrwa od 8 do 18 lipca br., poprowadzi jeden z najbardziej znanych wykładowców...
3 Kwi 2014
Marcin Grabowiecki
0
Zobacz kraj szczęśliwych ludzi - fotoekspedycja do Bhutanu z Akademią Nikona
Stare buddyjskie klasztory, piękno dziewiczej przyrody oraz prości, stale uśmiechnięci ludzie... Skryty w cieniu Himalajów Bhutan kusi bogactwem, do którego dostęp mają tylko nieliczni podróżnicy. Już we wrześniu 2013 roku ten niesamowity i tajemniczy kraj, w którym zamiast PKB oblicza się szczęście narodowe brutto, będą mogli odkryć uczestnicy kolejnej fotoekspedycji Akademii Nikona.
11 Lut 2013
Marcin Grabowiecki
0
Fotoekspedycje do Chin i Nowego Jorku
Prezentujemy kolejne ciekawe fotoekspedycje z Akademią Nikona, połączone z bezpłatnymi testami sprzętu. Zobacz ile Ameryki jest w Chinach a ile Chin w Nowym Jorku. Miliony czekają! W Chinach i na Wall Street.
13 Cze 2012
Marcin Grabowiecki
0
Galeria Trzecie Oko - otwarcie
Zapraszamy do nowej galerii fotografii - "Trzecie Oko", która powstała w centrum krakowskiego Kazimierza. Miejsce zainauguruje swoją działalność 26 kwietnia o godz. 18.00 otwarciem wystawy Pawła Chary "Mandżuria. Ostatnie chwile ludów północy".
25 Kwi 2012
Marcin Grabowiecki
0
Mandżuria Pawła Chary w Rzeszowie
"Mandżuria - ostatnie chwile ludów północy" to tytuł nowej wystawy Pawła Chary. Jej wernisaż odbędzie się już jutro, w piątek 4 listopada podczas Podkarpackiego Kalejdoskopu Podróżniczego w Rzeszowie. Ekspozycja ukazuje historię i kulturę szamanistycznych ludów żyjących według dawnych tradycji swoich przodków.
3 Lis 2011
Marcin Grabowiecki
0
"Fotografia z podróży" - nowe warsztaty Akademii Nikona
Jak sprawić, by po wakacjach w naszym albumie pojawiły się nie tylko kolejne zdjęcia z urlopu, ale fotografie z podróży, które budzić będą prawdziwe emocje i żywe wspomnienia? Jak zachować się, fotografując obcych ludzi i nieznane kultury? Jak zrobić selekcję zdjęć z wyprawy do prezentacji?
20 Cze 2011
Marcin Grabowiecki
0
Z cyklu "Bezpieczne fotografowanie w niebezpiecznych warunkach" - Paweł Chara o długich wyprawach i fotografowaniu ptaków
Publikujemy kolejny artykuł z cyklu "Bezpieczne fotografowanie w niebezpiecznych warunkach". W tym tygodniu prezentujemy wywiad z podróżnikiem i fotografem Pawłem Charą, którego pasją są wielomiesięczne podróże po Azji i Afryce oraz fotografia przyrodnicza. Spytaliśmy go o sposoby na zabezpieczenie sprzętu w obydwu rodzajach fotograficznej aktywności.
24 Cze 2010
Marta Majewska
0
Fotograficzne nIKONY
Firma Nikon Polska rozpoczęła nowy projekt pod nazwą "nIKONY FOTOGRAFII", którego celem jest inspirowanie amatorów do twórczego rozwijania pasji fotografowania. W tym celu do projektu zaproszono dziesięciu polskich wybitnych fotografów, których twórczość prezentowana jest na specjalnie skonstruowanej stronie internetowej.
21 Paź 2008
Marta Sinior
0