G1

Wszystkie artykuły z tagiem: "G1" w serwisie fotopolis.pl:
BenQ G1 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
BenQ G1 to nieduży, stylowy kompakt wyposażony w jasny, szerokokątny obiektyw i 14-megapikselową matrycę CMOS. Zapraszamy do zapoznania się z pierwszymi wrażeniami z użytkowania i zdjęciami przykładowymi.
7 Wrz 2012
Marcin Falana
0
Panasonic Lumix G1, GH1 i GF1 - nowy firmware
Zgodnie z zapowiedziami firma Panasonic zaktualizowała oprogramowanie wewnętrzne do trzech aparatów Lumix z serii G: G1, GH1 i GF1.
10 Maj 2010
Michal Grzegorczyk
0
Panasonic zapowiada aktualizację firmware dla Lumiksów G
Panasonic zapowiedział, że 10 maja opublikuje aktualizację firmware do trzech Lumiksów G: G1, GH1 i GF1. Najważniejsza zmiana ma się wiązać z ulepszeniem pracy autofokusa po podłączeniu obiektywów innych niż Panasonic producentów.
21 Kwi 2010
Michal Grzegorczyk
0
Panasonic Lumix G1 i GH1 - nowy firmware
Na stronach firmy Panasonic pojawiła się aktualizacja firmware do Lumiksów G1 i GH1. Szczegóły poprawek opisujemy w dalszej części wiadomości.
17 Wrz 2009
Michal Grzegorczyk
0
Panasonic Lumix DMC-G1 - firmware 1.2
Panasonic opublikował aktualizację oprogramowania wewnętrznego do aparatu Lumix G1. Nowy firmware wprowadza trzy poprawki do pierwszego aparatu w systemie Mikro Cztery Trzecie.
10 Lut 2009
Michal Grzegorczyk
0
Panasonic Lumix G1 - firmware 1.1
Na stronach Panasonica pojawiła się pierwsza aktualizacja firmware'u do aparatu Lumix G1. Jak do tej pory jedyny korpus z systemu Mikro Cztery Trzecie doczekał się poprawki usuwającej dostrzeżone błędy i rozszerzającej możliwości aparatu.
16 Gru 2008
Michal Grzegorczyk
0
Złoty medal DIWA dla rewolucyjnego Panasonika LUMIX DMC-G1
Organizacja DIWA (Digital Imaging Websites Association) uhonorowała aparat Panasonic LUMIX DMC-G1 Złotym medalem DIWA. Prestiżowa nagroda DIWA nadawana jest w wyniku testów naukowych wykonanych w laboratoriach DIWA Labs oraz testów redakcyjnych wykonanych przez redakcje-członków DIWA oceniających ponad 200 cech testowanych aparatów. Polskim członkiem DIWA jest Fotopolis.pl.
12 Gru 2008
Michał Sułkiewicz
0
Panasonic Lumix G1 trafił do sprzedaży w Polsce
Panasonic Lumix G1, pierwszy aparat w systemie Mikro Cztery Trzecie, trafił do sprzedaży w Polsce. W tym samym momencie poznaliśmy też jego sugerowaną cenę detaliczną.
3 Gru 2008
Michal Grzegorczyk
0
Panasonic Lumix G1 - test
Panasonic Lumix G1 jest dość rewolucyjną konstrukcją na rynku fotograficznym. G1 ma być idealnym połączeniem najlepszych cech kompaktu - niewielka waga, rozmiary i łatwa obsługa z najlepszymi cechami lustrzanki - szybki autofokus i wysoka jakość zdjęć na którą składa się wymienna optyka i dość duża matryca. Zapraszamy do bliższego przyjrzenia się tej nowatorskiej konstrukcji.
28 Lis 2008
Marcin Falana
0
Panasonic Lumix G1 - pierwsze zdjęcia testowe
Do redakcji fotopolis.pl trafił finalny egzemplarz Panasonica G1 - aparatu, który ma łączyć w sobie najlepsze cechy kompaktu - waga, gabaryty i lustrzanki - wymienna optyka, duży jak na kompakt sensor. Przedstawiamy pierwsze studyjne zdjęcia testowe wykonane tym ciekawym aparatem.
6 Lis 2008
Marcin Falana
0