Ponad 100 pomysłów na świąteczne fotoprezenty

Autor: Redakcja Fotopolis

15 Listopad 2022
Artykuł na: 4-5 minut

Podaruj zdjęcia bliskim w niepowtarzalnej formie. Fotoksiążki, puzzle, etui na smartfon, kubki, fotokalendarze - to tylko część pomysłów na świąteczne fotoprezenty od CEWE. Sprawdź wszystkie...

Twoje zdjęcia to coś więcej niż kadry. To historie i emocje, które możesz zachować na dłużej. Nie trzymaj ich w telefonie czy na dysku - stwórz im niepowtarzalną oprawę i zaskocz bliskich. Z pewnością sprawią Tobie i innym wiele radości. Możesz w prosty sposób zaprojektować CEWE Fotoksiążkę ze zdjęciami z podróży lub ważnej rocznicy, Fotokalendarz, dzięki któremu przez cały rok będziecie wspominać wspólne chwile, albo prezenty, do których wystarczy tylko jedno zdjęcie: puzzle, etui na smartfon, kubki porcelanowe lub emaliowane i wiele innych. A w oczekiwaniu na świąteczny czas, możesz otwierać z bliskimi okienka kalendarza adwentowego z Waszymi zdjęciami.

CEWE Fotoksiążka – Twój Rodzinny Bestseller

Z bliskimi dzielisz emocje, pasje, a przede wszystkim czas. Wspólne chwile, wydarzenia, wyjazdy, składają się na Twoją historię. Opisz ją zdjęciami w CEWE Fotoksiążce. Możesz na przykład opowiedzieć w niej o wspólnych wakacyjnych wspomnieniach czy wydarzeniach z całego roku, które idealnie podsumowują 12 miesięcy razem. Tak naprawdę każdą okazję w Twoim życiu możesz wspaniale zapisać zdjęciami w CEWE Fotoksiążce. Ty decydujesz!

CEWE Fotoksiążka to coś więcej niż album fotograficzny. To znakomity druk, doskonała jakość papieru, precyzyjne odwzorowanie kolorów. To najlepszy pomysł na Twój prezent!

Podaruj dobry rok z CEWE Kalendarzem

Wybierz 12 magicznych zdjęć na 12 miesięcy i przygotuj wyjątkowy Fotokalendarz. To sposób na rok pełen pozytywnych chwil dla Ciebie i Twoich bliskich. Masz do wyboru ponad 20 różnych formatów!

Świąteczny prezent pełen ciepła

Z pewnością, gdy myślisz o rodzinie i przyjaciołach czujesz ciepło w sercu. Podkreśl to uczucie i podaruj im bardzo osobisty kubek. Umieść na nim na przykład kadr z wspólnych wakacji, selfie z najlepszą przyjaciółką czy fotografię ukochanego zwierzaka.

Fotokartka z serdeczną wiadomością lub wspomnienia w prezencie pod choinką

W Święta chcesz sprawić, by Twoi bliscy poczuli się jeszcze bardziej wyjątkowo? Wyślij kartki z życzeniami i osobistymi zdjęciami. Dzięki temu wywołasz uśmiech na ich twarzach i podarujesz im chwilę radości i niezwykłe wspomnienia.

A może chcesz po prostu wydrukować zdjęcie dla kogoś bliskiego i kochanego? Wspólne momenty są jak prawdziwy skarb. Zbierz zdjęcia i niezapomniane przygody, historie czy uroczystości z kilku miesięcy lub lat. Wydrukuj je i zaczaruj upływający nieubłaganie czas. Dzięki kadrom Ty lub bliska Ci osoba wrócicie do radosnych chwil, gdy tylko zechcecie. Możesz umieścić te fotografie w eleganckim pudełku i stworzyć osobistą kapsułę czasu. To piękny i pełen emocji pomysł na prezent pod choinkę.

Nie musisz znać się na programach graficznych

Wszystkie fotoprezenty zaprojektujesz w bardzo prosty sposób z CEWE. Możesz to zrobić wygodnie, w wybranej przez Ciebie formie – w domowym zaciszu, lub gdziekolwiek jesteś:

  1. Bezpłatny program na komputer – pobierz bezpłatny program CEWE Fotoświat, w który pomoże Ci w stworzeniu wymarzonych prezentów. Program dostępny jest dla wszystkich systemów operacyjnych;
  2. Fotoświat online – podarunki ze zdjęciami zaprojektujesz także bezpośrednio na stronie cewe.pl;
  3. Aplikacja mobilna – większość fotoprezentów możesz zamówić także w aplikacji mobilnej CEWE. Możesz do niej wgrać zdjęcia bezpośrednio z telefonu.

Niezależnie od tego, na którą wersję programu się zdecydujesz, możesz korzystać z gotowych szablonów do tworzenia fotoproduktów, ozdabiać je clipartami graficznymi oraz dodawać napisy.

Artykuł powstał we współpracy z firmą CEWE.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Analizy
Piotr Werner: Tethering (nie tylko) w mojej fotografii
Piotr Werner: Tethering (nie tylko) w mojej fotografii
O tym, czym jest tethering, jak stosować go w praktyce i jakie zalety w pracy fotografa dają kable TetherTools, pisze Piotr Werner.
27
Jak walczyć z light pollution, by robić lepsze zdjęcia astro
Jak walczyć z light pollution, by robić lepsze zdjęcia astro
Astrofotografia i nocne zdjęcia krajobrazowe wymagają odpowiedniego obiektywu, ale w dobie wszechobecnego zanieczyszczenia światłem warto wykorzystać także odpowiednie filtry...
7
Miecze świetlne i tuby LED - przegląd rynku (2024)
Miecze świetlne i tuby LED - przegląd rynku (2024)
Podłużne, lekkie lampy tubowe LED to praktyczny i poręczny sposób na doświetlenie sesji zdjęciowej lub planu filmowego. Wspólnie ze sklepem
7
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)