Ponad 100 pomysłów na świąteczne fotoprezenty

Autor: Redakcja Fotopolis

15 Listopad 2022
Artykuł na: 4-5 minut

Podaruj zdjęcia bliskim w niepowtarzalnej formie. Fotoksiążki, puzzle, etui na smartfon, kubki, fotokalendarze - to tylko część pomysłów na świąteczne fotoprezenty od CEWE. Sprawdź wszystkie...

Twoje zdjęcia to coś więcej niż kadry. To historie i emocje, które możesz zachować na dłużej. Nie trzymaj ich w telefonie czy na dysku - stwórz im niepowtarzalną oprawę i zaskocz bliskich. Z pewnością sprawią Tobie i innym wiele radości. Możesz w prosty sposób zaprojektować CEWE Fotoksiążkę ze zdjęciami z podróży lub ważnej rocznicy, Fotokalendarz, dzięki któremu przez cały rok będziecie wspominać wspólne chwile, albo prezenty, do których wystarczy tylko jedno zdjęcie: puzzle, etui na smartfon, kubki porcelanowe lub emaliowane i wiele innych. A w oczekiwaniu na świąteczny czas, możesz otwierać z bliskimi okienka kalendarza adwentowego z Waszymi zdjęciami.

CEWE Fotoksiążka – Twój Rodzinny Bestseller

Z bliskimi dzielisz emocje, pasje, a przede wszystkim czas. Wspólne chwile, wydarzenia, wyjazdy, składają się na Twoją historię. Opisz ją zdjęciami w CEWE Fotoksiążce. Możesz na przykład opowiedzieć w niej o wspólnych wakacyjnych wspomnieniach czy wydarzeniach z całego roku, które idealnie podsumowują 12 miesięcy razem. Tak naprawdę każdą okazję w Twoim życiu możesz wspaniale zapisać zdjęciami w CEWE Fotoksiążce. Ty decydujesz!

CEWE Fotoksiążka to coś więcej niż album fotograficzny. To znakomity druk, doskonała jakość papieru, precyzyjne odwzorowanie kolorów. To najlepszy pomysł na Twój prezent!

Podaruj dobry rok z CEWE Kalendarzem

Wybierz 12 magicznych zdjęć na 12 miesięcy i przygotuj wyjątkowy Fotokalendarz. To sposób na rok pełen pozytywnych chwil dla Ciebie i Twoich bliskich. Masz do wyboru ponad 20 różnych formatów!

Świąteczny prezent pełen ciepła

Z pewnością, gdy myślisz o rodzinie i przyjaciołach czujesz ciepło w sercu. Podkreśl to uczucie i podaruj im bardzo osobisty kubek. Umieść na nim na przykład kadr z wspólnych wakacji, selfie z najlepszą przyjaciółką czy fotografię ukochanego zwierzaka.

Fotokartka z serdeczną wiadomością lub wspomnienia w prezencie pod choinką

W Święta chcesz sprawić, by Twoi bliscy poczuli się jeszcze bardziej wyjątkowo? Wyślij kartki z życzeniami i osobistymi zdjęciami. Dzięki temu wywołasz uśmiech na ich twarzach i podarujesz im chwilę radości i niezwykłe wspomnienia.

A może chcesz po prostu wydrukować zdjęcie dla kogoś bliskiego i kochanego? Wspólne momenty są jak prawdziwy skarb. Zbierz zdjęcia i niezapomniane przygody, historie czy uroczystości z kilku miesięcy lub lat. Wydrukuj je i zaczaruj upływający nieubłaganie czas. Dzięki kadrom Ty lub bliska Ci osoba wrócicie do radosnych chwil, gdy tylko zechcecie. Możesz umieścić te fotografie w eleganckim pudełku i stworzyć osobistą kapsułę czasu. To piękny i pełen emocji pomysł na prezent pod choinkę.

Nie musisz znać się na programach graficznych

Wszystkie fotoprezenty zaprojektujesz w bardzo prosty sposób z CEWE. Możesz to zrobić wygodnie, w wybranej przez Ciebie formie – w domowym zaciszu, lub gdziekolwiek jesteś:

  1. Bezpłatny program na komputer – pobierz bezpłatny program CEWE Fotoświat, w który pomoże Ci w stworzeniu wymarzonych prezentów. Program dostępny jest dla wszystkich systemów operacyjnych;
  2. Fotoświat online – podarunki ze zdjęciami zaprojektujesz także bezpośrednio na stronie cewe.pl;
  3. Aplikacja mobilna – większość fotoprezentów możesz zamówić także w aplikacji mobilnej CEWE. Możesz do niej wgrać zdjęcia bezpośrednio z telefonu.

Niezależnie od tego, na którą wersję programu się zdecydujesz, możesz korzystać z gotowych szablonów do tworzenia fotoproduktów, ozdabiać je clipartami graficznymi oraz dodawać napisy.

Artykuł powstał we współpracy z firmą CEWE.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Analizy
Narzędzia do kalibracji i zarządzania barwą - przegląd oferty Datacolor (2023)
Narzędzia do kalibracji i zarządzania barwą - przegląd oferty Datacolor (2023)
Kolorymetry, spektrofotometry, wzorniki kolorów i nie tylko. W ofercie Datacolor znajdziemy obszerne portfolio niezawodnych narzędzi do zarządzania barwą na każdym etapie pracy z obrazem.
8
Bagnet Canon RF - serce systemu, czyli dlaczego warto wybierać natywną optykę
Bagnet Canon RF - serce systemu, czyli dlaczego warto wybierać natywną optykę
Bagnet RF to brama do ogromnych możliwości, jakie nowe mocowanie wprowadza do systemu Canon EOS R. Zobacz, dlaczego wybór natywnej optyki jest tak ważny dla wykorzystania pełni potencjału Twojego...
12
Jak Cię słyszą... tak Cię piszą! Oto 6 mikrofonów do filmowania na każdą kieszeń
Jak Cię słyszą... tak Cię piszą! Oto 6 mikrofonów do filmowania na każdą kieszeń
To właściwe udźwiękowienie w dużym stopniu decyduje o finalnej jakości materiałów filmowych. Jak więc dobrać najlepszy mikrofon do naszego aparatu? Sennheiser ma w ofercie propozycje i...
7
Powiązane artykuły