Zobacz dlaczego warto zainwestować w Tamron Tap-In Console

Autor: Michał Chrzanowski

30 Wrzesień 2016
Artykuł na: 9-16 minut

Precyzyjna korekta autofokusa i stabilizacji oraz pełna personalizacja najnowszych obiektywów z rodziny Tamron SP - to wszystko ma zapewniać Tap-In Console. Zobacz, czy stacja kalibrująca do obiektywów Tamron SP jest odpowiednia dla Ciebie?

Tap-In Console to bardzo kompaktowe urządzenie, które współpracuje z najnowszymi konstrukcjami z profesjonalnej linii SP. Naszym zdaniem powinno się on znaleźć w arsenale każdego fotografa pracującego na obiektywach Tamron. Dzięki konsoli i aplikacji mogliśmy niemal natychmiastowo zaktualizować oprogramowanie obiektywu - bez konieczności odwiedzenia serwisu i pozostawiania tam szkła. Ale to nie wszystko. Wystarczy zrobić kilka prostych kroków, by dobrą konstrukcję przekształcić w prawdziwe optyczne arcydzieło.

Największa moc Tap-In Console to personalizacja. Każda konstrukcja z najnowszej linii SP może być ustawiona w taki sposób, by jak najlepiej odwzorowywały i odzwierciedlały nasz styl i sposób fotografowania. Ingerować możemy głównie w sposób pracy autofokusa i stabilizacji. Choć aplikacja Tap-in Utility jest dziecinnie prosta w użyciu (poradzi sobie z nią każdy), to na optymalne dostosowanie systemu AF trzeba poświęcić trochę czasu. Im rzetelniej się do tego przyłożymy, tym autofokus będzie się charakteryzował dokładniejszą pracą. Tak więc warto poświęcić kilka godzin - efekty są widoczne gołym okiem.

Dzięki konsoli i aplikacji każdy obiektyw z rodziny SP zoptymalizujemy w taki sposób, by jak najefektywniej współpracował z najnowszymi lustrzankami. Tak więc Tap-In Console to bez wątpienia inwestycja, którą warto rozważyć w kontekście rozbudowy systemu o kolejne konstrukcje z rodziny Tamron. A tych kompatybilnych z urządzeniem z pewnością będzie przybywać.

Dla wszystkich tych, którzy chcieliby wkroczyć w świat Tamrona mamy dobrą wiadomość. Do 31 października 2016 roku, przy zakupie wybranych obiektywów stacja kalibrująca Tap-in Console zostanie dodana za 1 zł. Szczegóły dotyczące promocji znajdziecie na stronie www.tamron.eu.

Następna

Skopiuj link

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Analizy
Zachowaj rodzinne wspomnienia w Kronice Rocznej pełnej zdjęć
Zachowaj rodzinne wspomnienia w Kronice Rocznej pełnej zdjęć
Koniec roku i początek nowego to dobry moment na podsumowania, ale także wspominanie wspaniałych chwil, nie tylko z ostatnich 12 miesięcy. Najlepszym sposobem na zachowanie tych wszystkich...
17
Tym żyliśmy w ostatnich miesiącach. Oto premiery, które warto zapamiętać
Tym żyliśmy w ostatnich miesiącach. Oto premiery, które warto zapamiętać
Ostatnie miesiące roku to często czas najważniejszych fotograficznych premier. Emocji nie zabrakło i tym razem. Przyglądamy się najciekawszym aparatom i obiektywom...
15
Laptop dla fotografa – na co zwrócić uwagę przed zakupem?
Laptop dla fotografa – na co zwrócić uwagę przed zakupem?
Rynek laptopów jest ogromny, ale do edycji zdjęć lub filmów nadają się tylko niektóre z nich. Jaki model powinien wybrać fotograf i na co zwrócić uwagę przed zakupem? Sprawdzamy na konkretnych...
7
Powiązane artykuły