Wystawa "Biologia chemia fizyka" w Galerii Design BWA Wrocław

Galeria Design BWA Wrocław zaprasza na wystawę trójki autorów: Waldemara Pranckiewicza, Łukasza Rusznicy i Krzysztofa Solarewicza. Każdy z nich w inny sposób interpretuje jej tytuł - "Biologia chemia fizyka", który odwołuje się do klasycznych nauk przyrodniczych. Ekspozycja będzie dostępna dla odwiedzających w dniach 20 lutego - 14 marca.
Biologia chemia fizyka
Wystawa "Biologia Chemia Fizyka" Waldemara Pranckiewicza, Łukasza Rusznicy i Krzysztofa Solarewicza odwołuje się zarówno do samej fotografii, jako pewnego procesu opartego o te trzy "naukowe" dziedziny, jak i do tych znaczących tropów - życia, a więc i śmierci. Nie uciekając od złudzenia realności fotografii, artyści zmuszają do czytania, a nie jedynie oglądania gotowych obrazów. Każdy z nich w inny sposób interpretuje temat - czy to wychodząc od samej pracy z medium i tworzenia iluzji, czy to szukając śladów miłości w ciele, jedynie pozornie anonimowym, czy to raczej skupiając się na bezruchu, przesiąkniętego dramatyzmem, gdzie "nic się nie dzieje".

Kurator: Beata Bartecka / Miligram
Biologia chemia fizyka

Biologia chemia fizyka
Waldemar Pranckiewicz, Łukasz Rusznica, Krzysztof Solarewicz
Biologia chemia fizyka
Wernisaż: 19.02.2010, godz. 19:00
Termin: 20.02-14.03.2010

Galeria Design BWA Wrocław
ul. Świdnicka 2-4
Wrocław
 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon Coolpix P1000 - pierwsze wrażenia
10 Lip 2018
Najnowszy Coolpix P1000 chce podbić serca miłośników superzoomów obiektywem o wyjątkowo dużym zakresie ogniskowych i wygodną ergonomią. Czy zdobędzie równie dużą popularność, co poprzednik, model P900?
2
Sony A7 III - test aparatu
6 Lip 2018
Choć wiele elementów zaczerpnięto z flagowego modelu, A7 III kosztuje ponad połowę mniej. Czy to najbardziej uniwersalna pełna klatka na rynku?
1
Sony FE 400 mm f/2.8 GM OSS - zdjęcia przykładowe
29 Cze 2018
Jeśli jesteście ciekawi, jak w boju wypada najnowsza bestia Sony, to mamy dobrą wiadomość. Profesjonalny teleobiektyw FE 400 mm f/2.8 GM OSS sprawdziliśmy na londyńskim torze wyścigowym Brooklands.
1
WD My Passport Wireless SSD - test przenośnego dysku do backupu
27 Cze 2018
Backup zdjęć z karty pamięci w czasie podróży, łączność Wi-Fi, przeglądanie zdjęć na smartfonie i praca na baterii do 10 godzin, a w razie potrzeby - power bank dla aparatu. Brzmi, jak narzędzie marzeń dla wielu fotografów. Sprawdźmy czy dysk wart jest swojej wysokiej ceny.
1