Nasz świat jest piękny – wyraź to zdjęciami i zgłoś się do konkursu CEWE Photo Award

Autor: Redakcja Fotopolis

13 Luty 2023
Artykuł na: 4-5 minut

CEWE Photo Award to globalny konkurs fotograficzny dla wszystkich, którzy celebrują piękno tego świata i zatrzymują je w kadrze. Obecnie trwa piąta edycja tego największego na świecie bezpłatnego konkursu fotograficznego, pod hasłem „Nasz świat jest piękny”.

Kto może wziąć udział?

Udział w konkursie CEWE Photo Award jest dla uczestników w pełni bezpłatny, a zgłosić się do niego może każdy, niezależnie od tego, czy zajmuje się fotografią zawodowo, czy robi zdjęcia jedynie hobbystycznie. Wykorzystaj aparat, który masz pod ręką, lustrzankę, bezlusterkowiec, w smartfonie lub drona i zrób zdjęcia tego, co Cię otacza. Może to być panorama miasta, krajobraz górski, albo wzburzone morze, czy też napotkany człowiek lub zwierzę.

Zdjęcia można zgłaszać w 10 różnorodnych kategoriach: sport, gotowanie i jedzenie, architektura i technika, hobby i wypoczynek, natura, krajobraz, ludzie, zwierzęta, aerografia, podróże i kultura. Jak widzisz, każdy znajdzie kategorię dla siebie. Możesz zgłosić aż 100 różnych zdjęć.

Złap nagrody

CEWE Photo Award daje możliwość wygrania aż 1000 nagród, a każdy z uczestników może zwiększyć swoje szanse na wygraną, dodając kilka zdjęć na raz, maksymalnie 100 w jednej edycji konkursu. Marzy Ci się daleka podróż i odkrywanie nowych miejsc? Pierwszą nagrodą w konkursie jest podróż o wartości 15 000 euro, sprzęt fotograficzny za 7 500 euro oraz fotoprodukty CEWE za 2 500 euro – byś mógł pokazać zdjęcia ze swojej wspaniałej przygody. Dzięki CEWE FOTOKSIĄŻCE opowiesz o swoich najpiękniejszych emocjach z podróży lub o ważnych momentach z życia. Będziesz mógł wydrukować sobie także wyjątkowy obraz ze swoim zdjęciem lub stworzyć dowolny inny produkt, a to wszystko w najwyższej jakości druku.

Miejsca os 2 do 10 to szansa na nowy aparat – laureaci otrzymają sprzęt fotograficzny o wartości 5000 euro. Swoje najlepsze zdjęcia będzie mógł umieścić także na fotoproduktach, ponieważ oprócz sprzętu, otrzyma 2 500 euro do wykorzystania na wszystkie produkty CEWE.

Atrakcyjne nagrody czekają również na zdobywców miejsc 11- 30. Dla nich także przewidziany jest sprzęt fotograficzny i fotoprodukty. Nagrody w postaci 100 euro na fotoprodukty CEWE otrzymają również laureaci, którzy zajmą miejsca 31- 1000.

W konkursie przewidziano też nagrody dla najlepszych zdjęć zgłoszonych w każdym miesiącu trwania konkursu. Co miesiąc wybierane są 3 zdjęcia, których autorzy otrzymują po 100 euro na fotoprodukty CEWE.

Ty wygrywasz, my pomagamy

Dla Ciebie udział w konkursie CEWE Photo Award to szansa na atrakcyjne nagrody, a dla Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce możliwość pomocy dzieciom na całym świecie.

Jak to się łączy? To proste. Za każde zdjęcie zgłoszone do konkursu firma CEWE przekaże 10 eurocentów na rzecz Stowarzyszenia. Wspólnie możemy zdziałać naprawdę wiele. Stowarzyszenie jest również partnerem tego konkursu od 2019 roku, a Lanna Idriss, członek zarządu organizacji zasiada w jury.

Wspieranie dzieci i dawanie im perspektywy na przyszłość: taki jest cel partnerstwa pomiędzy CEWE a SOS Wioski Dziecięce na całym świecie. Firma angażuje się w ten szczytny cel w całych Niemczech i Europie od 2013 roku. Oprócz wsparcia finansowego dzięki konkursowi CEWE Photo Award, firma przekazuje też darowizny rzeczowe i organizuje lokalny wolontariat pracowniczy, dzięki któremu pracownicy stowarzyszenia otrzymują realną, fizyczną pomoc.

Do poprzedniej edycji konkursu uczestnicy zgłosili łącznie 600 000 zdjęć. Dzięki temu firma CEWE przekazała 60 000 euro dla SOS Wioski Dziecięce. Darowizna została przeznaczona na budowę zespołu szkół na Haiti dla ponad 1000 uczniów.

Nie czekaj, zgłoś swoje zdjęcia już dziś!

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Nie przegap ostatniego superksiężyca w tym roku. Sfotografuj go w towarzystwie planet
Nie przegap ostatniego superksiężyca w tym roku. Sfotografuj go w towarzystwie planet
Już za chwilę “superpełnia” Księżyca - ostatnia w tym roku, dlatego warto wykorzystać ją oczywiście fotograficznie, tym bardziej, że najbliższe dni to także ciekawe spotkania na niebie naszego...
25
Zobacz, jak skutecznie korzystać z tetheringu - darmowe webinary ThetherTools
Zobacz, jak skutecznie korzystać z tetheringu - darmowe webinary ThetherTools
Marka TetherTools i prowadzący Yaneck Wasio zapraszają na cykl webinarów poświęconych tetheringowi. To niezwykła okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności oraz dowiedzieć się,...
1
Edward Steichen - MuFo pokaże pierwszą w Polsce retrospektywę ojca współczesnej fotografii
Edward Steichen - MuFo pokaże pierwszą w Polsce retrospektywę ojca współczesnej fotografii
Muzeum Fotografii w Krakowie zaprasza na pierwszą tak obszerną polską ekspozycję zdjęć Edwarda Steichena - nestora współczesnej fotografii i autora jednej z najważniejszych wystaw...
16
Powiązane artykuły