Ruszyły darmowe zapisy na Festiwal ŚwiatłoSIŁA w Gdańsku

Autor: Redakcja Fotopolis

14 Lipiec 2022
Artykuł na: 4-5 minut

Cyfrowe.pl zaprasza wszystkich pasjonatów fotografii i filmu na Stocznię Gdańską w dniach 15-16 września 2022 r, gdzie odbędzie się pierwsza edycja festiwalu ŚwiatłoSIŁA.

Niemal 50 wykładów, 25 marek sprzętu i akcesoriów foto-video, warsztaty Masterclass, fotogry, fotospacery, konkursy, strefy testowania i drukowania, wypożyczalnia, otwarte studio, promocje na zakupy na miejscu i wiele innych atrakcji. To wszystko na pierwszej edycji festiwalu ŚwiatłoSIŁA, który odbędzie się w dniach 15-16 września w Stoczni Gdańskiej.

Zapisz się już dziś i zdobądź darmową wejściówkę!

Jedyny taki festiwal foto-video w Polsce!

Przyjdź, aby celebrować światło i wolność, chłonąć inspiracje, bawić się i poszerzać horyzonty. Poczuj moc historii i stwórz coś nowego – wspólnie z miłośnikami fotografii i filmu z całej Polski. Stocznia to ogromne i różnorodne przestrzenie, gdzie kiełkowała kiedyś polska idea wolności. Dziś, sąsiadująca z centrum miasta i uwielbiana przez artystów, jest zachętą, aby uwolnić swoją wyobraźnię i zacząć tworzyć! Stwórz więc z nami festiwal, jakiego jeszcze w branży nie było!

Wybierz ścieżkę #LepszaFotografia lub #LepszyFilm i ucz się od najlepszych w Polsce

Przygotowaliśmy aż 3 sceny, na których jednocześnie od rana do wieczora będą odbywały się wykłady. Wśród prelegentów pojawią się między innymi: White Smoke Studio, Kuba Kaźmierczyk, Malachit Meadow, Paweł Karpiński i wielu innych. Do tego ogromna Strefa Sprzętu (Wypożyczalnia, Otwarte Studio, Strefa Druku Canon), w których przetestujesz sprzęt, wzbogacisz portfolio i porozmawiasz z ekspertami.

Obserwuj stronę festiwalu i wydarzenie na Facebooku, gdzie już niebawem odsłonimy kolejne ciekawe nazwiska i terminy warsztatów!

Zapisując się teraz, masz szansę zdobyć darmową wejściówkę na wszystkie wykłady i do strefy sprzętu. Liczba miejsc ograniczona! Już niebawem w sprzedaży także bilety na praktyczne warsztaty Masterclass i inne atrakcje.

Strefa sprzętowa

Spotkaj się ze swoją ulubioną marką, aby lepiej poznać ich ofertę, przetestować sprzęt na miejscu i zrobić zakupy z mega rabatem bez ruszania się z terenu festiwalu! Pamiętaj, “po drugiej stronie lady” są tacy sami zajawkowicze jak Ty! Już teraz swoją obecność potwierdziły wszystkie największe marki z branży foto-video, których listę znajdziesz na stronie festiwalu.

Sfotografuj “wolność” i wygraj aparat Canon EOS R10 z obiektywem!

Prawa człowieka, wydarzenia polityczno-społeczne, podróże, emocje, a także twórczość i wyobraźnia – WOLNOŚĆ może mieć wiele twarzy. Pokaż nam, z czym Tobie kojarzy się to hasło! Nagrodą główną w konkursie jest aparat Canon EOS R10 z obiektywem RF-S 18-150 mm. Ponadto wszystkie wyróżniające się fotografie zostaną zaprezentowane na wystawie! Partnerem konkursu jest marka Canon. Więcej informacji znajdziesz na stronie konkursu.

• Zgłoszenia przyjmujemy do 16.08.22.

• Wręczenie nagród oraz wernisaż wystawy odbędzie się 15-16.09.22, podczas festiwalu ŚwiatłoSIŁA.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Obsesje relacji - związki międzyludzkie w obiektywie 4 polskich fotografek
Obsesje relacji - związki międzyludzkie w obiektywie 4 polskich fotografek
Galeria Centrala zaprasza do Poznania na wystawę „Obsesje relacji”, która podsumowuje rok w ramach sabatów fotograficznych - cyklicznych spotkań dla kobiet zajmujących...
0
Sfotografuj Łódź i wygraj 3000 zł na sprzęt Canon - konkurs fotograficzny Cyfrowe.pl
Sfotografuj Łódź i wygraj 3000 zł na sprzęt Canon - konkurs fotograficzny Cyfrowe.pl
Cyfrowe.pl i Canon Polska zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym “Łódź fotograficzna”. Do wygrania voucher na produkty Canon i wielkoformatowa ekspozycja...
0
Coraz więcej atrakcji na zlocie #ObrazyPodlasia. Weź udział spotkaniu nad Biebrzą!
Coraz więcej atrakcji na zlocie #ObrazyPodlasia. Weź udział spotkaniu nad Biebrzą!
Trwają zapisy na zlot miłośników fotografii, wideo i obserwatorów przyrody pod hasłem #ObrazyPodlasia. Organizatorzy informują o kolejnych ciekawych atrakcjach, które czekają na uczestników.
4