Premiera konsumenckich dronów Autel i nowości marki Moza do obejrzenia w Krakowie

Autor: Redakcja Fotopolis

22 Wrzesień 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Na zbliżających się targach EXPOzycja odbędzie się premiera nowych dronów konsumenckich marki Autel. Uczestnicy będą mogli je zobaczyć jako pierwsi w Europie.

Oprócz premiery nowych dronów konsumenckich, na swoim stoisku dystrybutor marki, firma Action pokaże także najnowsze modele, takie jak Autel EVO II Pro Enterprise Rugged Bundle V2 oraz Autel EVO II Dual 640T Enterprise Rugged Bundle V2.

Autel EVO II Pro Enterprise Rugged Bundle V2 to specjalistyczny dron wysokiej klasy o wadze 1.1 kg. Może przebywać w powietrzu do 42 minut i latać na odległość 13 km. Na 3-osiowy gimbalu ma podwieszoną 1-calową kamerę 20 Mp i oferuje szereg inteligentnych funkcji jak: Automatyczne omijanie przeszkód, Automatyczny powrót do bazy, funkcje Orbit, Viewpoint, WayPoint, tryb Śledzenia czy zawis w powietrzu.

Autel EVO II Dual 640T Enterprise Rugged Bundle V2 to z kolei specjalistyczny dron z dwoma kamerami, które mogą pracować równocześnie - optyczną o rozdzielczości 45 Mp i podczerwoną 640x512 px.

Action jest także dystrybutorem marki Moza, więc będzie to także okazja do dokładnego przyjrzenia się szerokiej ofercie produktów dla filmowców. Na stoisku będą zaprezentowane m.in. jeszcze ciepłe nowości: gimbal Moza Air 2S oraz wersja z systemem follow focus Air 2S+iFocus M.

Air 2S to zaawansowany gimbal do bezlusterkowców, lustrzanek i kamer o maksymalnej wadze do 4,2 kg. Może działać przez 20 godzin, a technologia szybkiego ładowania pozwala na naładowanie go w ciągu zaledwie 2 godzin. Posiada unikatową funkcjonalność, jaką jest zintegrowana mikro korbka do sterowania, która pozwala na wykonywanie niezwykle płynnych ruchów w szczególności podczas panningów.

Będzie można też zobaczyć Slypod Pro - pomysłowe urządzenie 3w1. To zmotoryzowany monopod, który doskonale łączy w sobie ruch przesuwny slidera i ruch podnoszący wysięgnika, przy zachowaniu niewielkich i poręcznych rozmiarów. Dzięki Slypod Pro, można wygodnie tworzyć unikalne ujęcia filmowe z płynnym i precyzyjnym ruchem pod każdym możliwym kątem.

Gdzie będzie można obejrzeć produkty Autel i Moza?

Targi EXPOzycja odbędą się w dniach 29-30 września w Tauron Arena w Krakowie. Uczestnictwo jest darmowe, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja na stronie wydarzenia.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Nadchodzi BEiKS Media Show 2021 - pokazy sprzętu, warsztaty, seminaria
Nadchodzi BEiKS Media Show 2021 - pokazy sprzętu, warsztaty, seminaria
Już 5 listopada rusza tegoroczny BEIKS Media Show. Na odwiedzających czeka bogaty program, obejmujący zarówno teorię, jak i praktykę, a także możliwość zapoznania się...
0
Wystartował zimowy Cashback Sony (2021/2022) - do 7 listopada połączysz go z dodatkowymi promocjami
Wystartował zimowy Cashback Sony (2021/2022) - do 7 listopada połączysz go z dodatkowymi promocjami
Sony startuje z kolejnymi świetnymi promocjami. W najnowszym zimowym cashbacku do 15 stycznia kupisz ponad 40 aparatów i obiektywów z dużymi upustami. 
17
Rusza 13. edycja konkursu VIVA! Photo Awards
Rusza 13. edycja konkursu VIVA! Photo Awards
Wystartował nabór zgłoszeń do kolejnej edycji konkursu organizowanego przez magazyn ViVA! Najlepsze zdjęcia w pięciu kategoriach wybiorą m.in. Ryszard Horowitz, Gosia Baczyńska, Marlena Bielińska...
13
Powiązane artykuły